Перейти до змісту

Хто має практику боротьби з хворобою "Рак" ?


foxx77

Рекомендовані повідомлення

В рідної людини виявили "рак". Таке питання, чи є якісь способи зупинити чи вилікувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почалося на язику, язвочка маленька, довго не заживала, думали єрунда, а виявилось - рак, про стадію незнаю, пів року точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись чого рак це раз а подруге з досвіду скажу луцьк вжопі по боротьбі з більшістю видів раків. Треба в Київ а краще Москва і Ізраіль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є вижимка з трупів +буряковий сік

Так вилікували собаку(без образ),та у знайомого бабусю-злоякісна пухлина

Але це залежить від типу раку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-да, я розумію коли люди в компах розбираються і поради дають, а тут :ohmy: !

Порада спеціаліста - НЕГАЙНО в онкодиспансер до Протопопова Анатолія Степановича(зав. відділенням хірургії) або будь-кого з онкохірургів. Встановити ступінь, локалізацію(де саме), можливість оперативного(чи променевого, хіміотерапії)лікування. І якщо час ще не втрачено - лікуватися. НІЯКИХ бабок/дєдок/витяжок з трупів і ще всякої хєрні!!! Бо інакше кінець буде плачєвний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хімія і опромінення не виліковує, тому це не спосіб.

hyrurg: як на рахунок?:

Артемизинина (artemisinin)

Эрбитукса

ПОЛИОКСИДОНИЯ

і головне - Sodium Dichloroacetate (DCA), Дихлорацетата натрия http://dcainfo.ru/istoria.html

http://www.gazeta.ru/science/2007/01/18_a_1269188.shtml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дзвонив до Протопопова Анатолія !Олександровича, буде на роботі 5 числа, тиждень втрачено. Завтра іду до тих хто є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Удачі.

Я колись втратив дуже близьку людину (саркома), і можу сказати - час в цій справі - це все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є вижимка з трупів +буряковий сік

Так вилікували собаку(без образ),та у знайомого бабусю-злоякісна пухлина

Але це залежить від типу раку

Я б за такі "поради" банив надовго. Без образ, ок? ;)

1, 2 стадія раку шкіри дуже ефективно лікується. Витяжки з трупів, гриби і діди залишать хворого без надії на порятунок, тому що буде втрачено саме головне- ЧАС. Коли хворий поступає в онкодиспансер "сорокчетвертим" (стадія 4, клінгрупа 4)- лікарі можуть лише зменшити страждання хворого :(

2Zerotul: А які "типи раку" Ви знаєте і від яких з них Ваш рецепт допомагає? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... з досвіду скажу луцьк вжопі по боротьбі з більшістю видів раків. Треба в Київ а краще Москва і Ізраіль.

І це 100% так і є. Серед моїх знайомих уже було декілька випадків, що просто відразу пропонували "різати". Один, поїхав на операцію в Польщу, а там зробили повторні аналізи і виявилось, що це банальна язва шлунка... Ще одну жінку також хотіли різати(як говорив ЛУКА поставили діагноз 44) і пророкували ще максимум 0,5 року проживе. Поїхала в Тернопіль, зробили повторні аналізі двічі, бо не могли повірити, що у нас тут такі "спеціалісти". І сказали що стадія 2, а не четверта. Призначили хімію... Слава Богу зараз стан задовільний...

Такщо, якщо є можливість, то краще у Київ, Тернопіль чи за кордон.

Співчуваю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От опухоли головного мозга умерла моя мама. Предлагали операцию - отказалась... Прошла около 8-9 курсов химиотерапии, метались по всем врачам и целителям, хотели ехать в Беларусь за каким-то там "акульим плавником" - все без толку. Прожила с болезнью 7 лет - угасала на глазах.

К чему я это все пишу? Не теряйте времени. Не жалейте денег. Надо оперироваться - оперируйтесь, но доверяйтесь в руки только признанным, авторитетным специалистам. Дай Бог Вам здоровья...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ізраїль. Знайомий і в Києві обстежувався, але коли приїхав в Ізраїль - повідомили, що без хірургічного втручання не обійдеться по причині зволікання в часі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене теж близька людина загинула від раку.... в 25 років ...

в нас в лікарні не знайшли .... поїхали в Київ, сказали "44"... операції, хімія і все таке інше тільки "полегшили страждання"..... Протянув майже 1.5 року після операції... теж робили аналізи 2 рази .. бо не вірили шо в нас НЕ_знайшли пухлину, стадія якої вже далеко не перша ....

З.І.

сказали, шо якшо б привезли хоч на пару місяців раніше, шансів було б набагато більше .....

не зволікайте, негайно до Києва треба ... бо в нас шансів майже нема ....

Співчуваю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль, не знайшла адресу ,але мені здається там була згадана клініка Шалімова. Поспішіть. Господь Вам назустріч.

Перепрошую,це - в Києві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авторитетно заявляю - Київ це не панацея, думки різні - одні задоволені, інші - ні. Вирішувати кожному треба індивідуально, залежно від грошей, фізичних можливостей. Врахуйте, що в Києві сумма буде чималенька+проживання тому, хто буде доглядати, харчування, короче, проблем багато, а чи кращий буде результат як в Луцьку, Тернополі чи інш.,-сумніваюсь.

1. Якщо аналізи(гістологія - зріз патологічної тканини) сумнівні - не вагайтесь, їх можна возити і в Київ, і куда хочте - це не займе багато часу і коштів, а в достовірності діагнозу будете більш впевнені.

2. Якщо остаточно виставлено діагноз і показана операція - робити її негайно(протоколи лікування що у нас, що за кордоном - ідентичні, так що "непотрібну" операцію ніхто не буде робити)

3. Тут фокс77 писав що хімія і опромінення не виліковує - ці методи можуть бути як основними, так і додатковими(до і після операції) - це нормально. Також писав про:

Артемизинина (artemisinin)

Эрбитукса

ПОЛИОКСИДОНИЯ

і головне - Sodium Dichloroacetate (DCA), Дихлорацетата натрия

От виписки із цих статей

«Это предварительное исследование воодушевляет и предлагает надежду тысячам людей в мире, которые страдают от рака, поскольку оно помогает нам быстрее понять механизмы лечении рака и перейти к активной фазе излечения подобных больных»

"Канадские ученые в ходе лабораторных экспериментов и опытов над животными нашли вещество, способное (по их словам) излечить все типы рака. По их мнению, положительно повлиять на здоровье пациентов, страдающих от раковых опухолей, сможет дихлорацетат натрия"

Повторюю - це не входить в протоколи лікування, все на стадії досліду і експерименту. Щоб випустити препарат в люди необхідно, щоб від часу його створення пройшло до 10 і більше років, які потрібні на дослідження його дії і впливу на здоровья людини, патентування і дозволи. Ще ніхто в світі не придумав способу ефективного вилікування від раку, є тільки статистика 5-ти, 10-ти річної виживаємості і все! А таких наукових експериментів, розробок нових препаратів і способів впливу на пухлини масса, Але 100% ефективного препарату НЕМАЄ.

В даній проблемі єдине важливо на сьогоднішній день - ЧАС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... з досвіду скажу луцьк вжопі по боротьбі з більшістю видів раків. Треба в Київ а краще Москва і Ізраіль.

І це 100% так і є. Серед моїх знайомих уже було декілька випадків, що просто відразу пропонували "різати". Один, поїхав на операцію в Польщу, а там зробили повторні аналізи і виявилось, що це банальна язва шлунка... Ще одну жінку також хотіли різати(як говорив ЛУКА поставили діагноз 44) і пророкували ще максимум 0,5 року проживе. Поїхала в Тернопіль, зробили повторні аналізі двічі, бо не могли повірити, що у нас тут такі "спеціалісти". І сказали що стадія 2, а не четверта. Призначили хімію... Слава Богу зараз стан задовільний...

Такщо, якщо є можливість, то краще у Київ, Тернопіль чи за кордон.

Співчуваю...

Я не згідний з тобою що Луцьк "вжопі по боротьбі з більшістю видів раків". Багато людей їдуть з інших областей саме до Луцька, точно це знаю. Пишеш що стан задовільний - а скільки часу пройшло від встановлення діагнозу у твого знайомого? Він знаходиться на диспансерному обліку в ОНКО? обстежується кожні пів-року?Якщо ні - то є можливість що втрачає зараз дорогоцінний час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хирург: Часу немає, 4 стадія, ти описав офіційну процедуру признання преперату, вона мене мало колише, якщо офіційно признані препарати вже безсилі, думаю ти згідний що гірше вже не буде. А Дихлорацетат натрия давно відомий і призначаеться дітям по 40мг\1кг в нормальних країнах. Тільки в наших дитячих лікарнях про нього ніхто нічого незнає. Питаю, а як ви боретесь з обміном речовин? - а ніяк, саме проходить, а препарати ми купляєм в аптеках, а в пологовому будинку сказав врач - все що ми можем це тільки зупинити кровотечу.

Дихлорацетат натрия - проста у виготовленні сполука, якщо в Українських лікарнях не знайду, буду шукати хіміків.

А поки шукаю красний мухомор.

http://www.ellink.ru/co/vita/m1.htm##05

http://www.primtrava.com/content/view/7/37/

http://www.fungo.ru/otzyvy/muhomor.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хирург: Часу немає, 4 стадія, ти описав офіційну процедуру признання преперату, вона мене мало колише, якщо офіційно признані препарати вже безсилі, думаю ти згідний що гірше вже не буде. А Дихлорацетат натрия давно відомий і призначаеться дітям по 40мг\1кг в нормальних країнах. Тільки в наших дитячих лікарнях про нього ніхто нічого незнає. Питаю, а як ви боретесь з обміном речовин? - а ніяк, саме проходить, а препарати ми купляєм в аптеках, а в пологовому будинку сказав врач - все що ми можем це тільки зупинити кровотечу.

Дихлорацетат натрия - проста у виготовленні сполука, якщо в Українських лікарнях не знайду, буду шукати хіміків.

А поки шукаю красний мухомор.

http://www.ellink.ru/co/vita/m1.htm##05

http://www.primtrava.com/content/view/7/37/

http://www.fungo.ru/otzyvy/muhomor.html

Я так і не зрозумів - ти з лікарями говорив?діагноз остаточно встановлений?яке показано лікування?чи є можливість радикальної операції+хімія+опромінення?Чи час вже втрачено і ти шукаєш альтернативні варіанти?(якщо так, то лишаються тільки сподівання і надія, співчуваю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра піду до врача, ці три дні я бігав і шукав. Час втрачено, тому чогось внятного від врачів і не чекаю. Піду попитаю про дихлорацетат і мухомор, шо вони думають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра піду до врача, ці три дні я бігав і шукав. Час втрачено, тому чогось внятного від врачів і не чекаю. Піду попитаю про дихлорацетат і мухомор, шо вони думають.

Сходи, наразі будеш хоч знати яка перспектива, можливі варіанти максимально подовжити життя близькій людині, прийми ще раз мої співчуття :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за співчуття.

Може хтось знає якихось народних знахарів, мухоморів достати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... з досвіду скажу луцьк вжопі по боротьбі з більшістю видів раків. Треба в Київ а краще Москва і Ізраіль.

І це 100% так і є. Серед моїх знайомих уже було декілька випадків, що просто відразу пропонували "різати". Один, поїхав на операцію в Польщу, а там зробили повторні аналізи і виявилось, що це банальна язва шлунка... Ще одну жінку також хотіли різати(як говорив ЛУКА поставили діагноз 44) і пророкували ще максимум 0,5 року проживе. Поїхала в Тернопіль, зробили повторні аналізі двічі, бо не могли повірити, що у нас тут такі "спеціалісти". І сказали що стадія 2, а не четверта. Призначили хімію... Слава Богу зараз стан задовільний...

Такщо, якщо є можливість, то краще у Київ, Тернопіль чи за кордон.

Співчуваю...

Я не згідний з тобою що Луцьк "вжопі по боротьбі з більшістю видів раків". Багато людей їдуть з інших областей саме до Луцька, точно це знаю. Пишеш що стан задовільний - а скільки часу пройшло від встановлення діагнозу у твого знайомого? Він знаходиться на диспансерному обліку в ОНКО? обстежується кожні пів-року?Якщо ні - то є можливість що втрачає зараз дорогоцінний час

Можливо ти й правий: людям властиво у психологічно складних ситуаціях перекладати вину на кого чи що-небудь...

Знайома стоїть на обліку в Тернополі. Кожні 3 місяці їздить на остеження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...