Перейти до змісту

Пінг скаче.. Домашні мережі


Рекомендовані повідомлення

  • 2 місяця потому...

Знову.. 150 20 120

Якби качав якісь сусід, то був би стабільно великий пінг, а так.. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Статистика Ping для 10.52.2.73:

Пакетов: отправлено = 100, получено = 64, потеряно = 36 (36% потерь),

Приблизительное время приема-передачи в мс:

Минимальное = 28мсек, Максимальное = 38 мсек, Среднее = 34 мсек

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Наша пісня гарна, нова. Скільки можна пояснювати? Без деталізації цей результат пінга - ніщо.

За подібні пусті пости буде РО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кагби нема що деталізовувать

такі пінгі були в момент написання посту, при вирубленому всьому що мона було вирубить (ася торент ітд тіп і антивір не бачив ніякої підозрілої активності)

зараз же все нормалізувалось біш менш

ЗІ serega якщо буде час і бажання зроби пліз і закріпи в важливих темах форму в якому виді надаписать "петиції" з пінгами ітд щоб біше не виникано заморочок з ними :)

ЗЗІ Комп не перегружав, модем ресетив коли лагало але це тоді не помогло, потєрі містично зявились і слава богу так само ушли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Відкривається договір і ... с пєснєй. Служба моніторингу і підтримки форум не читає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкривається договір і ... с пєснєй. Служба моніторингу і підтримки форум не читає.

ніхто і не ждав що тут мають дати тех підтримку

коли мене вже конкретно достає лаг я так як і записано в договорі звоню на 0003 але зазвичай жду певний час, обично звінків інших клієнтів хватає і через певний час інет або зявляється або перестає лагать ітд ітп а накой лишній тисячний раз людей на телефоні нервувать і розказувать про ту проблему якою їм вже вуха прожужали сотні звінків за пару хвилин до мене :)

в даних темках і постах сенс більше вияснити лагі в тебе одного чи ще хтось замічав подібне

Виклади все, що видав пінг та трейсроут .

який трейс роут якщо це до шлюза пінгі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...