Перейти до змісту

Шукаю картинку (карту) Росіі, де самої Росії кавалок, а все інше подарунки Хана.


foxx77

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
які би комплекси у тебе фокс не були, росія завжди була великою державою

і ніколи не втрачала державності, на відміну від україни

краще сказати " довший час була більшою державою" , а не великою

і комплекси не у фокса, він просто хоче історію повчити.... комплекси мабуть у тебе, що ти з іншими діфошуроподібними, без приводу ліпиш нікому не потрібні пости про комплекси і орфографічні помилки. Людина попросила історичний малюнок, сказала за нього дякую, ніяк не вказуючи на те, хто кращий, а ви вже налетіли... так ще й сказати путнього нічого не можете, лізете зі своїми "нравоучениями" з приводу орфографії. Ялинку прикрашайте, та мандарин їжте, може подобрішаєте...а не по форумам вишуковуйте "происки врагов народа русского, великого и могучего".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andynd Так людина те і робить, що хоче отримати інформацію не тільки з телевізора, але і з інших джерел.

І якшо поглянути на карту, то там добре видно, хто коли до кого приєднався. Правда не хана це були подарунки, але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) вибачаюсь

2) обов"язково почитаю, ви відкрили мені очі на правду :-)

3) в мене комплекса нема, особливо стосовно росії, мені дивно чути такі вислови, якщо тема просто пошук малюнка. Я ще раз вибачаюсь, мені здалося (насправді ж це не так), що ви втрутилися з коментарем не по темі.

4) я і не збираюся ні з ким сперечатися, я маю свою точку зору, ви маєте свою, і я впевнений, що ми ні крок не відступимось від свого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вы блин даёте. Картинка мне нада была, что бы запостить на русском форуме, случайно наткнулся там на тему, где обсуждали такую же картинку про Украину. Пусть посидят, пообсуждают, а мне побарабану кто куда и чего присоединял и дарил. Нет времени в этом разбираться и толку от этого никакого, кроме споров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...