Перейти до змісту

Активация кредитной карты


difoto

Рекомендовані повідомлення

Пришло мне рекоммендованное письмо от МТС, но поскольку почта у нас работает весьма некорректно, то закинутое в ящик письмо я вот только открыл, хотя датировано рекомендованное извещение о вручении 30,10,2008. Там находилось письмо содержания:

"Щиро вдячні Вам за користування послугами МТС!

Пропонуємо Вам, як найбільш поважному клієнту, скористатися спільною програмою МТС та нашого партнера, Райффайзен Банку Аваль, "Мобільний бонус МТС".

У надісланому листі Ви знайдете Кредитну картку МТС-Райффайзен Банку Аваль з установленим кредитним лімітом.

Розмір кредитного ліміту на Вашій картці складає 10000 грн.

При розрахунках бла-бла.. бонуси за кожні 5 грн. бла-бла-бла....

...

...та завітайте у відділення Райффайзен Банку Аваль не пізніше ніж 8 грудня 2008 року.

З найкращими побажаннями,

МТС"

Вопрос: уикинуть в мусорник? Не, не выкину, красота такая : с моими ФИО, красненькая такая, красивая Мастер Кард, с яицом даже :)

Или может позвонить в банк, может активируют еще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і маєш чудовий шанс стати власником своєї ПЕРШОЇ кредитки. Халява! Я за неї в банку 80 грн відвалив. Ще й купу документів заповнив.

При правильному використанні ти нічого не втратиш. Тільки врахуй, гроші приходять на бонусний рахунок. І бонуси нараховуються не на всі тарифні плани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ди, забей...

обычно программы ко-брендинга не сильно привлекательны для "однобокого" использования

т.е., если там бонусы по мобильной программе - врядли ьам что-то интересное по кредитной линии...

эт я как карточник говорю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я вроде как всю жизнь забил на это дело... но риальни 57 дней без кредита.(МТС Вип-клиентов не дурит, знаю точно, по себе)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така кредитка - штука хороша. При знятті готівки там, правда, буде якийсь процент банком забиратися, а от для розрахунку в магазинах, на заправках - штука зручна. Як торбинка, в якій є 10000 грн., і ти можеш їх тратити, але не забувати вчасно класти гроші назад в торбинку. Головне - навчитися не зловживати, бо потім весь час на карточку прцювати доведеться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, з юридичної точки зору, такі "подаровані" картки - можуть бути проблемними для банку в плані доказу того, що боржник - саме Діфото. Він ніде не ставить свій підпис. Активувати картку можна з будь-якого телефону. І зняти з неї всі гроші. Банку буде дуже важко довести, що ті гроші зняв саме Діфото. Він не брав на себе жодних обов'язків зберігати карточку, і навряд чи хтось доведе, що та карточка була йому надана, і він нею скористався.

Інша річ, якщо відкриваєш таку кредитку в банку, заповняєш папери, ставиш підписи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

красненькая, чтоль? :)

Ди, тебя никто из твоих белокурых любимец не укусил? ;)

Yarchik, обычная кредитка - нормально, но ко-брендинговые программы как правило уступают своими составляющими аналогичному, но отдельному продукту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...