Перейти до змісту

Феї / Tinker Bell


STRIKER

Рекомендовані повідомлення

Феї / Tinker Bell

Tinker-Bell-DVD-Cover-web.jpg

Режисер: Бредлі Реймонд /Bredley Raymond/

Жанр: фентезі

Країна-виробник: США

Кіностудія: Walt Disney Pictures

Рік: 2008

Ролі озвучували (в оригіналі): Mae Whitman, Kristin Chenoweth, Raven-Symone, Lucy Liu, America Ferrera, Jane Horrocks, Jesse McCartney, Jeff Bennett, Rob Paulsen, Pamela Adlon

Ласкаво просимо в чарівний світ, населений чарівними мешканками Долини Фей. Це дивне місце, наповнене міфами, магією і чаклунством. Долина Фей – це ціле королівство, кожен мешканець якого володіє своїм, неповторним талантом, а всі разом феї виконують дуже важливу роботу – вони піклуються про природу і допомагають порам року змінювати один одного: допомагають листю міняти колір, сонячним променям – розтоплювати сніг, звірам, що залишилися на зимівлю – вибиратися зі своїх нір і барлогів. Фея Дінь-Дінь вважає, що її талант по лагодженню каструль і чайників, не такий важливий, як уміння інших фей. Але коли Дінь-Дінь вирішує зайнятися чимось іншим, з цього не виходить нічого, окрім загального занепокоєння! За допомогою своїх подруг вона розуміє, що головне в житті – бути чесною з самою собою, і тоді народиться справжня магія.

Rip з Blu-Ray

Контейнер: AVI

Відео: 720x400, ~2289Kbps, XviD

Аудіо: 384Kbps, 48000Hz, 6ch, Dolby AC3

Розмір: 1,5 Gb

Переклад: дубльований (українська)

post-2456-1229605731.jpgpost-2456-1229605619.jpgpost-2456-1229605641.jpgpost-2456-1229605713.jpgpost-2456-1229605692.jpgpost-2456-1229605665.jpg

LINK

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слабуватий. Я думав дитині дати подивитися. Скачав, мельком глянув і розчарувався. Лежить в мене вже 2 тижні.

Я проти. Його навіть український дубляж не спасе.

Але це моє ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слабуватий. Я думав дитині дати подивитися. Скачав, мельком глянув і розчарувався. Лежить в мене вже 2 тижні.

Я проти. Його навіть український дубляж не спасе.

Але це моє ІМХО.

:ohmy: Я вражений таким відгуком.

Дуже милий і барвистий мультик. 8-річна дівчинка була в захваті (тим більше в світлі нещодавно прочитаного "Пітера Пена", звідки і походить головний персонаж цього фільму).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...