Перейти до змісту

Adobe Photoshop CS4 Extended/Фотошоп ЦС4 (анг) версія


KlouS

Рекомендовані повідомлення

3zw5h.jpg

Adobe Photoshop CS4 Extended

Год выпуска: 2008

Версия: 11.0

Разработчик: Adobe

Платформа: Windows x86/x64

Совместимость с Vista: полная

Системные требования:

- 1.8GHz или более быстрый процессор

- Microsoft® Windows® XP Service Pack 2 (SP3 желателен) или Windows Vista® Service Pack 1 (certified for 32-bit Windows XP and 32-bit and 64-bit Windows Vista)

- 512MB of RAM (1GB желательно)

- 1GB свободного места на диске для установки (невозможно установить на съемные носители)

- разрешение монитора: 1,024x768 (1,280x800 желательно)

- некоторые функции требуют наличия видеокарты с поддержкой Shader Model 3.0 и OpenGL 2.0

- DVD-ROM drive

- QuickTime 7.2

- интернет для онлайн сервисов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і?... Ти пропонуєш, чи шукаєш? Якщо шукаєш -- в мене є, і не тільки Photoshop Extended, а повний пакет CS4 Master Collection, 8.5 гіг, який включає в себе Photosop, InDesign, Illustrator, Acrobat Pro, Premiere, Distiller, Flash, Soundbooth і багато інших програм/утиліт, більшої частини з яких я і застосування не знаю :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже было опробовано :D

Не особо понравилось, трохи прожорливый. Очень запомнилась фишка - поворот холста. А вкладки (табы) раздражали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

великим плюсом нового Ілюстратора є поява сторінок (накінець!), при чому кожна сторінка може бути іншого формату, а також поява таких потрібних інструментів як "Blob Brush Tool" і "Eraser Tool" -- тепер векторні об'єкти можна "малювати", так само як растрові в фотошопі, включаючи заливку і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

увеличение куска изображение уже прилепили, или нет? ато не всегда удобно когда весь холст увеличен в масштабе, вроде обещали эту опцию

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

увеличение куска изображение уже прилепили, или нет? ато не всегда удобно когда весь холст увеличен в масштабе, вроде обещали эту опцию
такого я ще не зустрічав, але зараз і не маю часу щоб займатись пошуком нових функцій :)
2 Plum. поділись! застосування пошукаю :rolleyes:
на ftp буде заливатись довго з моєю швидкістю. Давай двослойний диск -- запишу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

увеличение куска изображение уже прилепили, или нет?
Принаймні можна те ж зображення відкрити в новому вікні і розмістити його поверх основного, збільшивши в ньому потрібний участок. Приклад нижче:

post-51-1229366932.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага фотошоп 4 рулить!!! Я хотів залити, а не шукав)) Plum якщо не важко дай асю, десь зустрінемся і ти мені запишеш все остальне?!!! ну як? А потім я це закіну на фтп, і всі зможуть скачати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...