Перейти до змісту

Виготовлення сайтів на замовлення


Vetalkab

Рекомендовані повідомлення

Виготовлення сайтів на замовлення, під ключ. Ціна - від 1500 грн., в залежності від скалдності.

ICQ 310845534

vetalkab[at]yahoo.com

80685630707

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Портфоліо буду давати в лічку, для людей які зацікавились і яким потрібен сайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це я вже заткнув, але можна про таке і в лічку повідомити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виготовлення сайтів... бачу лише коддинг аля вигрузка... а дизайн як?

Працюю на пару з дизайнером, так що дизайн сюди теж входить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу пробачення за тупе запитання, але для ржавих самоварів поясніть будь-ласка, що таке сайт під ключ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сайт під ключ - це дизайн, верстка, програмування, розміщення в інтернеті. Замовник отримує готовий, робочий сайт, розміщений в інтернеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО логічно було б запропонувати портфель дизайнера... як відомо зустрічають по....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Виготовлення сайтів на замовлення, під ключ. Ціна - від 1500 грн., в залежності від скалдності.

Читаю и смеюсь реально, вот народ то пошол, ни портфолио нифига, мол в личку кину, чтобы не смеялись и не критиковали... и мол да, я ж только от 1500 грн. работаю :) а если проект реально на пару страничек, что тоже 1500 грн. сдерете с заказчика????

Не профессиональный подход и плохая реклама... хотя профанов, которым тюхают сайты, за 300 баксов, а они еще и удивляются мол почему никто не заходит и все смеются, я ж отвалил такие бабки за сайт, а в итоге выходит дизайн содран с темплейтов, чуть-чуть рихтанутый :) и все гуд, клиент довольный бежит раздавать всем адрес сайта :)

Не принимайте все на свой счет, но реально "меня терзают смутные сомнения", когда вижу такого рода объявления.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты не смеяся. Некоторые умудряются клепать по сайту в день за 100 уе. Посчитай сколько в месяц получается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тут скрин сделал, а как его сюда прикрутить незнаю. Я тут скрин сделал, чтобы показать что за сайт под ключ... там есть пусть и не существенная но брешь в защите, которую делают только новички.

Вот это так за пару минут... можно копаться еще часа два три и наверное вообще получить все пароли к сайту... только зачем... это не критика - это просто указывает на вашу непрофессиональность.

Вставка копирайта как разработчика сайта, это ответственность в первую очередь!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ніколи не дер з всяких темплейтів дизайн, і гавна робити не збираюсь... Портфоліо не викладав, бо не хотів щоб топік перетворився на обговорення моїх професійних якостей. Коли я захочу почути чиюсь професійну думку про якийсь мій сайт, то викладу його на warezbot.ru або mastertalk.ru в розділі "Вопросы новичков"...

За півтори тисячі гривень клієнт отримає оригінальний дизайн, якісну верстку, не складну адмінку для зміни контенту, доменне ім'я в зоні com.ua на рік, три місяці хостінгу, повне налаштування і розміщення сайту в інтернеті, занесення сайту до пошукових систем - Google, Yandex, Rambler, Meta ,Yahoo, MSN.

хотя профанов, которым тюхают сайты, за 300 баксов, а они еще и удивляются мол почему никто не заходит и все смеются, я ж отвалил такие бабки за сайт

це питання оптимізації сайту в пошукових системах, а не виготовлення. Цим займаються такі люди як "Сеошнікі" і беруть за це від сотні баксів в місяць (зазвичай баксів 500 не меньше). За 1500 грн такий сайт як korrespondent.net не получиться, і бабок на ньому з реклами особливо не заробиш. Мета створення такого сайту представлення фірми в інтернеті, для того щоб клієнти могли дізнатися більше про продукцію або послуги фірми, оформити завмолення (це лише один приклад). Дізнатися адресу сайту люди зазвичай можуть з зовнішньої реклами (на біл-бордах, рекламних-проспектах, флаєрах).

Сайти масштабу podrobnosti.ua , censor.net.ua коштують десятки, а той сотні тисяч доларів. Не треба плутати поняття...

А на рахунок ціни 1500 грн, дешевше можна знайти десь на сайті freelance.ru, але гемору з оплатою через інтернет, домовленості з людиною якої ти навіть не бачив... Та й 1500 грн - трошки більше 200 доларів, це якщо по курсу 7грн/1$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сложной разработкой занимались или только сайты? На чем пишите то? Python, Pygame, WXPython знакомо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ам есть пусть и не существенная но брешь в защите, которую делают только новички.
поверь. никто не застрахован от ошибок. Проект пишется быстро - отладка занимает намного больше времени
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне нада поменять вебморду в RoundCube и дописать функционал, сможете?

С почтовыми клиентами я не работаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...