Перейти до змісту

Вибір 3G інтернету в повній комплектації в Луцьку


Рекомендовані повідомлення

Власне, сабж. Потрібна обгрунтована порада про вибір 3G Інтернету в Луцьку. Проблема виглядає так: додому вибираю спосіб підключення для серфінгу час від часу (новини, пошта тощо). Бачу такі проблеми вибору:

1) Вибір провайдера. Співвідношення їх ціна/якість/швидкість/стабільність. В Луцьку є Утел, Інтертелеком, МТС конект. Зі всіма треба підписувати контракти? В якого легше (зручніше) оплачувати послуги?

2) Обладнання, яке треба буде купувати. Для мене це без варіантів, бо "рідний" GSM телефон утела не підтримує. Для домашнього компа це може бути або телефон-модем, або спеціальний usb-модем. Цікавить думка щодо співвідношення ціна/якість різних провайдерів та моделей.

3) Всі три оператори використовують різні технології. Яка найперспективніша? Яке вкладення в "залізо" буде найвдалішим?

4) Звичайно, Ваш досвід використання. ))

5) Необовязковий пункт. Використання голосових послуг операторів (перших двох).

P.S. Проводового телефону нема і не буде з-за політичної доцільності/неприйняття дротів/сварки з телекомомом/релігією вуду/старечою маразматичністю - потрібне виберіть самі :lol: Тому ОГО та інші "дротові" технології не розглядаються. GPRS/EDGE - для дому для вказаних цілей дорого. Тому хочу зробити "невелику інвестицію" для мінімізації витрат в майбутньому.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім, хто відписався. Я й не знав, що НІХТО із форумчан не використовує мобільний інтернет. :P Значить, я буду перший. Зроблю вибір, отримаю досвід - відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім, хто відписався. Я й не знав, що НІХТО із форумчан не використовує мобільний інтернет. :P Значить, я буду перший. Зроблю вибір, отримаю досвід - відпишусь.

"Потрібна обгрунтована порада про вибір 3G Інтернету в Луцьку." и в то же время "GPRS/EDGE - для дому для вказаних цілей дорого."

................................................................................

..........................................................

О чем можно было писать - на 3 страницах рассказывать, что EDGE и 3G это одно и тоже? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для чого тобі для новин, пошти 3G? Бери той же самий МТС конект - повинно вистачати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, щось подібне вже піднімалось тут: http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=28719

особисто я користуюсь Ютел, не контрактний, 10 коп за Мб, http://utel.ua/private/tariffs.php?show=payment_packet використовую тел як модем

доречі в них там зараз якась акція: http://utel.ua/about/news.php?id=58 але це тільки для контрактних

на рахунок 3G модему нічого сказати не можу, ніколи не використовував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EDGE это 2,75G, к 3-м Жо относятся ЦДМА EV-DO и WCDMA(HSDPA).

Более перспективный в плане скорости и цены - U'tel с WCDMA.

Опыт работы - положительный.

Скорость - стабильно больше 1МБит(насколько больше - не существенно)

Покрытие - города+роуминг Билайна.

Телефон покупать с поддержкой HSDPA(важно! ибо не все 3Ж телефоны его поддерживают)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь Утел, сімейним пакетом. Був телефончик Нокіа 6120. Часті розриви і нестабільна робота.

Прикупив для цих цілей модем Sierra Wireless 881U з Гамерики. Швидкість - бомба. Зранку всі 3.5 витягує. Розривів нема. Правда ціна його була 1100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За таку ціну можна було купити нормальний телефон і користуватись справжнім мобільним інтернетом

PS Тут взагалі не про швидкість йшла мова, а про доступну ціну, не за 10 коп. 1 МВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

U'tel U'family - 5 коп./МБ

1ГБ- 50 грн.Для почты и серфинга - вполне недорого. А с учетом того, что Утел - родная дочь своей бурно демпингующей мамочки - Укртелекома, о перспективах думайте сами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай ді моя кума хоче інет для пошти і сьорфінга що порадиш, обладнання трохи дороге

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, чесно кажучи, стараюсь не давати такого типу порад. Я користувався МТС Гіпер-Нет - 5 грн/доба + 5 коп/МБ, плюси: підходить будь-який GSM-термінал, дууууже велике покриття(сьорфив на березі моря, мис Тарханкут - атлічьна). Зараз користуюсь Утел, тариф Уфемілі. Швидкість значно більша, але потрібен певний апарат і поки що не зовсім широке покриття мережі(хоча там, де немає 3Ж, є той самий ЕДЖ).

Ось все, шо можу сказати.

Якшо без гемору і заморочок, то МТС імхо оптимум. Якщо з поглядом у перспективу - Утел. Є варіанти з ЦДМА, але їх не юзав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...