Перейти до змісту

Правила розділу Відео.


Zheny@

Правила розділу Відео.  

27 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Мені зробили зауваження щодо "суровості" правил у розділі Відео.

А для чого такі сурові обмеження? Я маю на увазі заборону постити "Заливай", "+1", "плюспіцот"... в топіку. Ніякої проблеми в цьому не бачу. Таким чином більш популярні топіки спливають на верх, а не цікаві і нікому не потрібні потопають. Тим більше часто разом з цим люди висловлюють своє ставлення до даного фільма, режисера чи подібних фільмів, що може бути цікавим/корисним для інших.

Я уточнюю, коли це просто пост "+1" .. "плюспіццот". І без будь-якого смислового навантаження - витираю пост. (тим паче, що можна у підтримку натиснути кнопочку "Поддержал").

Коли ж йде мова про обговорення - інша справа.

Хочеться побачити/почути думку інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офтоп: а голосование так задумано что можно выбрать все пункты одновременно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я підтримую нововведення. нічого важкого не має, зайти переглянути скільки людей хотіло б переглянути фільм. а в самій темі завжди знаєш, що прочитаєш щось змістовне на рахунок фільму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосування кнопкою "Поддержал" - це тупа узаконена накрутка Thanks-ів (хоч дехто зараз буде бити себе чоботом в груди, що це не так). Якщо не подобаються "+1", "плюспіцот" і тп, створюйте голосування для кожного фільму і тема буде апатись і флуду не буде і не буде накрутки Thanks-ів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, що означає накрутка "сенксів"?:0050: вони, що для тебе на стільки життєво необхідні)) :rolleyes: да хай хоч там їх буде піцот :) яка різниця. без обід, просто не розумію таких речей, ці правила ніяка не накрутка, а просте врегулювання флуду з допомогою цього нововведення на форумі, кнопки "Поддержал" - имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, що означає накрутка "сенксів"?:0050: вони, що для тебе на стільки життєво необхідні)) :rolleyes: да хай хоч там їх буде піцот :) яка різниця.

ну, як ж казав...

Голосування кнопкою "Поддержал" - це тупа узаконена накрутка Thanks-ів (хоч дехто зараз буде бити себе чоботом в груди, що це не так)

А як тоді побачити кількість "Неподдержал"? "Поддєржал" проголосують, наприклад, 5 чол., а 100, наприклад, будуть проти, але їм нема як висловитись і полилась фігня на обмінник, а кому на щось достойне в той же час не вистачить місця.

P.S. Мені, взагалі-то, пофіг, я не маю доступу до фтп, але правила, рахую дивними, тому висловив свою думку. "Вам жить" © нпх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Присоединяюсь :rolleyes:

"Поддержал" - это совсем не объективный показатель необходимости закачки фильма. Нужно голосование. И принимать решение о закачке после того, как проголосует хотя бы 30-50 человек. (Исключение может составлять арт-хаус :0050:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, і де ти побачив, що я "б'ю себе в груди чоботами, що це не так "?:rolleyes: имхо - головне скільки за перегляд фільму, а не проти, ті, що проти хай не качають і не дивляться. і так файли на довго не затримуються на фтп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во-во. Якщо є кнопка "Паддєржал", то для об'єктивності має бути також шось типу "Нє нада".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"меня интересует мнение тех, кого это интересует, а мнение тех, кого это не интересует, меня не интересует!" (с) Morock вроде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хрестовий похід проти флуду не варто очолювати атеїстам.

Щодо самого голосування, то створювати жорсткі умови для заливання нема доцільності, так як смаки у всіх різні та й можливості проголосувати оперативно може не бути.

З іншого боку файлообмінник створений для обміну інформації і для обміну фільмами в тому числі, але враховуючи ліміт місця, то варто було б якимось чином автоматизувати процес очистки файлів, враховуючи частоту скачування та дату останнього скачування.

P.S. Не голосував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...