Перейти до змісту

AVK3 хтось має?


zolexiy

Рекомендовані повідомлення

щось не можу нагуглити, кругом одні жаднюги. Хтось може має версію 2.6 або 2.7 .... робочу, або генератора якогось. Бо останнє що вдалось завести - це 2.5 , і то в вмваре треба працювати з ним. Але старе вже.

Був би вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це безполєзно.

Вже 4-й рік з АВК працюю, але знайти нормальну робочу версію не міг. Звично кряк, чи кейген появляються після того як версія перестає бути актуальною. Так що або віртуальний комп"ютер, або вручну міняти коефіцієнти, зарплату і ціни. Другий варіант все-таки більш підходящий.

З.І. Нема серед будівельників безкорисливих людей :rolleyes:

edit: Здається я погарячився. Найшов. Зараз качну і перевірю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість АВК юзаєм Експерт кошторис, інтерфейс в 100 раз кращий і коштує менше. В них ще є така фіча як прога на ЮСБ накопичувачі і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість АВК юзаєм Експерт кошторис, інтерфейс в 100 раз кращий і коштує менше. В них ще є така фіча як прога на ЮСБ накопичувачі і т.д.

Вся справа в звичці. Колись юзав демку експерт-кошториса. На тому компі куди я поставив (AMD k6 400) гальмував капітально, а АВК літало.

Десь були робочі версії 1.7 і 1.6 Експерт-кошторис, якщо кому нада можу пошукати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до авк 2.7.0 можу дати пароль на любий компютер! Пишите код компа, а я вам серійний номер. Також при потребі можу залити АВК 2.7.0 у файлообмінник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...