Перейти до змісту

Вибір ADSL модему.


Рекомендовані повідомлення

У мене постало питання у виброрі дешевого ADSL модему(для ОГО!), так-як швидкість буде 512 - 1мб.

Так от, які модеми порекомендуєте, чи є різниця на якій відстані я живу від оператора(постачальника нету), ним буде Укртелеком?

Бажана ціна 100-200грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись в якому режимі будеш використовувати модем.

Брідж чи роутер, взагалі навіть якщо один комп то зручніше роутером, щоб кожен раз коли треба інет на клацати ярлик підключення.

В такому випадку не дивись на dlink 2500 та і взагалі у dlink'овських модемів проблеми з підняттям пімля білінгового обривураз в 24 години

Це самий популярний модем, але проблеми з ним є саме врежимі роутера, хоча dlink нещодавно випустив прошивку для роботи цього модему з укртелекомом. Також для нього є прошивка, яка перезавантажує модем після білінгового обриву, щоб уникнути проблем підвисання модему.

af0ff0a45c.jpg

Тому попри популярність даної моделі та наявність її у списку рекомендуємих телекомом модемів купляти її не варто.

Досить непогані телекомівськи нові Callisto 821+R3 (приблизно 250 грн)

04983_2.jpg

Мав справу з модемами Zyxel Prestige, проблем з підключенням та роботою не помічалось, але їх вартість трошки вища за названі тобою рамки.

Ну і безперечно Linksys, але вартість цих модемів дуже відрізняється від твого цінового діапазону.

Також подумай чи не буде краще взяти роутер з Wi-Fi і декількома LAN портами, якщо плануєш розширювати домашню мережу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден з Туманом. Якшо інет юзать нонстоп, то краще не брать 2500-й Д-Лінк, бо як уже писалось, він сам не вміє рестартити сесію після 24-х годиннгого обриву. Якшо ж планується просто час від часу заходить в інет, шось качать, то цей модем буде в самий раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене нет буде онлайн лише у світлу половину дня :) . Але якщо брати максимально, то годин 14-15.

2Tum@n з роутерами і LAN портами я справи не мав, отже про них нічого не знаю))) Я думаю, для мене буде простіше купити ADSL модем, буде без мороки. Але незнаю який. По раніше написаному, зробив висновк, що буду використовувати в режимі брідж, тобто в мене не буде нонстопового нету в 24-ри години ;)

А як на рахунок цього: чи є різниця на якій відстані я живу від оператора(постачальника нету), ним буде Укртелеком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо укртелеком тебе підключає на вибраний тобою тарифний план то значить з лінією все гуд, якщо модем не заведеться на лінії це буде їх проблема.

Якщо модем буде використовуватись як брідж то можеш взяти невеличкий Zyxel USB (P-630-S Series) модем. Він підтримує стандарт G.DMT (G.992.1) 12 Mbit Download / 1.3 Mbit Upload тобто цього з головою повинно вистачити навіть на найбільший тарифний план

p-630s_250x250.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо його знайду у продажі :)

За підключення здирають 120грн, хто підключав сам, там щось є складного, вимагаюче якихось певних знань?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо його знайду у продажі :)

За підключення здирають 120грн, хто підключав сам, там щось є складного, вимагаюче якихось певних знань?

нет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нет, це незнайду в продажі, за підключення не здирають 120грн, ти не підключав сам, чи не вимагає певних знань?

Конкретніше plz

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знач розберусь сам ;)

Тільки модем не обрав: dlink 2500 or Zyxel USB (P-630-S Series)

І буду чекати Нового Року, можливо якісь акції будуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І буду чекати Нового Року, можливо якісь акції будуть :rolleyes:

cейчас может быть только одна акция на импорт - повышение цены :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знач розберусь сам :(

Тільки модем не обрав: dlink 2500 or Zyxel USB (P-630-S Series)

І буду чекати Нового Року, можливо якісь акції будуть :rolleyes:

Сам юзаю zyxel p660ru - бомба, є USB-порт і етернет, нарікань і обривів ніяких за 3 роки користування. Виправдовує свою ціну на 100%. Тобі радив би все-таки добавить грошей і взяти zyxel P660RU2 EE - в майбутньому не пожалкуєш. Тим більше там є підтримка режиму annex B, тобто якщо в тебе сігналка в квартирі то ніяких проблем з підключенням не буде. Взагалі ці модеми підключаються до укртелекому автоматично за допомогою утилітки NetFriend, яка йде в комплекті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

USB-порт в модемі - це зайва переплата грошей. Найкраще підключати модем через звичайний Ethernet, ну а кому хочеться постійно ловити глюкі - тоді USB Ваш вибір. Zyxel P660ru побудований на базы глючного Trendchip, на роботу якого море нарікань на форумі ОГО і на форумі Zyxel. Але можливо Вам пощастило, і цей модем працює нормально, таке теж буває :rolleyes:. А на рахунок AnnexB - то наскільки я знаю, Укртелеком поки не запровадив цей стандарт і підключає тільки по AnnexA. Так що варіант юзати ОГО разом з сигналкою поки відпадає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

USB-порт в модемі - це зайва переплата грошей. Найкраще підключати модем через звичайний Ethernet, ну а кому хочеться постійно ловити глюкі - тоді USB Ваш вибір. Zyxel P660ru побудований на базы глючного Trendchip, на роботу якого море нарікань на форумі ОГО і на форумі Zyxel. Але можливо Вам пощастило, і цей модем працює нормально, таке теж буває :). А на рахунок AnnexB - то наскільки я знаю, Укртелеком поки не запровадив цей стандарт і підключає тільки по AnnexA. Так що варіант юзати ОГО разом з сигналкою поки відпадає.

повністю згоден.Я би обирав Калісто - це єдиний модем з яким ніколи не було проблем, на відміну від зикселів і длінків.Згоден, попадаються цілком нормальні екземпляри, але якщо не хочеш бавитися з настройками\прошивками\виясненням чого не працює, переплати пару грн і купи Калісто.....або візьми його в оренду.Через роки два, можливо інтернет вже будуть подавати прямо в мозок, і потреба в адсл і в аннекс В відпаде :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись в якому режимі будеш використовувати модем.

Досить непогані телекомівськи нові Callisto 821+R3 (приблизно 250 грн)

Де взялась така ціна? Вартість Callisto 821+R3 173.28 грн.

Проте, в край не рекомендую використовувати їх в якості роутера. Тільки брідж.

Для роутера рекомендую той самий D-link DSL-2500 BRU. Зараз вийшла їх обновлена версія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю Callisto 821+R3, нарікань немає, глюків не замічалось.

На технічні підтримці Укртелекому (Київ), казали що модем класний.

Особисто я взяв його в оренду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадившись, я вирішив, що буду користуватись у режимі роутер :)

Якщо можна, конкретні моделі щоб не було лагів з роутером, а то я геть заплутався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для роутера рекомендую той самий D-link DSL-2500 BRU. Зараз вийшла їх обновлена версія.

З дирками в корпусі для вентиляції і новим діодом Internet?

Те саме барахло, в якому через помилку в інтервалах перепідключення лягає система після білінгового реконекту + якщо викоритстовувати його ІР в якості DNS сервера, то дуже часто вилітає помилка про те, що невдалось отримати інформацію про хост.

Де взялась така ціна? Вартість Callisto 821+R3 173.28 грн.

Проте, в край не рекомендую використовувати їх в якості роутера. Тільки брідж.

Коли телеком приходить встановлювати Інтернет через цей модем то вони завди налаштовуюють його роутером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проте, в край не рекомендую використовувати їх в якості роутера. Тільки брідж.

откуда такие предрассудки?

Коли телеком приходить встановлювати Інтернет через цей модем то вони завди налаштовуюють його роутером.

так потім гемору менше з абонентами, особливо якщо ще й ДШСП підняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

USB-порт в модемі - це зайва переплата грошей. Найкраще підключати модем через звичайний Ethernet, ну а кому хочеться постійно ловити глюкі - тоді USB Ваш вибір. Zyxel P660ru побудований на базы глючного Trendchip, на роботу якого море нарікань на форумі ОГО і на форумі Zyxel. Але можливо Вам пощастило, і цей модем працює нормально, таке теж буває :ok:. А на рахунок AnnexB - то наскільки я знаю, Укртелеком поки не запровадив цей стандарт і підключає тільки по AnnexA. Так що варіант юзати ОГО разом з сигналкою поки відпадає.

Якщо не запровадив Annex B, то запровадить, треба модем брати на перспективу, памятайте що скупий платить двічі. За зікселі нічого поганого не чув, глючність для них - швидше виключення, ніж правило. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо можна, конкретні моделі щоб не було лагів з роутером, а то я геть заплутався :)

Дайте, будь ласка, поради...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особливо якщо ще й ДШСП підняти.

а це тут при чом?

при переустановці вінди інет не потрібно настроювати, при підключенні іншого компа теж....всі потрібні ай-пі адреси видаються автоматом, дітки любялть залізти і шось поміняти....а так "защита от дурака" і тех підримці потім легше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...