Перейти до змісту

Fixed-gear


noven

Рекомендовані повідомлення

Их называют messenger bikes, fixed-gear, fixies. По-русски их можно называть глухарями. Это как вам угодно.

История началась в Японии, где велокурьеры стали гонять по улицам на трековых велосипедах (вернее кейриновых, кейрин — дисциплина в велотрековых гонках, был придуман в Японии в 1948 году).

Они носились по городу, как сумасшедшие, цеплялись за машины, нарушали все правила, доставляя послания по назначению. Скорость — вот что такое фикс.

В общем, так все началось.

youtube

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скорасть а%уєв@юща :)

© Лесь Подерв'янський

Блін, це ж вони на сінглспідах так шпарять :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скорость?

Может я чего недопонимаю, ведь на fixed-gear барабан крутится вместе с колесом, то бишь с какой скоростью педалируешь, с такой и крутится колесо. Выигрыша в скорости - никакого, даже наоборот. Зато лучше контролируешь байк. На гололед такой велик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вау, як вони тормозять бічним заносом, бачили? :(

ах, шосе, швидкість, шум не широких шин об асфальт, а вітру в вухах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стайл 100% .. але не для нашої країни ))хыхыхыы

p-153890-article.jpg

p-153891-article.jpg

p-153892-article.jpg

p-153893-article.jpg

детальніше тут

доречі може хтось знайде де скачати це кіно «MASH»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лєкс, не хоч собі такого зібрати:

560pugs.jpg

?

Прохідність буде ще краща ніж в 29er-а :) Ну і стайл :(

А фільма - галяк, взагалі ніде не видно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше, явно видно декілька велосипедів були з гальмами барабанного типу аля "Україна". По-друге, фігачити через перехрестя напереріз машинам ТУПО. По-трете, ломити такі передачі без наслідків для колін неможливо. А ведуться люди в пошуках чогось нового, унікалного...

В мене "зайчик" колись такий був і побиті ноги коли, на гірці з педалей злітали. Фіхня ет всьо...

хоча, якшо вмазать ;) (це я про бочонок пива, "хайнекен" здаеться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
По-перше, явно видно декілька велосипедів були з гальмами барабанного типу аля "Україна". По-друге, фігачити через перехрестя напереріз машинам ТУПО. По-трете, ломити такі передачі без наслідків для колін неможливо. А ведуться люди в пошуках чогось нового, унікалного...

В мене "зайчик" колись такий був і побиті ноги коли, на гірці з педалей злітали. Фіхня ет всьо...

хоча, якшо вмазать ;) (це я про бочонок пива, "хайнекен" здаеться)

Як показує практика все залежить від навиків їзди - у них ще не найгірший варіант велосипеда подібного типу.  Гнаяти можна завжди і на будь чому- питання лише бажання та граничних результатів котрі можна витягнути з того чи іншого типу велосипеда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...