Перейти до змісту

Перевозчик 3/Transporter 3 (2008) DVDRip


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

силкі на цьому сайті паходу не робочі пробував скачувати!

А чим вас torrent не влаштовує? Там зараз близько 1200 "пірів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Женя перейменуй тему з

Перевозчик 3/Transporter 3 (2008) TS

на

Перевозчик 3/Transporter 3 (2008) DVDRip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готово.

Крім того, подивився і я. :mdr: Відключив всі звивини, і після кількох літрів пива - пішло :lol:

Сильно, драйвово, багато лобуди, ефектів та всякої єрунди. Порадувало те - що росіяни(українці) реальні. І назви і форма іт.д. І навіть мінералка реальна на столі в міністра. Горілка з горла - тупо.. дуже...

А вцілому в традиціях попередніх частин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що і я подивився. Фільм нічим особлививм не вразив, аналогія попередніх частин, тільки справа інша, і ще змінили трохи самого Френка, він вже не такий педантичний, відходить від своїх правил :mdr: Здається 4-ї частини не буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якій пароль на скачку?

Ггг

Там пароля на скачку нема.

Це пароль на доступ до фтп:

lm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

adidas966 правила читай. Є на форумі правила користування обмінником. Можу видати 1-2 РО для читання <_<

Раджу почитати а потім запитувати дурні питання!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене чомусь не хоче качати по цій ссилці.

заходжу на фтп - та ж проблема, видає помилку саме на цей файл.

Що не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аж гордість бере, коли бачу як американці злочинці втікають від української берегової охорони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;):):)

Создатель второй части знаменитого боевика Перевозчик Луи Леттерье заявил, что главный герой трилогии Фрэнк Мартин - гомосексуалист.

"Когда вы смотрите фильм и знаете, какова на самом деле ориентация этого парня, все выглядит куда смешнее", - цитирует слова режиссера WorstPreviews.

По его утверждению, фанаты жанра в основной массе ярко выраженные гомофобы.

"Очень забавно наблюдать за всеми этими крутыми парнями, которые восхищаются Фрэнком. Если бы они только знали, что являются поклонниками совершенно нового типа героя", - добавил Леттерье.

Он уточнил, что скорый на расправу перевозчик, которого сыграл Джейсон Стэтэм, раскрывает свой секрет сам в эпизоде его фильма, когда супруга наркобарона, которую играет Амбер Валлета, пытается заигрывать с ним. Он отвергает ее притязания, объясняя свое равнодушие тем, что он такой, какой есть от природы.

"Вот когда все проясняется", - подытожил Леттерье.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впрочем, переживать за героя рано. Возможно, в Луи заговорила обида на то, что в третьей серии, на прошлой неделе стартовавшей в широком прокате, его сменил Оливье Мегатон. А скорей всего, это просто случайная шутка, показавшаяся режиссёру удачной.

По теме можно вспомнить и проявлявшиеся в первой части трилогии романтические отношения между Фрэнком Мартином и симпатичной китаянкой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший екшн!

Трішки спортився фільм.. порівняно з попередніми частинами, але задоволення я отримав від перегляду ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кіно шикарне! я очікував шо 3 частина зіпсується порівнянно з 1 і 2 .. але ні! кіно варте перегляду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм - казка ще та, крутіше 2-ї частини, але екшн і драйв супер.

І ще є один момент ...

- Ты видишь только ужас и гибель.

- С чего твой друг это взял? Он не знает меня.

- Он говорил о вас в целом, о русских людях.

- Я не русская, я украинка.

- Ну извини меня.

- Не извиню. Мы совершенно другие люди! Другие здесь (показує на голову) и здесь (показує на серце).

:ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Не извиню. Мы совершенно другие люди! Другие здесь (показує на голову) и здесь (показує на серце).

да тут вийшло класно! аж гордість бере! накінець в світі почали розрізняти Українців і Росіян! Ато згадується як раніше навіть наші сусіди Полякі обзивали українців росіянами!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...