Перейти до змісту

А чи можна ввести таку фічу з плюсодавалкою?


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Показувати не тільки, скільки плюсів отримав, а і скільки ДАВ :) (чи відмінусував)

На деяких форумах є, мені сподобалось.

Адмінам і модерам (для заохочення :) ) можна й поставити множитєль плюсів 5Х.

(я особисто  нічого не модерую) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще було б непогано, яби можна було подивитись за яку тему тобі дякують. А то подяки з’являються, а за що дякують - незрозуміло....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як ти маєш на увазі сенкс, то треба заходити в тему і дивитися хто тобі поставив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
А ще було б непогано, яби можна було подивитись за яку тему тобі дякують. А то подяки з'являються, а за що дякують - незрозуміло....

справа находится Место изменения:

далее ссылка за что именно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Разве недостаточно подписей кто отблагодарил под постом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разве недостаточно подписей кто отблагодарил под постом?

Як би така ж статистика сенксів була, як і у + репутації то було б класно. А то треба переривати свої теми, щоб взнати за яку тобі поставили сенкс. А так би відкрив статистику і бачиш за які теми у тебе сенкси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я так вижу ситуацию, что человеку непонятно, за какую конкретно тему сказали спасибо. А если он активно создаёт новые темы - то пересматривать каждую... B) И что, на бумажке записывать при каждом её посещении, кто нажимал кнопку? :rolleyes: А если тема двухгодичной давности? :huh:

Короче говоря, людям не хватает статистики :)

Но это мелочи, вместо этого я бы предпочёл видеть количество просмотров тем в реальном времени :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...