Перейти до змісту

Прошу поради з камерою


Рекомендовані повідомлення

Є камера внутрішнього нагляду. До неї безпровідний блок, який отримує сигнал і кодує його , наскільки я розумію, у відеосигнал... Питання: що треба для того, щоб цей сигнал записати на будь-який носій, щоб потім можна було переглянути запис??? Коротше, ХЕЛП!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене є якась така фігня, а до неї ше якась туйня, а мені з треба з туйні записати сигнал на якусь фігню-майню,шоб потім подивитись її на фігні, ну КОРОТШЕ ХЄЛЬП !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

petrofm отримав попередження і бан на три дні.

fedot, напиши моделі того що маєш, або сфотографуй його телефоном і виклади фотки -- я думаю це прискорить вирішення твоєї проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 petrofm: Саме так, якщо в тому не розбираюся... от тому як вмію і можу - прошу допомоги в мудрих людей, до яких Ви, судячи з коменту, не відноситеся.

2 Plum: Дякую, завтра зроблю і викладу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, напиши моделі того що маєш, або сфотографуй його телефоном і виклади фотки -- я думаю це прискорить вирішення твоєї проблеми.

Камери, на жаль, сфотати не можу - конспіративно захована)) Викладаю фоти модуля

post-3660-1226768546.jpg

post-3660-1226768583.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все елементарно просто підключеєш до відео входу відеомагнітофона або тв-тюнера і записуєш, а потім дивишся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

выходы аудио и видео подать на (куда записывать будешь). можно прямо на видик ;)

если на комп - начни читать отсюда

потом сверь, насколько подходит твое железо под данные работы

ну и дальше от простого к более сложному на том же сайте

в итоге - получишь ожидаемый результат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...