Перейти до змісту

Вакансія: Web-програміст


SITERATING

Рекомендовані повідомлення

РІА «Укр Медіа» (ФОП Артишук) запрошує на роботу молодих та енергійних спеціалістів у сфері web-програмування.

Стать немає значення | Вік від 18 до 35 років | Освіта не має значення (можливо, студент-заочник) | м. Луцьк

Вимоги:

• Знання HTML, PHP, My SQL, XML

• Знання Javascript, CSS (бажано)

• Розуміння технологій та інфраструктури: FTP, DNS, SMTP

• Вміння читати чужий код

• Приклади робіт (можливо некомерційні проекти)

• Здібність до навчання, комунікабельність, уважність, робота на результат.

Обов'язки:

• Написання PHP-скриптів

• Розробка, модернізація, підтримка web-сайтів

• Установка, налаштування CMS

Умови:

• Робота в офісі

• З\П від 1500 грн на випробувальний термін. + премії

• Робочий день з 9:00 - 18:00. Перерва на обід 1 година (в приміщенні офісу є столова).

• Офіційне працевлаштування

• Оплачувана відпустка (після року роботи).

• Персолнальне, зручно облаштована робоче місце.

• Чай, кава і стабільна робота в дружньому колективі – гарантована!

Коротко про головне:

• Ми не підтримуємо роботи за сумісництовом і «лівих» замовлень для наших працівників.

• Ми не розглядаємо варіанти «віддаленої» роботи.

У нас не зможуть працювати:

• Люди які пропрацювали на попередньому місці роботи меньше 3 місяців (без вагомих на це причин)

• Люди які не попередили про звільнення свого останнього роботодавця за 2 тижні.

Контактна інформація:

РІА «Укр Медіа» (ФОП Артишук)

м. Луцьк , вул. Рівненська 76а

Тел. +38 [0332] 283-630

e-mail. [email protected]

url. www.ukr-media.com (OUT NOW)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

толковые веб-кодеры работают на конкретных проектах .. постоянка с 9 до 18 с зп от 1.5к им не интересна ... может понабираете студентов .. но студент ето студент .. сам понимаеш...

<<по словам знакомых мне толковых веб-кодеров :D >>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

толковые веб-кодеры работают на конкретных проектах .. постоянка с 9 до 18 с зп от 1.5к им не интересна ... может понабираете студентов .. но студент ето студент .. сам понимаеш...

<<по словам знакомых мне толковых веб-кодеров :) >>

Це все можна обговорити, питання в тому чи ці кодери, котрі "толкові", спарвді є такими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

толковые веб-кодеры работают на конкретных проектах .. постоянка с 9 до 18 с зп от 1.5к им не интересна ... может понабираете студентов .. но студент ето студент .. сам понимаеш...

<<по словам знакомых мне толковых веб-кодеров :rolleyes: >>

Це все можна обговорити, питання в тому чи ці кодери, котрі "толкові", спарвді є такими.

та які вони там толкові!.. Ото понабирали баранів і гроші їм платять, щоб вони на фірмах сиділи, чисто так, щоб було кому зарплату платити...

Та куди нам до рівня ваших кодерів... Це ж ТАКИЙ САЙТ не кожен замутити зможе!..

PS: Ви б спочатку показали, на власному ресурсі на що ваші уже існуючі спеціалісти здатні, а тоді б уже дискутували про зарплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

типа...http://www.ukr-media.com и че ето ваще за сайт ???

имхо сидеть протирать штаны в ожидании зарплаты ето одно .. и совсем другое найти себе проектик на 1-2 к уе интереса... - зделал как смог быстро - получил интерес... а сидеть и ждать зарплаты ето на любителя расслабится имхо...

но дело ваше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та які вони там толкові!.. Ото понабирали баранів і гроші їм платять, щоб вони на фірмах сиділи, чисто так, щоб було кому зарплату платити...

Доброго вечора.

Ну важко сказати, кожен судить по собі.

Та куди нам до рівня ваших кодерів... Це ж ТАКИЙ САЙТ не кожен замутити зможе!..

Вам, а Ви хто???

Сайт? Там взагалі-то інформаця про домен з оновленими ДНС. url. www.ukr-media.com (OUT NOW) - так було написано вище, вибачте незнання Вами англыйської проблема не наша.

PS: Ви б спочатку показали, на власному ресурсі на що ваші уже існуючі спеціалісти здатні, а тоді б уже дискутували про зарплату.

Вибачте, це нам вирішувати, а не конкурентам-клоунам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, ну а примеры разработок Вашей фирмы реально хоть увидеть? Шоб хоть знать над какого типа проэктами работаете и т.п. А то ж мало ли... ЦМС-ки ставить - много ума ненадо и кодером тоже не обязательно быть, ИМХО...

Тут же палка о двух концах... Не токо Вам хочется найти толкового спеца, но и толковому спецу хочется найти хорошую Фирму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, ну а примеры разработок Вашей фирмы реально хоть увидеть? Шоб хоть знать над какого типа проэктами работаете и т.п. А то ж мало ли... ЦМС-ки ставить - много ума ненадо и кодером тоже не обязательно быть, ИМХО...

Тут же палка о двух концах... Не токо Вам хочется найти толкового спеца, но и толковому спецу хочется найти хорошую Фирму...

Спасибо, за констурктивный вопрос.

Наши проекты: http://www.toplutsk.com/ , http://temreg.ru/

По разработке сайтов и веб-дизайне: http://www.winbasket.net/ (2006) , biography.com.ua (2007) , weapon.com.ua (2007) , http://imetr.ru/ (2008) .

Направление, именно разработки веб-сайтов "под ключ" для Нас достаточно новое направление, так как основная работа "комплесный интернет маркетинг" (более 400 клиентов). Работа по реализации новых и усовершенствованию старых веб-проектов, наоборот, идет постоянно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS: Ви б спочатку показали, на власному ресурсі на що ваші уже існуючі спеціалісти здатні, а тоді б уже дискутували про зарплату.

Вибачте, це нам вирішувати, а не конкурентам-клоунам.

Ну навіщо ж так нервувати, слиною бризкатися, обзиватися?... Не можете нормально відповісти на поставлене запитання - краще промовчіть! А якщо уже так закортіло вкусити, то зробіть це обгрунтовано!

У нас на сайті немає жодного елемента, який би дав підстави називати нас сказаними Вами словами. З англійською у мене все нормально, просто нормальні розробники до того часу поки заллють свій сайт на фтп, заглушку ставлять і тоді ніяких лишніх запитань не виникає. Крім того, мій сайт - це більше моє хоббі. А постійну роботу я маю окремо, не варто переживати.

І навчіться спілкуватися із людьми, навіщо говорити різні капості у відповідь на не зручно сформульований для вас запитання-коментар? Чи ви думаєте, що це додасть + до вашого іміджу серед форумчан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За такую зарплату можно разве нанять студента-верстальщика со знанием ХТМЛ+ЦСС и не на полный рабочий день. Что вы готовы платить за:

Вёрстка

* HTML4, XHTML1.0, WML2.0

* CSS2

* XML, DOM

Программирование

* Javascript, WMLScript

* C (MSVC7), Python, PHP5

* PL/pgSQL

СУБД

* MySQL4

* PostgreSQL8

* MSSQL

* изучаю Oracle

Протоколы и спецификации

* HTTP, SMPP

* SMTP, POP3

* RSS, Atom

* XML, YandexML

м?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну навіщо ж так нервувати, слиною бризкатися, обзиватися?... Не можете нормально відповісти на поставлене запитання - краще промовчіть! А якщо уже так закортіло вкусити, то зробіть це обгрунтовано!

Ну що Ви, "нервувати, слиною бризкатися" - Ви не зрозуміли тону повідомлення. Я так не звик спілкуватися - можливо для Вас це й нормально ...

У нас на сайті немає жодного елемента, який би дав підстави називати нас сказаними Вами словами. З англійською у мене все нормально, просто нормальні розробники до того часу поки заллють свій сайт на фтп, заглушку ставлять і тоді ніяких лишніх запитань не виникає. Крім того, мій сайт - це більше моє хоббі. А постійну роботу я маю окремо, не варто переживати.

А Ви тут при чому, здається про Вас я нічого не говорив. :( Сайту немає , немає на данний момент необхідності у ньому (простіше кажучи - "руки не доходять") , тепер я надіюсь зрозуміло. Вибачте, але ні Ви не Ваш сайт і тим більше Ваша робота мене абсолютно не цікавлять, уваги до Вас мінімум, і це тільки через те що Вам, чомусь, ну дуже закортіло щось відписати у цій темі.

І навчіться спілкуватися із людьми

:)

навіщо говорити різні капості у відповідь на не зручно сформульований для вас запитання-коментар?

У Вас напевно "дар" знаходити "капості" у словах, я їх не бачу.

Чи ви думаєте, що це додасть + до вашого іміджу серед форумчан?

Ви знаєте, якось не задумувався над цим, мене, вочевидь на відміну від Вас, імідж на цьому форумі цікавить не в першу чергу, першчергова мета - знайти хорошого працівника.

Snig - На данний момент - 500 у.е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Siterating 500 маловато. И это, не делайте одну из ошибок начинающих разработчиков никому не говорите "Руки не доходят", т.к. у заказчиков и в даном случае потенциальных сотрудников, формируется негатив и мнение что вы не серьезные.

2ол Хватит уже наежать на человека, поверьте создание и поддержка работы студии не такое уж и легкое дело. В Артема например, есть целый штат в количестве 21 сотрудника, который следит за главным сайтом студии + за "соц" проэктами (по-типу Метрополитена), а здесь и работает и парица человек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Вас напевно "дар" знаходити "капості" у словах, я їх не бачу.

Якщо для вас нормально обізвати людину "клоуном-конкурентом" без будь-яких на те підстав, то ще треба подумати для кого це нормальний стиль спілкування, а для кого ні.

Ви знаєте, якось не задумувався над цим, мене, вочевидь на відміну від Вас, імідж на цьому форумі цікавить не в першу чергу, першчергова мета - знайти хорошого працівника.

Заперечувати не буду, імідж на цьому форумі для мене відіграє далеко не останнє місце. але я думаю що не поодинокий у цьому бажанні. адже форум це такеж саме середовище спілкування і якщо вам байдуже, що про вас думають інші, то це ваші клопоти, але із поганими відгуками на форумі ви далеко не "заїдете"... такщо і вам не завадило б трошки про нього потурбуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это похоже больше на драку 2-х девочек за мальчика, за волосы хватают, кусают друг дружку, в то время как Лена из 5-го класа уводит то за что вы боритесь... и уже забыли о цели, щас главное надрать попки. Не сорьтесь дефачки все будет Халасо, лучше занятся портфолио, поверьте вам дальше "среднего уровня в г. Луцк" не пойти с такими работами :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Snig Так, не багато, але саме на таку ставку можна рораховувати на початку.

qwadro Вибачте якщо Вас конкретно образив, але зауважте, уточнень ніяких не було. По іміджу, я звик розставляти пріоритети, тому якщо прочитаєте уважніше, Ви побачите що було написано " імідж на цьому форумі цікавить не в першу чергу", вочевидь у Вас все таки талант бачити те чого немає. Відгуків на форумі зараз реально просто не може бути, так як поки що,

на ринку Луцька ми "в принципі" не пропонуємо свої послуги, а над іміджом компанії ми працюємо дуже серйозно. Ще раз наголошую, тема стосується вакансії програміста, все що цього не стосується - троллінг, тому велике прохання писати по темі, ВАКАНСІЯ АКТУАЛЬНА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Автор точно нервничает :)

400 клиентов это круто, а глядя на сайты, убожеством не назовеш, а аля 2001 год можно смело назвать.

Кто не согласен, можем подиссксировать на такую тему :)

Всем настчет ответов мол "да за такую зарплату", главное предложения, могут и найтись пусть не супер-пупер зажратые специ, которые так ленятся что фигню толкать начинают, а толкового который опыта поднаберется, за который еще и будут платить. Так что не кидайте камнями в парня! Можно подумать что тут некоторые сидят вообще меньше чем за 500 баксов не работают, это 3500 грн зарплата, сомневаюсь что у многих тут она есть.

А кто смелый, напишите где работает? А чтобы прикинуть зарпалту, которую платят можно без поблем :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толковый,

который опыта поднаберется
в итоге станет зажратым спецом)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор точно нервничает B)

Вам показалось :)

400 клиентов это круто, а глядя на сайты, убожеством не назовеш, а аля 2001 год можно смело назвать.

Кто не согласен, можем подиссксировать на такую тему :)

Если бы Вы внимательно прочитали посты выше, Вы б поняли что цыфра в 400 клиентов была озвучена в контексте "интернет-маркетинга", разработка сайтов для нас новое направление и сайты эти были показаны так как тут "настоятельно просили". Дисскутировать не буду, уже предвкушая разговоры о веб2.0 а то и 3.0). Кроме топлуцка, представленные сайты действительно сателлиты-визитки. Вакансия актуальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

веб2.0 - це ілюзія і лапша для замовника, часто використовується, як полігон для дизайнерів-початківців, щоб показати що вони вміють робити "мокрый пол" і криві бліки. А для програміста, веб2.0 почався давним-давно і включає таку роботу, як "розродка грабєра" не тільки для сайтів з бліками.

А якщо замовника цікавлять справді толкові "початківці" в яких не таке велике портфоліо, але працюють на "ура" то можу порекомендувати такого хлопчину, бо справді толковий росте. Якщо автора це цікавить мені в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...