Перейти до змісту

Шукаю роботу


Yurik

Рекомендовані повідомлення

Шукаю роботу для себе, вік 21 рік, студент 5-го курсу по спеціальності "Комп'ютерна інженерія" з вільним відвідуванням. Працював менеджером з продажу комп'ютерів і офісної техніки, а також сервіс інженером в цій же галузі. Шукаю роботу в цій же сфері. Можлива робота менеджером чи експедитором в іншій сфері

Роботу по "впарюванню" продукції не пропонувати :)

тел. 8(O5O)294-38-55 Юрій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда...казала я тобі - вчи англійську, а в нього одні баби в голові...а тепер чухаєш одне місце

Матів не хватає, чесне слово

www.superjob.com.ua

www.rabota.ua

job.ukr.net

alljob.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До весни з роботою буде трішки тяжко. Прийдеться потерпіти. А потім буде все ОК :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Шукаю роботу для себе, вік 21 рік, студент 5-го курсу по спеціальності "Комп'ютерна інженерія" з вільним відвідуванням. Працював менеджером з продажу комп'ютерів і офісної техніки, а також сервіс інженером в цій же галузі. Шукаю роботу в цій же сфері. Можлива робота менеджером чи експедитором в іншій сфері

Роботу по "впарюванню" продукції не пропонувати ;)

тел. 8(050)294-38-55 Юрій

Что делать умеешь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обговорення своїх вмінь і навичок в приваті чи по асьці з потенційним роботодавцем, а не тут, або створюй свою тему

P.S. Там треба Радіо-електронщик в СЦ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробуй відкривати свій бізнес за цей час що сидиш без роботи можна присвятити розвитку своєї справи.

А для піддняття настрою скажу нам на будівництві постійно не вистачає радіо-електронщиків. Так що не сумуй брате.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Знову актуально :)

Можливий варіант віддаленої роботи. Наприклад набір тексту, модерування сайтів чи щось з цим пов'язане. Також робота пов'язана з мобільним зв'язком і телефонами.

Власне давайте якісь пропозиції, можу швидко навчитися новій справі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 5 місяців потому...

UP

Знову терміново шукаю роботу. Помічником адміна на великих організаціях або якщо невелика організація, то сам справлюся з адмініструванням.

Також варіант менеджера.

Можна роботу в економічній сфері, але тут тільки вчуся, тому тільки помічником

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробуй відкривати свій бізнес за цей час що сидиш без роботи можна присвятити розвитку своєї справи.

А для піддняття настрою скажу нам на будівництві постійно не вистачає радіо-електронщиків. Так що не сумуй брате.

Может я совсем темный, и отстал от жизни - Но зачем на стройке инженер радиоэлектронщик?! Я когда выбирал професию, эту сферу приминеия радиоэлектроники и автоматизации как-то упустил :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...