Перейти до змісту

Куплю диктофон USB, брелок


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Потрібен сабж. типа "флешка", гіга на 2-8. Можна быльше :ok:

Також буду вдячний морем пива і теплого спiлкування :) людині, що продасть брелок-"свистульку" (що піпікає від свисту :) ), колись на початку 90-х їх буор море, а зараз, кажуть на Варшавці -вже років 4 їх не возять ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим тобі мп3 плеєри з вбудованим диктофоном не підходять? є досить компактні моделі, які непогано (як для плеєра) пишуть звук. от тільки мікрофон там слабенький зазвичай.

але є мп3 з роз"ємом для мікрофона...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також буду вдячний морем пива і теплого спiлкування :D людині, що продасть брелок-"свистульку" (що піпікає від свисту :) ), колись на початку 90-х їх буор море, а зараз, кажуть на Варшавці -вже років 4 їх не возять :)

Столь дефицитную штуку мой брат купил неделю назад, она уже успела ему надоесть :) , так что, думаю, он будет совсем не против продать тебе ее за 5 грн (за что купил, как говорится :)), ну или расскажет, где брал, а я тебе тогда напишу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МП3 пплейера підходять :)

Головна умова- щоб диктофон включався окремою клавішею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую з власного досвіду Mp3 плеєри Transcend 615(був 610) 630 чи 650...якість запису непогана, є налаштування Шумне/Тихе місцезнаходження.

Мій Т.сонік 610 пише

IMA ADPCM WAV 128 кбіт/сек, 4 біт Моно, 32 кгЦ.

Окрема кнопка запуску

Нові плеєри 630/650 мають ще функцію голосової активації диктофона.(запуск запису у разі виявлення звуку, та пауза у записі при відсутності такого)

Це наводка. На продаж нема :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...