Перейти до змісту

Порадьте пластикові вікна


ART

Рекомендовані повідомлення

Порадьте пластикові вікна:

1) Які краще?

2) Скільки пакетів брати 3 чи 5

3) Ціна щоб була нормальна

4) Щоб не вставили якесь б\у

5) В якої фірми брати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте пластикові вікна:

1) Які краще?

2) Скільки пакетів брати 3 чи 5

3) Ціна щоб була нормальна

4) Щоб не вставили якесь б\у

5) В якої фірми брати?

Тема вже піднімалась. Користуйся пошуком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вдома стоять років 5-6 такі пластмаски:(,3 камерні,профіль Thyssen з Німеччини (не радив би китайський та український), на кухні та в залі,де по 2 вікна,одне - "глухе"(на той час -80у.о. на вікні),ставили монтажники від фірми,але шабашно:D,тобто 2% від вартості,офіційно фірма бере 5%. Хитрого в установці нічого нема,знайомому дядьку потім монтували без них,своїми силами.

За час користування,якихось недоліків не виявлено,хібащо трошки "просів" ущільнювач,але це не баг,а так сказати особливість есплуатації,оскількі більшість часу вікно зачинене,хоча це абсолютно не впливає на шумо та пило ізолюючі і термозберігаючі властивості,якими задоволений цілком.

...Після того як столярка з колись всируватого дерева made in Manevychi повикидалась, пластик був нірваною))...

А,ну і фірма, ПП "ВІР",вул. Мамсурова 12,(Гнідава,за цукровим, по-сусідствуз комбікормовим комбінатом).

..Європа наситилась вже пластиком,повертаються знову до дерева.Ну ясна річ якісна столярка в тому ж Бундесі по ціні перевищує в кілька раз аналогічний за габаритами і характеристиками пластик,натурал іст натурал)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь в півтора рази дороще дерево за пластик, принаймні в нас так було 3 роки тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярик,в мене всі вікна від VEKA навіть балконна рама,я задоволений)) :P ! можу дати номерок!в мене бабуля головний бугалтер там :D:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

в мене в спальні соїть КВЕ (десь3 роки) в залі поставив балкон REHAU і на кухні вікно цього літа але чесно кажучі КВЕ кажеться міцнішим (призакриванні вікна звук запираючого механізму без посторонніх звуків)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пів року назад поставив 5-камерний Trocal з енергозберігаючим склопакетом. Сподобалось те що цей профіль не містить свинцю.

З профілів ще хороші Salamandra - але вони дещо дорожчі, та КВЕ непогані.

3-ох чи 5-ти камерний для нашого клімату великої ролі неграє, але майже всі фірми встановлюють 5-ти камерні.

Встановлювали мені фірма Будконтракт, але нераджу в неї замовляти вікна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВЕ, але львівської зборки. Бо є ще київські - їх не радять.

На сьогодні по хорошому курсу 6.35 можу запропонувати Trocal 5кам профіль (Німець)

1.5м х 1.5м вікно розділене пополам, одна половина в двох положеннях інша глуха

склопакет з енергозберігаючим склом

259$ = 1644грн (або 205$ по реальному курсу)

плюс 10% за демонтаж/монтаж

це ціна для одного вікна. При замовленні на певну суму ціна може зменшуватись.

склопакет потрібно вибирати в залежності від умов - шумна вулиця, краще двокамерний склопакет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Хто зара займається продажем вікон, скажіть будь ласка скільки буде коштувати вікно розміром 210х140 з встановленням. Бажано вказати ціни на різні профілі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати ще одну тему. Потрібно два вікна.

Порадьте фірму в якій зроблять швидко і якісно за помірною ціною

(фірм є ду-у-же багато, а попасти на якусь, що буде робити 2-3 тижні - зовсім не хочеться.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...