Перейти до змісту

Захист прав споживача в нашому місті


kichkarivka

Рекомендовані повідомлення

Мабуть тому що мало хто хоче щось робити, а поговорити вміють всі!!!

Это точно. Рассказывай дальше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

kichkarivka, а ти відірви наклейку, і подивися, що під нею написав виробник. Подивишся - сфоткай, виклади, разом поглянемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kichkarivka, а ти відірви наклейку, і подивися, що під нею написав виробник. Подивишся - сфоткай, виклади, разом поглянемо.

та блін - там на фотках видно, коли вироблено - наклейка краю дату виготовлення виробника не закриває - що тут говорить.

Я маю досвід роботи в цій сфері, бо працюю в торгівлі.

Карабас старається обісрати усі бізнеси одного дяді (К.). Тут про край, в іншому топіку про адреналін.

Карабас, хочеш щось доказать, приходь-купую (коли буде протерміновка) і пиши куда треба. Чи мало в тому районі магазинів - на ковельській є, в центрі - ХТО не дає там купувать продукти.

А ще зайди в сільпо, фуршет, простомаркет, вопак - і ПОДИВИСЬ, як там клеють наклейкі. ТАК САМО. Бо продавець має зважити і покласти на вітрину з внутр.кодом, щоб на касі пробилось.

ВОДА В СТУПІ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kichkarivka, а ти відірви наклейку, і подивися, що під нею написав виробник. Подивишся - сфоткай, виклади, разом поглянемо.

Навіщо мені таке робити? Я був після того ще в Краї і бачив такий же сир (виробник той же) і з такими ж наклейками але просто приліплені вони були не так як в даному випадку в мене (тобто не біля дати виробництва яку зазаначає виробник) а прямо на дату, яку зазначає виробник і при покупці (зверніть увагу - при покупці, а не до того як купив) споживач позбавляється можливості (фізично) побачити дату виготовлення, яка вказана виробником.

Саме на це я хотів звернути вашу увагу.

Yarchik, якщо в тебе є сумніви - то зайди в Наш Край на Шевченка і все сам побачиш. Якийсь конкретно день вибирати не треба, там завжди таке, так що можеш особисто пересвідчитися в будь-який час :)

Мабуть тому що мало хто хоче щось робити, а поговорити вміють всі!!!

Это точно. Рассказывай дальше.

Я не тільки розказую, але ще і щось роблю для того, щоб захистити свої права!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нічого ти не робиш :)

Піди, купи "прострочений" сир. Збережи чек.

З'їж (сир, чек не їж, упаковку теж не їж). Отравись. Отримай на руки висновок лікарський, що отруєння внаслідок несвіжого сиру.

Звернись з позовом в суд. Стягни моральну шкоду. Настукай в санстанцію. От тоді ти будеш вважатися таким, що щось робиш. А тут - ти просто роздув з мухи слона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kichkarivka, а ти відірви наклейку, і подивися, що під нею написав виробник. Подивишся - сфоткай, виклади, разом поглянемо.

та блін - там на фотках видно, коли вироблено - наклейка краю дату виготовлення виробника не закриває - що тут говорить.

Я маю досвід роботи в цій сфері, бо працюю в торгівлі.

Карабас старається обісрати усі бізнеси одного дяді (К.). Тут про край, в іншому топіку про адреналін.

Карабас, хочеш щось доказать, приходь-купую (коли буде протерміновка) і пиши куда треба. Чи мало в тому районі магазинів - на ковельській є, в центрі - ХТО не дає там купувать продукти.

А ще зайди в сільпо, фуршет, простомаркет, вопак - і ПОДИВИСЬ, як там клеють наклейкі. ТАК САМО. Бо продавець має зважити і покласти на вітрину з внутр.кодом, щоб на касі пробилось.

ВОДА В СТУПІ...

1. Справа в даному моєму випадку не в тому, що наклейка дату закриває, а що на наклейці дати Краю та виробника не співпадають!!!

2. Хто такий Карабас??? Мене з кимось точно переплутали.

3. Напишу якщо в цьому буде необхідність, це мені вирішувати. На рахунок магазинів - іду в той, біля якого недалеко проходжу. А ходити в магазини де подобається якість обслуговування та ін. прийшлося б в інше місто. З приводу того що ніхто не заставляє, так дійсно, але для прикладу - якщо тобі не подобається вода, яку постачає наш Водоканал, то теоретично ти можеш зробити скважену і звідти її брати, але чомусь а ні ти, а ні інші лучани не дивлячись на погану якість води цього не роблять, і на це є свої причини, бо купувати у Водоканала зручніше і практичніше. Це я так, для прикладу :)

4. Стосовно інших суперемаркетів, я про це зазначав - що скрізь відбуваються порушення (в кожному з супермаркетів) і з цим треба боротися - захищати свої права. І те що скрізь таке робиться для мене особисто ще не означає що я маю з цим миритися!!! Хоча може у вас воно по-іншому...

І на рахунок каси, на кожному товарі є свій штрихкод, якщо такого немає, то наскільки я знаю продавати такий заборонено.

Я помітив таке явище, що так звані "коди" ставлять переважно на товар, який швидко псується. Якщо ж так як ти кажеш по касі не проходить, то чого ж не сатвлять такі коди на всі товари??? І навіщо важити сир в упаковці, якщо вагу виробник ВЖЕ ЗАЗНАЧИВ???

А те, що ти проти моїх висказувань, то і так стає зрозуміло із твої слів: "бо працюю в торгівлі." :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і з цим треба боротися - захищати свої права. І те що скрізь таке робиться для мене особисто ще не означає що я маю з цим миритися!!! Хоча може у вас воно по-іншому...

724826 Кожевников Геннадий Геннадьевич. хочешь бороться - начинай. Упомянутый гражданин обязан заниматься защитой прав потребителей потому что назначен.

Потом расскажешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в даному моєму випадку не в тому, що наклейка дату закриває, а що на наклейці дати Краю та виробника не співпадають!!!

Дык производитель указал дату ПРОИЗВОДСТВА, а Край указал дату УПАКОВКИ. Это на твоём фото отлично видно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і з цим треба боротися - захищати свої права. І те що скрізь таке робиться для мене особисто ще не означає що я маю з цим миритися!!! Хоча може у вас воно по-іншому...

724826 Кожевников Геннадий Геннадьевич. хочешь бороться - начинай. Упомянутый гражданин обязан заниматься защитой прав потребителей потому что назначен.

Потом расскажешь.

Дякую, але я трошки проінформований про діяльність в цьому напрямку управління у справах захисту прав споживачів.

Не хочеться когось в чомусь звинувачувати, але на мій погляд політика саме цього державного органу спрямована на захист прав споживачів ЛИШЕ ФОРМАЛЬНО. Адже керівництво управління знає про "проблемні" субєкти підприємницької діяльності, в яких порушення відбуваються постійно але... але закриває на це очі, мабуть зеленими купюрами :D

Просто легше дати одному, аніж постійно платити штрафи. А так спокій, заплатив кому треба - роби що душа забажає :)

Просто в бізнесменів-власників супермаркетів зазвичай в таких органах все схвачено.

Дуже шкода що поки не відгукуються люди, які мають бажання протистояти такому "бєспрідєлу" в супермаркетах та магазинах.

До речі, я можливо трохи не так виразився кажучи про створення громадяської організації і можливо люди подумали що все буде відбуватися на безкорисній осонові, насправді можна було б створити щось на зразок - ТзОВ "Юридичний захист споживачів", повірте, відбою від клієнтів не було б, вигідно буде і споживачу і юристу. Просто з цього приводу є декілька ідей, з точки зору і вигоди для споживача, а не юриста :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в даному моєму випадку не в тому, що наклейка дату закриває, а що на наклейці дати Краю та виробника не співпадають!!!

Дык производитель указал дату ПРОИЗВОДСТВА, а Край указал дату УПАКОВКИ. Это на твоём фото отлично видно

Як Край може упакувати сир, який вже і без того упакований???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як Край може упакувати сир, який вже і без того упакований???

да никак. просто на упаковке написано "Виготовлено", а на краевской наклейке написано "Упак.". А это две большие разницы. И всё. Просто констатация факта.

Я не юрист, могу ошибиться, но мне кажеться, что если ты подашь в суд (представим чисто гипотетически), то любой адвокат за две секунды докажет, что ты не прав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нічого ти не робиш :)

Піди, купи "прострочений" сир. Збережи чек.

З'їж (сир, чек не їж, упаковку теж не їж). Отравись. Отримай на руки висновок лікарський, що отруєння внаслідок несвіжого сиру.

Звернись з позовом в суд. Стягни моральну шкоду. Настукай в санстанцію. От тоді ти будеш вважатися таким, що щось робиш. А тут - ти просто роздув з мухи слона.

Я поки готуюсь, і в суд по таких дрібницях звертатися не буду, просто думав претензію написати :)

За отруєння і прострочену продукцію я вже начитався і законодавства і судової практики, відшкодування моральної шкоди в 95 % зменшують мінімум на 50 % (в залежності від заявленої суми).

І тут я нічого не роздував, і моє бажання боротися проти свавілля керівників (власників) супермаркетів та магазинів не було викликане ЛИШЕ покупкою сиру, як дехто тут собі подумав!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажу ще один спосіб поганяти ВОДУ В СТУПІ.

Я купую в краю на шевченка ковбасу в вакуумі, виробник кременчук (вона сама краща для мене).

На етикетці ВИРОБНИКА вага вказана 0,378кг..

На наклейці НАШ КРАЙ, яка наклеїна поверх, вага вказана 0,390кг..

...Значить в краю переважують на кожній палці 10грам - йоптель, що за безпредел. Вообще охриніли гади. БУДУ судитись...бла бла бла...

В чому прикол знаеш? kichkarivka?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як Край може упакувати сир, який вже і без того упакований???

Може ти не знаєш, але в гамазини сир приходить в таких круглих упаковках :) По 1Кг чи шось типу того. Тобто брилою одною. Патом воно ріжеться і фасується грам по 150-200-300, ну фасовка, шоб розібрали легше. Так от дата виробництва, то дата виробництва, власне сирного куска, з якого потом в магазині нарізали менші куски і упакували у власну упаковку, зазначивши на ній дату тої самої упаковки. шоніпанятна ше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажу ще один спосіб поганяти ВОДУ В СТУПІ.

Я купую в краю на шевченка ковбасу в вакуумі, виробник кременчук (вона сама краща для мене).

На етикетці ВИРОБНИКА вага вказана 0,378кг..

На наклейці НАШ КРАЙ, яка наклеїна поверх, вага вказана 0,390кг..

...Значить в краю переважують на кожній палці 10грам - йоптель, що за безпредел. Вообще охриніли гади. БУДУ судитись...бла бла бла...

В чому прикол знаеш? kichkarivka?

Може для тебе це і прикол, а вот я не буду давати себе обдурювати :angry:

Раз це для тебе такі мєлочі тих пару копійок, то може тут є іще такі?

Якщо так - то ті, хто дозволяє себе дурити навіть на 30 копійок щодня і кажуть що це нічого страшного, пропоную - місячну суму цієї "мєлочі", а це приблизно буде (в залежності від кількості днів) - 9 гривень ПЕРЕРАХОВУВАТИ В ДИТЯЧІ БУДИНКИ або ж якщо лінь - то просто назбиравши таку суму "мєлочі" віддати калікам, які сидять біля Собора, або ж купити 3 булки хліба і скормити їх тваринам в нашому зоопарку :) Принаймі так ви не даруєте СВОЇ гроші вже і без того "обдарованому" власнику магазину, а робите хорошу справу :rolleyes:

Слабо? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажу ще один спосіб поганяти ВОДУ В СТУПІ.

Я купую в краю на шевченка ковбасу в вакуумі, виробник кременчук (вона сама краща для мене).

На етикетці ВИРОБНИКА вага вказана 0,378кг..

На наклейці НАШ КРАЙ, яка наклеїна поверх, вага вказана 0,390кг..

...Значить в краю переважують на кожній палці 10грам - йоптель, що за безпредел. Вообще охриніли гади. БУДУ судитись...бла бла бла...

В чому прикол знаеш? kichkarivka?

Щось мені підказує на те, що тебе дурять (обважуванням, обмірюванням і т.д.) ти махаєш рукою і кажеш що не будеш сваритися за пару копійок і я більш ніж впевнений, що тих же пару копійок ти НІКОЛИ не кинеш бідняку, а просто пройдеш біля нього не задумавшись ... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як Край може упакувати сир, який вже і без того упакований???

Може ти не знаєш, але в гамазини сир приходить в таких круглих упаковках :) По 1Кг чи шось типу того. Тобто брилою одною. Патом воно ріжеться і фасується грам по 150-200-300, ну фасовка, шоб розібрали легше. Так от дата виробництва, то дата виробництва, власне сирного куска, з якого потом в магазині нарізали менші куски і упакували у власну упаковку, зазначивши на ній дату тої самої упаковки. шоніпанятна ше?

Ух який ти розумний, ну якби не ти, то тут мабуть ніхто такого глупого питання і не задав би :D

На фото видно упаковку, там фасовка заводська іде. А про те що ти говориш - це просто сир обмотують харчовою плівкою. Такий сир я НІКОЛИ не беру, бо не раз бачив як етикетка Края, Пакко, Там Там, Колібріс, Фуршет і т.д., де вказана дата кінцевого споживання була наклеєна одна на одну . Найбільше бачив 4 штуки відразу, при тому так не грамотно були поклеєні, що можна було б без проблем всі порахувати. Клеїли б вже так, щоб рівно лягали одна на одну. Тут в допомозі став би майстер клас по переклеюванні наклейок, такі собі підготовчі до роботи в магазині курси :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
На фото видно упаковку, там фасовка заводська іде.

Все правильно. Про те, що є факти переклейки, перемаркування дат виготовлення і т.д. ніхто не спорить. Але не цього разу.

В твому випадку наклейка магазину вказує на те, що товар був облікований власною системою обліку 4-го січня 2010 року і відданий в тогровий зал на реалізацію, та й кінцевий термін реалізації, при умові правильного зберігання, вказаний правильно - 90 днів від дати виготовлення. Просто маленька неточність в написі "упак." а не "маркування" чи "прийнято в реалізацію" тебе вибило з толку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені підказує на те, що тебе дурять (обважуванням, обмірюванням і т.д.) ти махаєш рукою і кажеш що не будеш сваритися за пару копійок і я більш ніж впевнений, що тих же пару копійок ти НІКОЛИ не кинеш бідняку, а просто пройдеш біля нього не задумавшись ... :(

А ты кидаешь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про ситуацію з вагою запитував, а kichkarivka перевів рейки на інший напрямок.

Вода в ступі тай годі, тільки тему спаскудив... я для себе цю тему закрив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора розділити тему. Побутова техніка окремо, продукти - окремо. Або взагалі одну тему по захисту прав споживачів з загальними положеннями, а конкретні випадки в окремих темах.

Побачив повідомлення aburvalg і не знаю на скільки доречно тут після сиру на нього відписувати.

Вирішив не відкривати нову тему. В мене ось така проблемка. Купив 18.03.2009 ноут в магазині Комп'ютерний Всесвіт, що на Лесі Українки. Так склалось,що використовувався мало, за весь час користування циклів розрядки-зарядки було не більше 20. От недавно поставив Еверест (акум став візуально мало тримати, трохи більше години) і програмка показала, що акум зношений на 35%. Зразу скажу, що ноут працював за всіма рекомендаціями: довше ніколи не заряжав, ніж необхідно, в ігри на ньому не грав, акум не сильно нагрівався, надовго ноут виключеним не залишав. Ось сьогодні помітив, що за один цикл зарядки-розрядки акум зносився на 2 пункти по Евересту. Пішов в магазин спитати їхню думку з цього питання. Мене там культурно послали, заявивши що на акуми вони дають гарантію 6 місяців і мої проблеми їх не колишуть. Вдома знашов гарантію, там ні слова про ці 6 міс. Прошу поради від розумних людей, що варто робити в такому випадку. Скан гарантії прикладаю

Yarchik рекомендує писати листа на Toshibа для отримання офіційної відповіді. Правильний варіант.

Офіційної відповіді тут не дам, але напівофіційно можу сказати наступне.

1. Для Toshiba покази програми Everest не є тим аргументом, на який можна опиратися.

2. Термін гарантії на акумуляторні батареї для всіх ноутбуків Toshiba складає 1 рік.

3. Рекомендую звернутися в авторизований сервісний центр.

м. Луцьк, пр. Волі 43, ТМ "Робим Гуд"

Авторизований сервісний центр Nokia/Toshiba/Asus/MSI/Logitech

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інфо. На рахунок того, що покази Евереста не є серйозним аргументом - повністю згідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

aburvalg, по гарантії батарею не пропустять. Хоча термін гарантії на батареї ноутбуків Toshiba складає 1 рік, а не 6 місяців, як сказали в "Комп'ютерному всесвіті", для твого ноута вже й цей термін скінчився :-(. Гарантійния на твій ноут розпочалася з 25.09.2008 і закінчується 25.09.2010. Гарантія на батерею закінчилася 25.09.2009. Ноутбук не був вчасно зареєстрований на сайті :-(

Можна попробувати звернутися для продовження гарантії на основі гарантійного талону продавця і товарного чеку, але це треба здати ноут в СЦ і пару днів зачекати на проведення діагностики і переписку з СЦ вищого рівня. Якщо дадуть добро - гарантійний термін продовжать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...