Перейти до змісту

Delta Force - вспоминаем молодость:)


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Информация

Жанр:

3D Action

Разработчик:

NovaLogic

Издатель:

Electronic Arts

Год выхода:

2000

Платформа:

Windows

По сравнению с предыдущими частями улучшилась графика, многократно увеличился арсенал доступного вооружения, появилась возможность выбрать одного из пяти персонажей.

В центре событий второй части сериала Delta Force две точки земного шара - Антарктида и Чад. В обоих случаях вам придется в одиночку (напарники особым умом не отличаются и гибнут в первые же минуты боя) уничтожать полчища террористов, стремящихся заполучить в свои руки оружие массового уничтожения.

Из технических нововведений - поддержка резолюций выше 640X480 и неплохая воксельная трава, в которой хорошо прятаться. Арсенал пополнился массой бесполезных приспособлений - автоматом и пистолетом для подводной стрельбы и подствольным дробовиком для M4. Из новшеств экипировки - маскхалат, акваланг и бронежилет (есть еще камера, но от нее пользы не больше, чем от акваланга в Чаде). Гранаты с задержкой взамен обычным, взрывающимся при касании замыкают хитпарад "Десять вещей, которыми вам никогда не воспользоваться".

Delta_Force_Land_Warrior_08.jpg

Delta_Force_Land_Warrior_01.jpg

Delta_Force_Land_Warrior_04.jpg

Delta_Force_Land_Warrior_03.jpg

ЗОВНІШНЯ СЦИЛКА НА КАЧКУ (не забудь залити на ФТП!)

РОЗМІР - 131.9 Mb

Буду радий тому, хто зальє цю гру на ФТП! З мене сочний + і подяка:) т.як в 7-8 років :) сидів перед нею й тюрився у тата на роботі. Сама ліпша місія - в Єгипті з пірамідами.

Качати всім хто не грав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

омг, а шрифт ше більший поставить можеш?(такій шоб глаза повилазили, і колір поміняй на якийсь зелений, шоб було краще "читабельно")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. Ну а грушка супер...Мені да. Але трафіка нема. А погамати хочеться. Тому у кого безлімітка або їхоче пограти по сетці - залийте на ФТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тебе самому скачать в падло или как? Настолько траффика жалко, что ли? :)

P.S. или подождать 2 недели :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тільки маю сцилки на зовнішні першої й другої частини.

А так хто зальє - +!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже класна гра. Я і зараз Delta Force з великим задоволенням граю. :D Якщо зайду образи, то заллю, в мене десь три різних Deltи валяється :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З мене дуже-дуже-дуже жирний прежирний +:)

Будемо з радістью чекати...:D:):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов дві.

Delta Force Task Force Dugger (J3S4-Z4GV-BP7Q-UJZP-TSS5)

Delta Force: Black Hawk Down. Team Sabre.

Можна забирати з фтп.(В папці Delta Force)

Були ще Delta Force: Land Warrior і Delta Force: Extreme, але не можу знайти. Скачати можна з gamebox.kiev.ua :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шото ссцилко на зовнішній ресурс бита якась,і скачує невідомий архів 2.4Мб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Мде і тоді ця графіка здавалась дуже крутою ;)

десь на фтп є Delta Force - Black Hawk Down

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра якщо кому треба заллю Дельту "Операція картель", сьогодні немає часу. "Чорний ястреб" теж є. Обидві ліцензія 1С :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в Блек Хавк Довн навіть кажись шейдери є! Такі спецефекти! Глянь на сонце і різко переведи на землю. Сразу еффект ока.

гра норм. Але тяжка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Народ викладіть ще раз на ФТП в кого є ці ігри!!! Ностальгія замучила)) з мене жирні +++

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще якшо можна інструкцію шо скачувати і порудок установки))) а то там файлів багато!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там 4 версії дельти.

Delta Force Black Hawk Down Team Sabre

Delta Force Xtreme (в папці Crack - nocd)

DFBHD.iso - Delta Force Black Hawk Down

DFTFD.iso - Delta Force Операция кинжал.

Можеш качати всі. Єдине Delta Force Black Hawk Down і Delta Force Black Hawk Down Team Sabre - це майже те саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...