Перейти до змісту

Адмиралъ


hitachi

Рекомендовані повідомлення

Ось досить цікава стаття, про даний фільмКлац.

Почитайте і подумайте чи варто цей фільм чекати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Все - и главные герои, и массовка - ходят в мундирах, которые как будто только что из фирменного магазина пожаловали. «Мертвые не потеют». А также не рвут, не портят одежду. Зато постоянно вывешивают ордена. Моуриньо со своим пальто от «Армани» и то более поношенным выглядел."

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм подивилась. Враження не справив.Така спадає думка, що сценарист і режисер знімали фільм поспіхом, не задумуючись над змістом. Погоджуюся з автором статті .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене цікавить таке питання - а де собственно говоря DVDRip і коли буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора нарешті подивився весь фільм від початку до кінця. Те що фільм явно не відповідає історичним подіям - це факт.

Але загалом, задум гарний. Є красива історія кохання, ще й на фоні таких подій. Чому б не показати. Можливо його і знімали поспіхом, проте досить якісно, і не побоюсь цього слова, продумано. Через весь сюжет іде неприхована пропаганда.

І якщо чесно, то мені фільм сподобався. Єдиний негативний момент, це те що через неспроможність власної держави нас не по своїй волі "годують" ідеями чужої імперії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

качаю ДВДріп, але дуже низька швидкість закачки, тому зможу закинути лише завтра вранці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ріп то ріп...

Вже й ДВД9 є в неті..

Я дивився на якість - супер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки шуму, а фільм невдалий, ІМХО. Задум хороший і тільки. Сам сценарій нікудишній, дійсно, як поспіхом.

Сцени мильної опери (які викликали сміх) мінялися сценами війни, які зовсім не вражали (хіба що дивували новими мундирами). Та і історичним його назвати важко. Вдалого музичного супроводу, який би підсилював сприйняття, теж нема.

Та і в Хабенского з Боярською в "Іронії.." було більше почуття та іскорки в очах ніж тут :)

От якби за цю ідею взявся Міхалков, думаю ми б побачили зовсім інше кіно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобався цей фільм.Все на рівні,навчились росіяни патріотично-історичні робити,молодці.За якісь +.Ні камріпам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фильм сам по себе - фуфел, но заставляет подумать. (ИМХО)

http://imho.ws/showthread.php?t=135937

Кстати откель DVD? Оно вроде как только 11 числа в продажу поступит, а все что в нете - хороший скан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший фільм і так сумно закінчився :_11:

підтримую :)

Чекаю на вихід кілька серійної версії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 4 тижня потому...

я дивився Media Player Classic, що входить в набір кодеків k-lite. Хоча формат .avi відкривають якщо не всі медіаплеєри, то 90% точно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drozl - а не варто останнього.

В мене 4.34, бо 4.53 не добре працює з HD.

Тому, останній кодек не ознака самого хорошого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...