Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть розібратися: потрібно підключити комп і саттюнер до інтернету через wi-fi(як точка доступу nokia n82, в недалекому майбутньому ОГО). З компом все ясно: можна купити usb wi-fi адаптер, а от в тюнер інет тільки по LANу(потріно щоб тюнер працював без компа). Чи можна взяти маршрутизатор з Wi-fi і підключити тюнер і комп до інету по LANу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насколько я знаю, телефон не настраивается точкой доступа, только клиентом.

утверждать не буду, возможно ошибаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для symbian є програмка joiku spot, яка дозволяє роздавати інет смарта через wi-fi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для symbian є програмка joiku spot, яка дозволяє роздавати інет смарта через wi-fi.

тогда соединять компьютер и тюнер свичом+добавить туда точку доступа настроенную в режиме WDS, которую, в свою очередь, настроить уже на телефон...

(я так думаю, но не уверен, пусть знающие люди поправят..)

но лучше дождаться ого... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А смысл с WDS? То ж надо на обоих точках делать. А телефон врятли поддерживает такой режим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А смысл с WDS? То ж надо на обоих точках делать. А телефон врятли поддерживает такой режим...

а чего делать то..

подскажи, самому интересно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роздавати інет з мобіли вже бред.

Режиму точки доступу телефон не підтримує точно так само як і WDS (там навіть не всі моделі точок сполучаються)

Роутер наврят зможе використовувати як WAN інтерфейс підключення з телефоном.

Якщо ж софт на телефоні підтримує одночасне використання інету через Wi-Fi декільком ІР адресам, то треба Wi-Fi точка до якої підконектиться мобіла.. точку в свіч а на тюнері і компі прописать мобілу шлюзом.. але це схоже на анальний секс через вухо

Єдине нормальне рішення це ОГО (ну або інший дротовий інет) повішений на Wi-Fi роутер з вбудованим свічом.

Тюнер і комп дротом ну а для ноута і телефону Wi-Fi

Недавно обговорбвалась тема про вибір такої залізяки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роздавати інет з мобіли вже бред.

Чому бред? Це набагато зручніше чим через bluetooth чи кабель. Якщо ноут та інші телефони(зWi-fi) можуть ходити в нет. То чому точка доступу працюючи в режимі клієнта не зможе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і до чого ж та точка доступу буде підлючатись?

телефон НЕ ПІДТРИМУЄ режим точки доступу.

але це не важливо.. немає різниці хто до кого підключається.. все одно в результаті ми маємо мережу а вже якщо телефон підтримує більше одно ІР клієнта то буде пахать і на тюнері і на компі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, та програмка підтримує 8, якщо не помиляюсь, клієнтів і кожному назначаються різні ІР адреси. Інет в такий спосіб - бо на даний момент підключитися до чогось кращого немає тех. можливості і бажано щоб тюнер показував без компа.

А яку точку доступу краще вибрати, бажано десь в районі 300грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бери одразу роутер з АДСЛ модемом і вбудованим свічом.. десь так і вийде

але поки інет будеш юзати з мобіли то роутер не буде використовуватись

єдине шо тобі треба це сполучити ві-фі сегмент і лан в одну мережу

мобіла буде підключатись до точки доступу в роутері і інет появиться на всіх портах свіча)

без налаштування роутера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно щоб точка підключилась до телефону, в іншому випадку нічого не вийде. Якщо комп бачить телефон як мережу комп-комп чи підключиться маршрутизатор до телефона? Чи маршрутизатор з Wi-fi може працювати тільки в режимі точки доступу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно щоб точка підключилась до телефону, в іншому випадку нічого не вийде.

Телефон підключається до точки... телефон отримує свою ІР адресу (пропишеш)

і все.. всі компи шо підключені до роутера по ЛАНу або по дроту вже бачать телефон... залишається прописать телефон як шлюз запустить на ньому ту прогу і все

Чи маршрутизатор з Wi-fi може працювати тільки в режимі точки доступу?

угу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під'єднати телефон до точки можна - але толку від того ні якого, так як програмно телефон використовує

Wi-fi як точку доступу до інтернету. З'єднавшить з точкою доступа він отримає ІР адрес і на тому все - більш

ніж зайти в інтернет через ту точку неможливо, тим більше роздавати GPRS інтернет. Тому, на скільки я зрозумів, потрібно ТОЧКУ ДОСТУПУ(настроєну в режимі клієнта) + СВІЧ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюю, програма на мобільному телефоні роздає GPRS інтернет в Wi-Fi підключення.

Те яке це підключення ролі не повнинно грати. Достатнього того, щоб у нього була своя ІР адреса.

Точка в режимі клієнта нічого не дасть бо телефон не стане точкою який би ти софт на нього не ставив.

Я не знайомий з налаштуванням саме таким способом і не бачив ту програмку на телефон, але я висловлюю єдиний можливий варіант реалізації, Якщо він підтримується ресурсною і софтовою частиною телефону тоді проблем не виникне.

Я бачу це так:

телефон ініціалізує підключення до GPRS.. тобто інет зявився

далі ми телефоном конектимся до Wi-Fi точки, але профіль інету по замовчуванню все таки GPRS

далі запускаємо ту програмку і вказуєм, що GPRS інет треба роздавати в Wi-Fi інтерфейс (ІР адресу пропишеш в телефоні вручну, припустимо 192.168.0.1)

залишається підключить точку в свіч а зі свіча комп і тюнер і налаштувать

Комп 1:

ІР - 192.168.0.2

Шлюз - 192.168.0.1

ДНС - 192.168.0.1, 4.2.2.1 (на випадок, якщо софтінко не підтримує DNS фовардинг)

для тюнера налаштування аналогічні налаштуванням компа але ІР адреса не 192.168.0.2 а 192.168.0.3

ІР адеса точки доступу не грає ролі, вона просто є звязком бездротового сегменту з дротовим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.ixbt.com/mobilesoft/review/joikuspot-s60v3.shtml огляд програми.. ознайомлюсь вже завтра, а сьоня спать)

Але я так зрозумів, що вона сама очікує вхідних зєднань, і скоріше всього це мережа ad hoc а вот чи підключиться точка в клієнті до ad hoc це вже питання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багато збочень бачив але таких.... і всетаки до мене не дійшло який кінцевий результат має бути ? До чого тут тюнер і шо це таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я зрозумів кінцева мета забезпечити GPRS інетом комп і супутниковий тюнер.

Тюнеру інет певно треба щоб оновлювати ключі до платних каналів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які ж це збочення? Телефон просто в ролі точки доступу, а далі - звичайна мережа. Зараз тюнер(НТВ+) показує коли включений комп, а потрібно щоб шарив в неті без компа - вот і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Які ж це збочення? Телефон просто в ролі точки доступу, а далі - звичайна мережа. Зараз тюнер(НТВ+) показує коли включений комп, а потрібно щоб шарив в неті без компа - вот і все.

Зараз працюю над аналогічною проблемою. Правдв в мене інет вдома заходить по лан.

Потім думаю ставити роутер+WIFI, а от біля тюнера хочу щось на зразок LAN-WIFI адаптера

з живленням через LAN...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив проблему таким чином:

1) Підключився до Інтертелекому

2) Купив роутер WL-500G premium

3) Прошив роутер прошивкою з форуму http://wl500g.info/ + поставив деякі доповнення

Що вийшло:

-роутер сам підключається до інету через usb модем і роздає його через lan i wi-fi

-роутер може сам! качати і роздавати торенти і любі файли з інету на флешку або вінт

-мій дрімбокс пише фільми на флешку підключену до роутера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...