Перейти до змісту

Продається квартира


b0rg

Рекомендовані повідомлення

Розшукуються мешканці у нову 3-х кімнатную квартиру в Луцьку,

по вул. Кравчука (новий житловий комплекс, в нього впирається вул. Інтернаціоналістів від зупинки Аверса),

четвертий поверх нового, красивого дев'ятиповерхового цегляного будинку.

Будинок здався навесні цього року, вже "заспокоївся", як раз можна розпочинати ремонт.

Квартира - класична новобудова, без ремонту, стоїть повний металопласт, авт.опалення, газова плита.

Загальна площа 82 м2, житлова 47 м2, 2 капітальних балкони (можна розширяти квартиру за рах. них).

Вікна виходять всередину і назовні житлового комплексу.

Додаю план квартири. Зверніть увагу - є маса можливостей перепланування, хоча як на мене і так планування файне: зал 22 м2 і практично квадрат, кухня 12,5, інші кімнати під стать...

Демократична ціна питання 105 тис. у.о., можливий незначний аргументований торг

т. 8 067 3322033

post-58-1222949037.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понимаю, это там лифт возле кухни и входной двери изображён?

А какие окна куда выходят?

Сколько квартир на площадке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Так, ліфт - зручно що поряд. Шум відсутній - це новий сучасний ліфт, з теперішніми у 9поверхівках навіть не порівняти

2. По плану - ліва сторона на вулицю, на кравчука в сторону Датагруп. Права - в двір комплексу

3. Вроді 3...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт! А як на рахунок обміняти на2-х кімнатну з доплатою - ? Двушки лекше продавати. Якщо такий варіант цікавить, думаю здогадуєшся кому маякувати :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт! А як на рахунок обміняти на2-х кімнатну з доплатою - ? Двушки лекше продавати. Якщо такий варіант цікавить, думаю здогадуєшся кому маякувати :-)

не питання. знаходиш покупців на свою, доплату - і вселяєшся в нову велику квартиру :) своїм завжди знижки ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ось будинок - новий, красивий, а головне зданий, всі комунікації, опалення, все працює. це кращий варіант ніж брати переуступки будинків які здадуться невідомо коли і чи здадуться взагалі :D

post-58-1226495814.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

75 000 у.о.

а то стоїть панімаіш без діла

посередникам бонуси, ріспекти і все таке

також актуальна тема обміну - хто там попав з будівництвом, нема змоги закінчити, міняю на готову новозбудовану квартиру

можливий обмін на 2 квартири - детальніше ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...