Перейти до змісту

Проблеми з вінчестером.


Рекомендовані повідомлення

Маю вінчестер 80 гб SAMSUNG SP0822N

Проблема в тому, що він бачить всього 32 гб.

І постає питання: "Що можна зробити?".

З.І Формат не помагає, Low Level теж ні...

post-979-1222502785.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мамку поміняти, або хоча б біос обновити. Це проблема не вінта, а материнки.

Можливо, якщо його на іншому компі розбити на 3 розділи , кожен з яких буде менше 32 гіг - побачить всі три розділи. Або спробувати підключити вінт через ЮСБ-порт (як нерозмічений, так і розбитий на 3 розділи).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді, можливо, на вінті стоїть перемичка-джампер, яка обмежує видимий розмір вінта до 32 гігабайт - для старих мамок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А розказати куда її переставить може ;)?, ну тіпа намалювати, сфоткать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на самому вінті має бути наклейка на якій розписано при яких положенняж джамперів вінт "віддає" 32 гіга, в якому положенні працює як мастер, в якому як слейв. тільки. відповідно, все на інгліші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаеш шлейф? До цього там стояв вінт було, все добре, думаю від того шо він там вісів нічого йому ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі роскажу невеличку історію. Колись, як я працював адміном, прийшлось переставити систему бо поміняли вінта і пам"ять. Я і ще один адмін промудохались цілий день, міняли все. БЖ, корпус, клаву і мишку, пам"ять, вінта... Карочє поки не поміняли шлєйф нічого не працювало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я спробую різні варіанти які були запропоновані

перестав джемпер , і все запрацює, цей джемпер ставили тільки на Самсунгах 40-80 гб, щоб на древніх материнках можна було підключати нові вінти ,ті материнкі бачили 32 гб і все.а 30 гб вінти були рідкістю ,а 20 вже не випускалися. ;)

так Самсунг поміг юзерам , перехід з 3-8 гб то був не поганий варіант.

PS. то було актуально в епоху Р3 ;) ,а зараз створює проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...