Перейти до змісту

Не доходят СМС отправленные с Windows Mobile


Рекомендовані повідомлення

Аппарат HP 514 iPAQ Voice Messenger (Windows Mobile 6 Standart Smartphone Edition). На некоторые телефоны/операторов/номера мои сообщения просто не доходят. При этом отчет о доставке я получаю. Как пофиксить проблему? Слышал тут проблема в кодировке смс и последующей его раскодировке на аппарате получателя. Но в винде нет настроек кодировки именно смс. как быть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аппарат HP 514 iPAQ Voice Messenger (Windows Mobile 6 Standart Smartphone Edition). На некоторые телефоны/операторов/номера мои сообщения просто не доходят. При этом отчет о доставке я получаю. Как пофиксить проблему? Слышал тут проблема в кодировке смс и последующей его раскодировке на аппарате получателя. Но в винде нет настроек кодировки именно смс. как быть?

Пробував пусту смс відправляти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикол в том, что до того же самого абонента иногда доходят, иногда нет. даже не знаю по каким параметрам эти смс отличаются. пустые доходят вроде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикол в том, что до того же самого абонента иногда доходят, иногда нет. даже не знаю по каким параметрам эти смс отличаются. пустые доходят вроде

попробуй ещё поставь карточку другого оператора и потестируй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене працює або 100% або непрацює. це залежить від прошивки або від прошивки радіо-модуля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне кажется что если принимающий телефон старый - то он не всегда может принять кодировку с ВМ. вопрос как эта кодировка выставляется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А там случайно вірусів нема?:). Бо Біл Гейтс не може не создати, щоб не було глюків;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віруси навряд!

Кодіровка звичайна як і в сімбіані і в звичайному телефоні. Швидше за все радіо-модуль глюкавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как проверить? мне ж приходят отчеты о доставке. а на том конце - пусто:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про те що повідомлення відправленно немає звіту, це констатує телефон. Скоріше всього про доставку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в свій час на Asus P750 (Windows Mobile 6.0/6.1) відправляв сотні СМС, і всі вони чудово доставлялись на будь-які телефони (з МТС). Єдиний нюанс -- при відправці "візитних карток" (vCard) на інші телефони (зокрема на смартфони Nokia) іноді приходили картки з незрозумілими іменем/прізвищем (просто набір букв, хоча також правильних кириличних, а не "крякозябликів").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в свій час на Asus P750 (Windows Mobile 6.0/6.1) відправляв сотні СМС, і всі вони чудово доставлялись на будь-які телефони (з МТС). Єдиний нюанс -- при відправці "візитних карток" (vCard) на інші телефони (зокрема на смартфони Nokia) іноді приходили картки з незрозумілими іменем/прізвищем (просто набір букв, хоча також правильних кириличних, а не "крякозябликів").

Це було мабуть так Wind1251->KOI8-R.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене таке було на 9000-ці. Поставив нову прошивку і хопа все як в тебе, вирішилось іншою прошивкою :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би вже перепрошив. Дають же нормальну пораду. Людина каже - проблема в прошивці. Треба перепрошити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...