Перейти до змісту

Русский офф


Slayer

Рекомендовані повідомлення

там не 2 а штук як мінімум 5 аллі зергів

не нада ділити як Коаліція і антікоаліція. нада брати кожен аллі окремо - бо їхні домовленості це тільки на словах, на ділі зовсім інше, впринципі важко проконтролювати 80+ рил :)

у вас бои за баюма есть хоть?

а бои - порожняк так як Баюма тримають МГСи - це собрались задроти чесно кажучи ну і плюс - як на мене то КЛ толковий дуже, якшо зміг все так організувати самого початку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 168
  • Створено
  • Остання відповідь
там не 2 а штук як мінімум 5 аллі зергів

не нада ділити як Коаліція і антікоаліція. нада брати кожен аллі окремо - бо їхні домовленості це тільки на словах, на ділі зовсім інше, впринципі важко проконтролювати 80+ рил :)

Я б в це можливо і повірив якби б на нас не лізло 400рил кааліції з кучі різних алі коли ми гіран держали :)

Да в них тупе керівництво яке неможе коректно управляти такою кількістю народу одночасно але всерівно це одна сторона.

ЗІ Slayer а ти там в якому клані бігаєш ? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С радостью сообщаем, что 3 апреля будет произведен запуск публичного тестового сервера Lineage 2 The 2nd Throne Gracia Final — самого масштабного за последнее время обновления популярнейшей MMORPG. Летающие корабли, сражения на ранее неизвестном континенте, дополнительные умения и предметы — далеко не полный список того, что ждет вас на очередном витке развития любимой игры.

Нововведения Gracia Final можно оценить, используя уже имеющийся аккаунт текущей версии Lineage 2. Обращаем ваше внимание на то, что тестовый сервер предназначен исключительно для проверки обновления, и служба поддержки на нем функционировать не будет. Просим направлять все найденные ошибки в категорию «Публичный тестовый сервер Lineage 2 – Final Gracia» нашей системы. Ответы на сообщения высылаться не будут, однако служба поддержки проведет тщательную проверку каждого из них для внесения (в случае необходимости) соответствующих изменений в игру.

Не забудьте прочитать инструкцию по скачиванию и установке программы.

Внимание! После окончания тестирования все данные с сервера будут удалены.

Приятной игры!

Однако кінчаються часи ЕЕ нагібаторів :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однако кінчаються часи ЕЕ нагібаторів :(

А шо такоє?

Можна список нововедень для нубів? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однако кінчаються часи ЕЕ нагібаторів :(

А шо такоє?

Можна список нововедень для нубів? :)

http://forums.goha.ru/showthread.php?t=179233 - описалово

Изменена атакующая сила скилла Inquisitor:

- PVP: сила скиллов Divine Flash, Divine Punishment уменьшена на 40%.

- PVE: сила всех скиллов остается без изменений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Народ, як у вас з лагами, особливо на осадах? Я під час осад взагалі вихожу з гри навіть качатись неможливо. А так ніби нормально хотя думав що буде краще ніж на фрішках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, як у вас з лагами, особливо на осадах? Я під час осад взагалі вихожу з гри навіть качатись неможливо. А так ніби нормально хотя думав що буде краще ніж на фрішках.

Та нормально, правда Фаріс найменш завантажений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, як у вас з лагами, особливо на осадах? Я під час осад взагалі вихожу з гри навіть качатись неможливо. А так ніби нормально хотя думав що буде краще ніж на фрішках.

нормально, спочатку виносим - хто рухається, а потім починаєм класти хто в лагах стоїть, вони дуже виділяються :D

а в принципі норм, в мене відяшка не справляється... а так і вбиваю і лягаю під вражескіх масс атакі (цуко коневоди рулять <_< )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і лягаю під вражескіх масс атакі (цуко коневоди рулять <_< )

Попав під гіпокампуса ? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і лягаю під вражескіх масс атакі (цуко коневоди рулять <_< )

Попав під гіпокампуса ? )

не то слово, я хз як боротись з Коневодами Героями, МГС воопше ноу коментс, а вот є клан Екселентс - то там коневод герой тоже цуко мошний, правда ложили його пару раз, але всеодно важко... просто я мілішнік, ізза того важко )

Сань маякну в аську тобі на днях - хочу взнати дешо на рахунок політичних сил дешо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Есть кто то с клиентом на финал руоффа? еси есть можете сегодня выложить на фтп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пыдтримую прохання про клыэнт на ФТП.

Можна скачати з торентсів, але реєстрація обмежена по часу :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Текс... інсталку клієнта качаю, а враховуючи швидкість закачки (не скажу скільки, але ДГ +1 в рєпу :D ) є надія, що він всетаки буде у мене дуже скоро.

Упереджуючи прохання - залити на ФТП не можу - переліміт 2 гіга :(

Готовий записати на свою флеху та видати комусь з хворумчан з умовою, що занесуть злити на ДГ (флешку мну вернуть тра палюбому).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як успіхі? в мене обірвалась закачка ночью..... дай на форум 4гейм зарас драма починається очередна )))) ніде скачати клієнт нізя )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а почему не юзаете аффтоапдейтер игры?

потому что полностью новые текстуры и все остальное. Я апдейтером обновил старый клиент - половины невидно текстур(нет скилов, карты, персонажи не двигаються и т.д).

Есть вариант взять ПТС клиент в него всунуть новый апдейтер и им обновить - но при етом варианте уже тоже начали вываливаться провалы текстур - например было у знакомого забегает в локацию - а там тупо половины её нет ))) пустота....

есть ещё вариант взять просто апдейтер новый и его запустить он закачает полностью клиент, но я вчера как дома запустил - у меня апдейтер обновил за полтора часа примерно мегабайта 2-4. конектов к серверу сумашедшее, перебои ужасние.

вот и жду у кого есть норм клиент скачаный.

З.Ы. конешно ет их большой минус, есть куча сайтов куда можна было зделать 3-4 зеркала для скачивания небыло б проблем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зтянув з торрентів (власне як і писав).

Кому треба клієнт - стукайте в асю.

З.І. У більшості тих, хто обновляв танцюючи з бубном, повилазили бяки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера обновился апдейтером, вcё работает,

только есть глюки с отображением инвентаря и карты на радаре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с установкой полного клинета, глюки которые были после апдейтера пропали

пользователи ФК клинет Lineage2_1.0.7 могут скачать здесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с установкой полного клинета, глюки которые были после апдейтера пропали

пользователи ФК клинет Lineage2_1.0.7 могут скачать здесь

Це фіналка??
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то я тут мучусь з офф пробую тянути (пише 48 годин).

Задам ще питання: а на Васпері хтось Є??!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я зніс повністю ЛА, хтось підказав, а тепер мучусь

Тим більше метри закінчились на внутрішній мережі

Жду 00.00 там метрів якраз в притик хватить щоб по цій ссілці скачати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...