Перейти до змісту

Люди в белом


Oushen

Рекомендовані повідомлення

Никто не знает что это за парни, ходят в центре, постоянно в белых рубашках, с черными рюкзаками, на рубашке какие-то бэйджики.

Сегодня, когда в центре гуляли, подошли и дали какую-то бумажку с курсами английского, или что-то в этом роде, и сказали что-то на английском. 

А сегодня какраз понадобился носитель языка. К сожалению та бумажка была отправлена в ближайшею урну и рыться в нет нет никакого желания. :ohmy:

Может кто знает где эти ребятки находятся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це американські штунди (пробачте не втримався, це не з ціллю когось образити із присутніх на Борді), Тобто Свідки Єгови чи якісь п'ятидесятники і т.д. Вони вже , насправді, кілька років ( десятків років) по місту мандрують ..

одні такі жили в мого знайомого на квартирі... ($45 на добу в них оплата "відрядження") .

Буває що вони із першими заморозками в тих білих сорочках і з незмінними рюкзаками бігають по місту!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у них кожен член громади має відслужити в іншій країні два роки місіонером. при чому саме у молодому віці-17-20 років. не п"ють, не курять, здається, навіть кави-чаю не п"ють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дивитися картинку із розділу "Гумор", теми "Прикольное картинко №5" пост №271. :ohmy:

ось чим вони насправді займаються! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає що то за служіння в палаці піонерів по неділях. Весь час там хочу і дуже цікаво чьому так там стільки автомобілів. І в кого вірять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось чим вони насправді займаються! :D
дарма ти так..... я їхню віру також не одобрюю, але ж нічого поганого вони тобі не зробили, правда?.. :ohmy:

Погодься -- це треба мати певну мужність, щоб ось так поїхати в чужу країну зі своїми переконаннями. До того ж в такому віці так хочеться спробувати всього в цьому світі...

А хто знає що то за служіння в палаці піонерів по неділях. Весь час там хочу і дуже цікаво чьому так там стільки автомобілів. І в кого вірять)
Там п'ятидесятники збираються
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum Я зарання попросив вибачення тих, хто може образитися. Я взагалі дуже скептично ставлюся до тих релігій, що не є загально (державно) признаними. Закон їх не забороняє.

Щодо мужності.. тут я б посперечався. Це не мужність - це НЛП. (Нейролінгвістичне Програмування). Людей зомбують. і все. А діти. так саме діти у 17-21 рік, ще не можуть протистояти більш сильному тренеру, який "підштовхує" їх до такого рішення.

Топікстартер, мабуть ти вже отримав відповіді на свої запитання, і вирішиш що тобі насправді від тих хлопців необхідно.

Ще раз прошу вибачення у тих хто образився, не це було моєю метою, я просто так висловив свою думку, такими словами, якими вмію і знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі дуже скептично ставлюся до тих релігій, що не є загально (державно) признаними. Закон їх не забороняє.
А яке відношення держава і закон мають до віри, до свободи совісті і волі вибору? Релігія і віра -- це ті питання, в яких держава і закон не повинні робити вибір за людину. Кожна людина повинна сама думати, як і у що чи в кого вірити. Тому що на рівні держави будь-який вибір завжди пов'язаний з політикою, а політика річ брудна і продажна. Люди, яких інквізиція спалювала через єресь, не погодилися б з твоєю точкою зору щодо вибраної державою релігії.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, давайте тут не будемо створювати релігійну суперечку поза темою

Питання було - "кто еті люді"? Відповідь є - мормони. Лишилося дізнатися, де вони тусуються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так laska написала ж, що їх центр на 8 Березня :) Як їхати від стадіону до 5-ї школи, то відразу перший поворот на право за зупинкою "Історичний фак-т"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вони ??? - КЛОУНИ !!!

Сам поважаю всіх віруючих....сам бо є ним...

Але не тих клоунів...ці люди вірять не зрозуміло в кого " " .. в них своя теологія, яка кардинально відрізняється від загально християнської,

Про "Прикольное картинко №5" пост №271......в них практикують багатожонство...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вони ??? - КЛОУНИ !!!

Сам поважаю всіх віруючих....сам бо є ним...

Але не тих клоунів...

Віруючий? А як же ж "Люби ближнього свого, як самого себе"? Чи ти себе також клоуном вважаєш?

Яка різниця в кого і в що вони вірять? Це їхнє право. І хто ти такий, щоб називати їх клоунами? З таким самим успіхом вони тебе можуть назвати клоуном, бо ти віриш не в те, що вони. Для роздумів тобі повідомлю, що мормонська церква -- одна з самих швидко зростаючих і багатих церков в світі.

P.S. Я не розділяю їхню віру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікстартер, мабуть ти вже отримав відповіді на свої запитання, і вирішиш що тобі насправді від тих хлопців необхідно.

угу ;)

Нужен только человек, родной язык которого английский. Ато на переводы наших горе лингвистов, которые полгода поработали в Макдональдсе США и думают что они знают английский, бужруи пишут всего два слова "not readable".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці хлопці ще й англійску вчать бажаючих. Безкоштовно.

Але самий цікавий факт, те що найбільш релігійна країна світу є найбільше мілітаризованою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Будь-ласка, підкажіть хто знає, точніше адресу їхню чи телефон. Мені дуже потрібно!

Хочу підтянути англійську мову. Безкоштовно )))

А з носіями мови це найкращий,найдієвіший і найшвидший спосіб. Тим більше, що віри своєї вони не навязують,а просто вчать мову (вроді) :rolleyes:

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-ласка, підкажіть хто знає, точніше адресу їхню чи телефон. Мені дуже потрібно!

Хочу підтянути англійську мову. Безкоштовно )))

А з носіями мови це найкращий,найдієвіший і найшвидший спосіб. Тим більше, що віри своєї вони не навязують,а просто вчать мову (вроді) :rolleyes:

Дякую

Колись в них був офіс на вул. 8 Березня, чи то буд. 8, чи то 12. можеш там прогулятись....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То шо на 8 березня я в курсі...Але не думаю шо в них висить вивіска,що то їх офіс...хоча...можна спробувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже хотів було вклинитись в дискусію, але на останніх секундах зловив себе на помилці, що змішав дві течії: мормонів та масонів, таки да про мормонів я не особо обізнаний.

По-поводу що не нав’язують то я не погоджусь. Єдиний раз коли в мене відбувався з ними діалог, то вони давали свою візитку та пропонували поговорити саме про Бога. Але мені всеодно здається що мормони більш помірковані ніж Свідки, не такі навязливі і не такі надоїдливі.

Я колись мав необережність впустити їх в квартиру - побалакати про Бога. На мої хвилюючі питання вони не змогли дати відповідь, сказали що взнають в своїй громаді і прийдуть розкажуть, не прийшли. Але після того на моєму помешканню поставили якусь невидиму мітку, яка ніби магніт притягувала всіх послідовників тієї конфесії. Не було жодного уїкенду без дзвінка у двері. :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адреса: 8 березня 5, колишня молочна кухня, колишній "Волиньзовнішкомхліб".

І вивіска там є, що то їх офіс церква, на якій височіє шпиль і навколо підстрижена трава, перепутати з чимось, чи не знайти там таке - нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...