Перейти до змісту

Чемпiонат Вересня по C.S 1.6 < VRSL-2008-September >


Dimas

Рекомендовані повідомлення

Фінальні ігри:

1 гра

Четвер

19.30 Infinity vs Nice Gaming

2 гра

П"ятниця

19.30 Inno.3D vs L.ave

3 гра

Субота

19.30 гра за 3 місце

4 гра

Неділя

19.30 гра за 1 місце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

ой, Інтро, ти просто не бачив ігру, я вабще сам на себе не був схожий, ну просто ужас якийсь, але якшо ви прорветесь, я соберусь і постараємся дати вам бой, хоть якось більш-менш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

паздравляМє л.аве) малодчікі!) страшна я нехтів шоб протів вас ф фіналє, нуда прійдьоцца))) будім старацця)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот він, фінал..як я і казав, в фінал потрапили 2 команди з фотакому - мега атци L.ave і Nice Gaming

фінал відбудеться о 19:30 на сервері games.lutsk.ua:27027

На сервері працює онлйн ХЛТВ, тому за грою можна буде спостерігати онлайн, те що НГ не здасться без бою я вам гарантую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але внатуре візарци, ще чемп не кінчівся а вони вже лутшого іграка, шей не внатуре лутшого, а ..., надо було кароче зделати помінацию "В кого лева мишка і клава,бо можна мати нову ! " ) ух вісар зачёт ))))

за трете місце - каментів 0 , хз хто його даже заняв ,кароче в начале чемпа шось там ше писали ,а потім - повилітали і ..... кароч до след чемп надеюсь віднесуться більш серьёзно, бо нах тоді устраювать )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

паздравляю НГ з пабедой на чемпе;) ігра була запеклою як говорять в такіх случаях - респект і уважуха :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шпашиба Юрчік, ви тоже маладци, реально я не ожидав, чесно, я думав пихнем з розгромним рахунком) спс за ігру!!!

Слейт, ти написав за 6 мін до гри, сорі, я вже не заглядував на форум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух і видалась ігра нема слов...

сенк велике всій одмінській команді, всім гравцяв Nice Gaming і l.ave за найяскравішу гру чемпіоната(як на мене).

PS. хочу ше 1 такій чемп тікі чуть лутше :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я більше на тих серверах грати не буду.

Або хай ставлять нормальну версію КС (28), хай дають нормальні сервери для гри!

А то в візорців 4-6 пінг, в нас 60-70.. до 100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для всіх кого сильно цікавить можу залити демкі фінальної гри (3 карти), але шоб не занімати лишнє місце відпишіть тут або мені в ПМ кому цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...