Перейти до змісту

Плазмовий телевізор


Рекомендовані повідомлення

підійшов до проблеми заміни телевізора (в мене зараз 29" 100Hz 16:9 CRT)

практично всліпу (читаючи відгуки з інету) вибрав собі модель LCD SONY KDL-32W4000 1300-1600$

але прийшовши в магазин Ранет до знайомого щоб замовити собі цей LCD почув таке :

що для перегляду аналогового TV або цифрового HD TV потрібно купувати плазму!?!?!

Для наглядності він продемонстрував мені поруч стоявші LCD i Плазмову панель від одного

джерела відеосигналу. Моє суб'єктивне враження LCD для TV - дешеве гавно.

LCD в якості комп'ютерного монітора - класс.

Телевізор буде використовуватись для перегляду НТВ (можливо згодом HD)

і згодом думаю прикупити TViX-HD M-5100 http://www.tvix.ru/tvix5100_det.shtml

Так от мій вибір (виходячи з порад) впав на Panasonic TH-R42PY85 2300$

(від TH-R42PY80 відрізняється наявністю

Технология Intelligent Frame Creation

Цифровой аудиовыход

Окружающий звук BBE ViVA HD3D Sound)

+ плазма дивиться однаково під любим кутом перегляду

+ плазма дає кращу кольоропередачу і передає більшу кількість відтінків

+ плазма Full HD

+ плазма має ресурс 100000годин проти 60000годин для лампи LCD

- плазма більше хаває електроенергії 475 Вт (переживу)

Підкажіть, чи немає ще яких підводних каменів нарахунок плазми.

Корисні статті:

http://www.ixbt.com/dvd/panasonic-th-r42py85.shtml

http://www.hdzona.com/node/4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підійшов до проблеми заміни телевізора (в мене зараз 29" 100Hz 16:9 CRT)

практично всліпу (читаючи відгуки з інету) вибрав собі модель LCD SONY KDL-32W4000 1300-1600$

але прийшовши в магазин Ранет до знайомого щоб замовити собі цей LCD почув таке :

що для перегляду аналогового TV або цифрового HD TV потрібно купувати плазму!?!?!

Для наглядності він продемонстрував мені поруч стоявші LCD i Плазмову панель від одного

джерела відеосигналу. Моє суб'єктивне враження LCD для TV - дешеве гавно.

LCD в якості комп'ютерного монітора - класс.

Телевізор буде використовуватись для перегляду НТВ (можливо згодом HD)

і згодом думаю прикупити TViX-HD M-5100 http://www.tvix.ru/tvix5100_det.shtml

Так от мій вибір (виходячи з порад) впав на Panasonic TH-R42PY85 2300$

(від TH-R42PY80 відрізняється наявністю

Технология Intelligent Frame Creation

Цифровой аудиовыход

Окружающий звук BBE ViVA HD3D Sound)

+ плазма дивиться однаково під любим кутом перегляду

+ плазма дає кращу кольоропередачу і передає більшу кількість відтінків

+ плазма Full HD

+ плазма має ресурс 100000годин проти 60000годин для лампи LCD

- плазма більше хаває електроенергії 475 Вт (переживу)

Підкажіть, чи немає ще яких підводних каменів нарахунок плазми.

Корисні статті:

http://www.ixbt.com/dvd/panasonic-th-r42py85.shtml

http://www.hdzona.com/node/4

Сам спитав сам відповів. Як користувач Panasonic 42 хочу запевнити, що ти зробив хороший вибір. Єдине це ціна якась неправильна. Я свого брав за 1350$ хоча ціна в Луцьких магазинах теж за 2 штуки зашкалювали. Подивись в інеті реальну ціну на твою річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене LCD-телевизор 32'' Panasonic TX-32LX70M,нтв+ показує на ура.Панасонікі живуть теж 100000 годин(оф.сайт).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам спитав сам відповів. Як користувач Panasonic 42 хочу запевнити, що ти зробив хороший вибір. Єдине це ціна якась неправильна. Я свого брав за 1350$ хоча ціна в Луцьких магазинах теж за 2 штуки зашкалювали. Подивись в інеті реальну ціну на твою річ.

Panasonic TH-R42PY85 $2131 / ($1878 – 2961)

Panasonic TH-R42PY80 $1897 / ($1769 – 2742)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам спитав сам відповів. Як користувач Panasonic 42 хочу запевнити, що ти зробив хороший вибір. Єдине це ціна якась неправильна. Я свого брав за 1350$ хоча ціна в Луцьких магазинах теж за 2 штуки зашкалювали. Подивись в інеті реальну ціну на твою річ.

Может ты не про ту модель, назови свою модель телека?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене плазмовий телевізор вже майже 3 роки.

Одночасно зі мною купував ЖК телевізор мій знайомий (дорожчої цінової групи).

Час роботи обох телевізорів приблизно однаковий і досить не маленький.

Так от, якщо порівняти якість картинки на даний у них, то моя плазма на порядок краще відображає кольори і якість картинки досить висока в порівнянні з ЖК.

Можна звичайно списати цей факт на нерозвиненість технологій ЖК на той момент, але моє ІМХО - якщо брати телевізор то плазму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плазма хороша всім, окрім низького терміну життя матриці і високого рівня споживання електроенергії (майже в два рази більше споживає, ніж РК).

Іноді навіть в магазині, якщо придивитись до плазмового телевізора, який довго стоїть на вітрині і щоденно показує один і той же канал, можна помітити що матриця "вигоріла" в тому місці, де постійно світиться один і той самий логотип каналу.

Я собі взяв 42" РК Sony і не шкодую -- картинка просто супер, FullHD (1080p), є сенсор освітленості, купа настройок, дуже зручне меню, є вбудований не тільки аналоговий, але з запасом на майбутнє і цифровий DVB-T тюнер (в Києві мережа вже є, за чутками скоро і в нас має бути), купа входів, як аналогових так і цифрових. Да, контрастність трохи нижча ніж в плазмі, немає такого глибокого чорного кольору, але переваги з лихвою перекривають цей недолік.

Найкраще потенціал такого телевізора відкривається при перегляді супутникових HD каналів, а тим більше якісних HD 1080р записів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По тому що чітав у інеті пишуть що нові моделі лсд не сильно відстають від плазми.Чорний колір так є недолік,але він майже незамітний.Чім краще якість зображення тим меньше це видно,а HD зображення просто казка і чорний колір в нормі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может кто посоветует где можно купить Panasonic TH-R42PY80 по хорошей цене либо кто тут на форуме этим занимается?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 dimmon:

з такими питаннями -- марш в куплю/продам

Ну это фобия просто какаято :( Нифига я от сюда не уйду. Может еще поудаляешь все посты в этом топике которые содержат цены? Напишу в купи/продай "не посоветуете где купить" так там Шура скажет марш отсюда :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если есть претензия на покупку, пишешь:

Куплю ... бла-бла-бла

и все пучком.

а поиск магазинов и продавцов - в Поиске :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саш, у меня LG 39`TFT с Full HD, на качество изображения СПУТНИКОВЫХ телеконалов жаловаться немогу,давольно таки качественно показует, хотя долго подбирал кабель, на тестированиях какие только небыли : начиная с 13 грн,и заканчивая за 459 помоему, там что-то около 0.27 карата золота было :) . Нашёл недорогой,даволен.

и на плазме помоему нету ещё FullHD ,только недавно добились HD ready,и то как-то вяленько. Но это инфа как всегда с инета,так что передаю то,что прочитал а не увидел.

Так что,можэшь зайти в гости посмотреть,если хошь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плазмы FullHD есть, и не так уж и недавно они появились, вот у "народного" Samsung, кстати, тоже аж 5 моделей в СНГ ;)

Насчет всевозможных фобий по поводу того, что, мол, плазма выгорает - достаточно почитать обзоры многих современных моделей, чтобы убедиться, что это не такая уж и проблема, и даже если вдруг она таки возникла, решается она без обращения в СЦ. :huh:

А контраст и цветопередача у плазмы таки круче на порядок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
і на такий же порядок жре електроенергії більше :)

За хорошее надо платить, батенька...

Прикол в том, что предварительная цена была взята с магазина Ранет.

На сегодня мне этот телик готовы привезти за 1700$

Это несравнимо с тем, что предлагают в наших Эльдорадо за старые модели.

Давиче сравнивал PY80 c самсуном LCD (5-го поколения) FHD

дык на просмотре фотки с кард-ридера плазма показала лучше цвета но было заметно

какое-то биение пикселов, тоесть в темных местах вместо отображения одного оттенка

пикселы просто моргали!!! Как думаете - в чем проблема?

На воспроизведении DVD через HDMI все было пучком и субъективно лучше чем на LCD,

а в случае с HD Video я был приятно удивлен от картинки с LCD...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На воспроизведении DVD через HDMI все было пучком и субъективно лучше чем на LCD,

а в случае с HD Video я был приятно удивлен от картинки с LCD...

дивно. мені у всіх тестах плазма здалась краще :) ну хіба що не було блю-рея для перевірки, але це думаю ще не скоро буде гостра необхідність. дуже файно порівнювати як працюють від одного джерела сигналу. тільки плазма файно дивиться десь від 40", менше лсд ще може бути.

ps взяв 42" плазму, дюж задоволений :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня Panasonic VIERA TH-R42PY70 нет никаких недостатков, доволен абсолютно всем даже то что на телике 4 кулера сверху от которых в комнате тепло (совершенно бесшумных ) :)

Выгорание плазмы это вчерашний день ребята забудьте про это, сейчас ЖК менее долговечны, чем плазма

Тот кто покупает телик за 9000к ГРН не думает обычно про то сколько електро енергии он жрет )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тот кто покупает телик за 9000к ГРН не думает обычно про то сколько електро енергии он жрет )))
Помиляєшся. Навіть той, хто купує Mercedes за 150 000 євро і то частіше всього цікавиться, скільки пального він споживає на 100 км. Не цікавляться тільки депутати і злодії (що, власне, одне і те ж), а той хто заробляє гроші чесно -- той цікавиться.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...