Перейти до змісту

Так, і ше


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Оскільки я пишу в чотири (три+) дитячі журнали, м-дя, автор я, маю таке питання.

Вдома у мене стоять перші три номери крилатих (десь штук по десять) - листопадево-грудневий, січнево-лютневий, березнево-квітневий, цікавий, кольоровий, пізнавальний, пригодницький для дітей від 6 до 10 років "Крилаті" (київський).

За давністю віддам по три грн номер. Є бажаючі?

А якщо цікаво, що ще, крім "Крилатих" і "Нашої Малечі", то ше я пишу в "Ангелятко" і "Пізнайко" :). От так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки я пишу в чотири (три+) дитячі журнали, м-дя, автор я, маю таке питання.

Вдома у мене стоять перші три номери крилатих (десь штук по десять) - листопадево-грудневий, січнево-лютневий, березнево-квітневий, цікавий, кольоровий, пізнавальний, пригодницький для дітей від 6 до 10 років "Крилаті" (київський).

За давністю віддам по три грн номер. Є бажаючі?

А якщо цікаво, що ще, крім "Крилатих" і "Нашої Малечі", то ше я пишу в "Ангелятко" і "Пізнайко" :rolleyes:. От так.

Я б забрав. Куди під'їхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки я пишу в чотири (три+) дитячі журнали, м-дя, автор я, маю таке питання.

Вдома у мене стоять перші три номери крилатих (десь штук по десять) - листопадево-грудневий, січнево-лютневий, березнево-квітневий, цікавий, кольоровий, пізнавальний, пригодницький для дітей від 6 до 10 років "Крилаті" (київський).

За давністю віддам по три грн номер. Є бажаючі?

А якщо цікаво, що ще, крім "Крилатих" і "Нашої Малечі", то ше я пишу в "Ангелятко" і "Пізнайко" :). От так.

Я б забрав. Куди під'їхати?

280537074 - асько, 80509363451 - телехвон.

Я Йулько (Юля)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...