Перейти до змісту

Академія реклами "Амбер"


adas

Рекомендовані повідомлення

Рекламне агенство "Академія реклами "Амбер" проводить набір працівників:

дизайнер

Вимоги:

1. знання пакетів Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw)

2. Вміння працювати в умовах обмеженого часу

3. Бажано мати досвід в співпраці з типографіями, вміння готувати матеріали для широкоформатного друку

Менеджер по роботі з клієнтами

1. Комунікабельність

2. Здатність швидко навчатись

3. Вміння чітко висловлювати свої думки

Для менеджерів передбачено навчання (безкоштовне).

Заробітня плата дизайнера і менеджерів визначається по результатам співбесіди.

Адреса: м.Луцьк, вул. Рівненська 76А (приміщення пластмассового заводу), 3-й поверх, офіс 10А

тел.: (0332) 77-35-01, +38(095) 55 26 150

e-mail: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менеджер по роботі з клієнтами - хлопці підійдуть? Чи лише дівчата? Як на рахунок того щоб бути Вашим агентом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менеджер по роботі з клієнтами

2. Здатність швидко навчатись

Для менеджерів передбачено навчання (безкоштовне).

как-то не стыкуется у меня.

если вы набираете менеджеров - то зачем их учить?

если студентов с претензиями стать менеджерами - так и скажите...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не дать же им бумаги в руки и вперёд.... Надо ввести в курс дела, обучить правельному диаллекту, как себя вести в тех или иных ситуациях. Насколько я знаю в некоторых организациях даже тренинги проводят по этому делу... Вообщем каждый кто приходит после вузов на работу, полюбому заново учится...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не дать же им бумаги в руки и вперёд.... Надо ввести в курс дела, обучить правельному диаллекту, как себя вести в тех или иных ситуациях. Насколько я знаю в некоторых организациях даже тренинги проводят по этому делу... Вообщем каждый кто приходит после вузов на работу, полюбому заново учится...

Все так і є :) Дякую за роз'яснення. Добавлю тільки що нашу фірму цікавлять як досвідчені менеджери так і "студенти з претензією стати менеджером". В тому чи іншому випадку - ввідні тренінги обовязкові, оскільки в нашій діяльності є певна специфіка. В нас працює кваліфікований психолог зі значним досвідом роботи, який і буде вести тренінги.

Я ніколи не вважав, що менеджерами можуть бути тільки дівчата чи тільки хлопці, тому стать не є причиною для відмови в працевлаштуванні. Приходьте, присилайте анкети, будемо розмовляти :).

Веб-сторінку ми будемо розробляти, на разі підбираємо доменне ім'я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от в сусідів є "Російська академія реклами", що входить в "Асоціацію комунікаційних агентств Росії", абревіатура якої АКАР... що значить ваше "АМБЕР"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от в сусідів є "Російська академія реклами", що входить в "Асоціацію комунікаційних агентств Росії", абревіатура якої АКАР... що значить ваше "АМБЕР"?

Amber (eng) -Янтар. Також у Роджера Желязни є цикл книг "Хроніки Амбера". В цьому значенні - Вічне Місто. І накінець "Амбер" - абревіатура прізвищ засновників компанії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Зарплата взагалі обумовлюєтья тільки при прийомі на роботу і залежить виключно від талантів та професійних якостей дизайнера. До 1000 у.о. я думаю ми зможемо платити. Ну а мінімум - на мінімум я не хочу брати дизайнера. Думаю, справедливо буде сказати що десь в районі 2000 -3000 тис. грн...

Хоча знову ж таки, якщо трапиться людина з чудивими навиками дизайнера і слабкими технічного спеціаліста (навики підготовки матеріалів до друку, недостатнє знання професійних програм), то будемо говорити про поступове збільшення зарплатні від невеличкої до серйозної в плані проф. росту працівника.

Я відповів на питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, дякую. :)

Мене цікавлять відповіді на ще ряд питань:

кількість працівників?

графік роботи?

випробувний термін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Офісних працівників - 7-10 чол. (підбір персоналу триває). Крім них формуються бригади монтажників.

2. Графік - стандартний, з 9.00 до 18.00, обід також стандартний.

Якщо буде аврал - позаробочий час буде враховуватись.

Випробувальний термін - 2 міс.

Думаю, нічого нового чи незвичайного тут нема. Все стандартно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы возьмем студента, главное - человек должен желать работать и уметь обучаться. График тогда будет меняться в зависимости от его нагрузки в университете. Однако если времени на работу останется только после 16.00 - то это бессмысленная трата как его так и нашего времени. Постарайтесь сами рассчитать - можете ли вы приблизительно половину рабочего дня работать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, якщо Вас цікавить робота то варто передзвонити? можна наприклад написати по пошті свій мобільний номер і зателеонуємо ми. Так швидше і простіше. Поки що буде 2 штатних дизайнера. Планується в наступному році збільшити до 5-ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...