Перейти до змісту

Чому на оф. сайті може не бути моделі ноутбука ?


Рекомендовані повідомлення

37 хвилин назад, vampirich сказав:

на тему асерів. Недавно був в руках новий ноут, на офф сайті якого були драйвери віфі до асероса і інтела тільки. А по факту там стояв адаптер якогось microtech, драйвер до який можна знайти в інтернетах лише без цифрового підпису, і який методом "оновити драйвер-вказати папку" ніхріна не ставився. Прийшлось троха помудохатися щоб віфі завівся

можливо адаптер хтось міняв після заводу 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин назад, alexvvv сказав:

можливо адаптер хтось міняв після заводу 

Хз.. ноут з магазину, запакований, не було видно що відкривався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин назад, vampirich сказав:

Та й кому і навіщо таке треба було б робити?

хз може так званий refurbished

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ole3ти написав вкрай багато, але жодної конкретики. Давай явки, номера, де ноут дешево купити.

  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин назад, Ole3 сказав:

я ж і кажу оці всі бюджетнікі брендові скотилися до рівня ноунеймів з аліекспреса і по якості і по підтримці, правда в мене китайський Unihertz Tank2 смарт з охрєнєнною батареєю на 15 тисяч  регулярно оновлюється , і нарікань ніяких працює навіть краще за деякі брендові які тримав в руках

 

Так ти просто бот рекламуючий китайські смарти?))))

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин назад, Ole3 сказав:

Unihertz Tank2 смарт з охрєнєнною батареєю на 15 тисяч

згадався випуск єралажа про смарт годинник і батареї в валізах))
прям бачу цеглину з акумом в 15а/г))

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилини назад, Dima4s сказав:

згадався випуск єралажа про смарт годинник і батареї в валізах))
прям бачу цеглину з акумом в 15а/г))

Усього 530г. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив подібну цеглину, навіть потримав в руках. Мушу зазначити довгий період автономної роботи, досить непоганий дізайн, щось типу ступенів захисту (відверто незнаю який ІР був у того девайсу). Батарея зйомна, можна швидко замінити та продовжити таким чином його автономну роботу не порушуючи ІР. З недоліків: габарити та вага. 

Я тоді зробив висновок що такий телефон класний у походах. В міських умовах, де телефон живе від розетки до розетки така автономність не дуже потрібна. 

P.S. Буде цікаво (звичайно якщо доживемо!) з 2027 року, коли запрацює повним ходом директива у ЄС, що примусить виробнгиків гаджетів обладнати гаджети зйомною батареєю, тільки якщо це не якійсь водозахищений девайс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зємна батарея в телефоні не вигідна спец службам, я не вірю що телефон коли ти його виключив чи включив "літачка" не "стукає туди куди треба", а так батарею вийняв і все ОК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, MACCEN said:

зємна батарея в телефоні не вигідна спец службам, я не вірю що телефон коли ти його виключив чи включив "літачка" не "стукає туди куди треба", а так батарею вийняв і все ОК

Тим не менш директива вже прийнята і виробники гаджетів будуть ЗОБОВ'ЯЗАНІ її виконати, якщо хочуть продавати свою техніку у ЄС. Там основною причиною було введення більш жорстких норм по екології.

Колись Apple виступало категорично проти уніфікації портів, прагнучі до збереження свого унікального порта Lightning і що? Зараз мовчки ставлять type C у свої девайси і не "жужжать", бо втрачати ринок ЄС якось не хоца :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин назад, Electronshik сказав:

Тим не менш директива вже прийнята і виробники гаджетів будуть ЗОБОВ'ЯЗАНІ її виконати, якщо хочуть продавати свою техніку у ЄС. Там основною причиною було введення більш жорстких норм по екології.

Колись Apple виступало категорично проти уніфікації портів, прагнучі до збереження свого унікального порта Lightning і що? Зараз мовчки ставлять type C у свої девайси і не "жужжать", бо втрачати ринок ЄС якось не хоца :)  

Респект розумним людям які уніфікують рішення, а то як згадаю давно в кожного телефона своя чорті зна яка зарядка, купа мотлоху. Ще б зобов'язали щоб батарея була уніфікована для ноутбуків :)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.10.2023 в 23:02, Ole3 сказав:

якщо оптом  то можу дати від 30-50 штук,

Оптом я і сам знаю, де купити, тільки мова була не про опт, а звичайного покупця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин назад, Ole3 сказав:

да в штани не влатить,  в спортивних штанах без ремня раз поклав то штани злізли:lol: але не суть,  він мене влаштовує по всіх параметрах ношу весь час або в худі і курточках в кишенях або в сумці або в руках:D

 

я так поняв це та модель типу з проектором? мені завжди було цікаво чи такі штуки реально можуть картинку відносно яскраву витягнути чи це тупо іграшка? яка +- діагональ зображення має бути щоб зображенян не було тьмяне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще питання в догонку по ноутах, щоб не створювати нову тему:

чому коли тухне екран ноута (чи внаслідок закриття кришки, чи по тайм-ауту, неважливо як) одразу починає катастрофічно падати швидкість завантаження торрентів ? :wacko:

Для прикладу, запускаю торрент, пішла закачка на 90 мбіт, видно що має скачати роздачу за 40 хв. Качає так допоки екран світиться, пройшло 5 хв, екран потух по тайм-ауту, через півгодини активую екран, і бачу що швидкість закачки 300 кбіт (!!!) і що за ці півгодини неактивного екрану він практично нічого не скачав. І от тільки я активував екран буквально за 10 сек він знову розганяється до 90 мбіт ! Чому так ? Що в налаштуваннях ноута шукати ? Цей же торрент-клієнт з такими ж аналогічними налаштуваннями на компі качає завжди на 95 мбіт. Цю ж саму роздачу на телефоні по тому ж вай-фаю теж смарт качає на 90 мбіт. Тобто ні роздача, ні вай-фай, ні торрент-клієнт не винні, схоже це таки ноут чомусь "забуває" качати коли тухне екран. :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...