Перейти до змісту

Продам системний блок на CORE i7-6700


Рекомендовані повідомлення

9 minutes ago, Bliksss said:

так би і сказали...тепер, не - цікаво, бажаю успіхів у продажі

Ну от.... Тільки почали спілкуватись... :) Дякую. На всякий товар є свій покупець. Не факт, що це буде людина з борди Луцької, але якщо моє оголошення не займає багацько місця і не дратує учасників групи, хай повисить. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, sobiratel said:

Щодо і7-6700, то він на 5-7% слабший і7-7700. А 7700 і зараз дасть фору багатьом "Райзенам". :) 

Погуглив порівняння. Бюджетна затичка райзен 4300g (обрав її бо це  варіант дешево і сердито для бюджетного компа) в більшості тестів веде себе краще за 7700. Яким саме райзенам дасть фору 7700? 

Змінено користувачем vampirich
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, vampirich said:

Яким саме райзенам дасть фору 7700?

я не став далі продовжувати, хоча- п*здець як не люблю амд, з "дитинства", амд к5- застав...:mellow:

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, vampirich said:

Погуглив порівняння. Бюджетна затичка райзен 4300g (обрав її бо це  варіант дешево і сердито для бюджетного компа) в більшості тестів веде себе краще за 7700. Яким саме райзенам дасть фору 7700? 

Практично ніхто з музикою та відео не практикує використання АMD проців. Я в цьому сенсі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, sobiratel said:

відео не практикує

тут таки не скажи...аж бігом на нових процах, з великою кількістю ядер...може бути софт не оптимізований. це - інша справа

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Bliksss said:

тут таки не скажи...

АMD лише зараз почали пристосовувати свої проци для професійної роботи з мультимедіа. Навіть в Луцьких студіях працюють на Інтеловських. Так, як і по всій Україні і за кордоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, sobiratel said:

Навіть в Луцьких студіях працюють на Інтеловських

аплодую стоячи, навіть в Луцьких )))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, sobiratel said:

Луцьких студіях працюють на Інтеловських.

Я - таки за Intel, але, AMD - вже давно прорвалась на ринок...
P.S. Я - таки хотів закінчити розмову, але підтримую дискусію ))
 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, sobiratel said:

Луцьких студіях працюють на Інтеловських.

так - є бабло щоб амд купити, чи новий інтел? не дають ніфіга...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 minutes ago, Bliksss said:

я не став далі продовжувати, хоча- п*здець як не люблю амд, з "дитинства", амд к5- застав...:mellow:

Я теж 5 копійок вставлю. 

 

АМД теж ніколи не любив, а їхні відеокарти радеон - це жуть повна була. Але зараз, покористувавшись новими процесорами АМД дуже задоволений. До цього мав XEON, більше те старе барахло ніколи в житті не куплю. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав що 1060 (доречі не вказано, це трьошка чи 6gb ,хоча суті це не міня) тягне Кіберпанк на високих-ультра, хрюкнув) в самого зараз така. Хіба в 720p. Флудити не хотылося, але автор сам затригерив)
Вам на олх, тут реально за оверпрайс ніхто не купить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 minutes ago, AnimaNoir said:

Почитав що 1060 (доречі не вказано, це трьошка чи 6gb ,хоча суті це не міня) тягне Кіберпанк на високих-ультра, хрюкнув) в самого зараз така. Хіба в 720p. Флудити не хотылося, але автор сам затригерив)
Вам на олх, тут реально за оверпрайс ніхто не купить.

Там вказано 2 гри, ГТА5 та Кіберпанк. Одну на високих, іншу більшість настройок на ультра.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, Bliksss said:

Я - таки за Intel, але, AMD - вже давно прорвалась на ринок...
P.S. Я - таки хотів закінчити розмову, але підтримую дискусію ))
 

я якби не беруся говорити за якісь процси середнього і топового рівня, бо в силу специфіки діяльності варюся в основному з бюджетним офісним залізом, але в сегменті "треба дешевий комп дитині для навчання і  щоб ігри трошки тягнув" то крім райзенів з вбудованим відеоядром особливо і нічого вибирати

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, sobiratel said:

Там вказано 2 гри, ГТА5 та Кіберпанк. Одну на високих, іншу більшість настройок на ультра.

От не потрібно відверто брехати за кіберпанк на 1060. Пройшов його на цій відеокарті, пресет середніх налаштувань видавав від 35 до 50 кадрів, в середньому біля 40. Підозрюю що на високих буде меньше 30 кадрів, я хз як в таке слайдшоу грати

Змінено користувачем plesyukvasyl
  • Подобається 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, Jardis said:

До цього мав XEON, більше те старе барахло ніколи в житті не куплю. 

ну, дешманський варіант на х99 китайських - то таке собі задоволення. а справжнє задоволення - коштує грошей )) якщо раніше можна було зекономити купивши амд, то вже - практично вирівнялись, я про топ-системи, а не офісні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 hours ago, Bliksss said:

тут таки не скажи...аж бігом на нових процах, з великою кількістю ядер...може бути софт не оптимізований. це - інша справа

Абсолютна більшість студій звукачів в світі працюють на Маках. Серйозні студії в Україні - теж.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, sobiratel said:

Абсолютна більшість студій звукачів в світі працюють на Маках. Серйозні студії в Україні - теж.

це задротство як айфон

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, sobiratel said:

Абсолютна більшість студій звукачів в світі працюють на Маках. Серйозні студії в Україні - теж.

Я б може і продовжив цю дискусію, але, це ж "продажна тема", хоча, якщо ви як ТС не заперечуєте, то трохи можна і пофлудити.
В курсі що вони на маках, мак на інтелі, а от зараз - мак на своїх чіпах буде, а багатопроцесорну платформу вони не створили.:) ну і час не стоїть на місці, потрібно переходити на щось нове...я ще пам'ятаю як на волинському тб був 486dx4-100 в "батьківщині", в році так 96 :)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Bliksss said:

Я б міг і продовжив цю дискусію, але, це ж "продажна тема", хоча, якщо ви як ТС не заперечуєте, то трохи можна і пофлудити.
В курсі що вони на маках, мак на інтелі, а от зараз - мак на своїх чіпах буде, а багатопроцесорну платформу вони не створили. :) ну і час не стоїть на місці, потрібно перейти на щось нове...я ще пам'ятаю як на волинському тб був 486dx4-100 в "батьківщині", в році так 96 :)
 

І я це пам"ятаю. :) А ще пам"ятаю як Дмитро Гершензон на студії "Олекса" в БК, на 3 поверсі творив на Yamaha QS300 і подібних. Але це було МИСТЕЦТВО, а не набір бітів. :) Так от - моя пропозиція для створення музики, часом ігр. Контент і проги дозволяють. Ціна доступна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, sobiratel said:

Контент і проги дозволяють. Ціна доступна.

так ви мене - не так зрозуміли, ціна - норм, але вказали що в комплекті "софт на2к грн" от я і подумав, що може "ще один" яких було тут немало (ми тут довго гуртом сміялись на борді), який до вартості компа пише  - "встановлення офісу, віндовса, фотошопу і т.п." :)

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, AnimaNoir said:

Відео на 3 чи 6gb? вкажіть в темі повну інформацію.

Відео на 3 гігабайти. Поміняна термопаста.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обставини складаються так, що ціна повільно сповзла на 1000гр вниз. :) 8900гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...