Перейти до змісту

Продам системний блок на CORE i7-6700


Рекомендовані повідомлення

Потужний системник на базі 4-ядерного, 8-поточного CORE I7-6700. Не XEON! SSD 512 Gb, новий, HDD ТОшиба, 2Терабайти НОВИЙ, SATAIII. Пам'ять DDR4, 16 гіг, Відео GTX 1060, замінена термопаста. 2 власник. Не майнилась. Тест Super Pi майже 8с 1 мегабайт! Все в прекрасному стані. Стоїть нова, не глючна він10 х64. Для мультимедіа, навіть роботи з відео та ВСІХ сучасних ігр на високих налаштуваннях повністю вистачає. Тести Фурмарка температура не більше 71. Будь які тести! FARCry 6 літав. GTA V, Cyberpunk 2077 високі і ультра. В подарунок - встановлю професійні програми для роботи з музикою, відео. І в папці INSTALL є багато цікавих програм. Для створення музики, УСІХ ігр, роботи з відео - ідеальний, НАЙДЕШЕВШИЙ за таку комплектацію варіант! Дзвоніть, пишіть. Ціна системника менша, ніж ціна комплектуючих :) В подарунок вайфай антена.
Тихий, дуже шустрий, будь які тести! Ціна 9900гр. Торг.

к1.jpg

к2.jpg

к3.jpg

к4.jpg

к5.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, sobiratel said:

Потужний системник на базі 4-ядерного, 8-поточного CORE I7-6700. Не XEON! SSD 512 Gb, новий, HDD ТОшиба, 2Терабайти НОВИЙ, SATAIII. Пам'ять DDR4, 16 гіг, Відео GTX 1060, замінена термопаста. 2 власник. Не майнилась. Тест Super Pi майже 8с 1 мегабайт! Все в прекрасному стані. Стоїть нова, не глючна він10 х64. Для мультимедіа, навіть роботи з відео та ВСІХ сучасних ігр на високих налаштуваннях повністю вистачає. Тести Фурмарка температура не більше 71. Будь які тести! FARCry 6 літав. GTA V, Cyberpunk 2077 високі і ультра. В подарунок - встановлю професійні програми для роботи з музикою, відео. І в папці INSTALL є багато цікавих програм. Для створення музики, УСІХ ігр, роботи з відео - ідеальний, НАЙДЕШЕВШИЙ за таку комплектацію варіант! Дзвоніть, пишіть. Ціна системника менша, ніж ціна комплектуючих :) В подарунок вайфай антена.
Тихий, дуже шустрий, будь які тести! Ціна 9900гр. Торг.

ну, це "вротмнєногі" - а не харектеристики системника,  таки поважайте борду, з - її правилами :0011:

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому Bliksss сказав:

ну, це "вротмнєногі" - а не опис системника.

Ну, не всі такі ж метри комп'ютерної справи :) .:) . Для "продвінутих" можу в особистих описати все, що забажаєте по ньому.

Змінено користувачем sobiratel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sobiratel - і в якому столітті, він був - "потужним"? ну цікаво просто...

Далі, 1060 -"не майнилась", ну зараз - 100% не майнилась, а коли був актуальним I7-6700 - цілком можливо....

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Bliksss said:

@sobiratel - і в якому столітьі він був - "потужним"? ну цікаво просто...

Дякую учасникам дискусії. Чим більше коментів - тим вище рейтинг оголошення. Потужність - поняття відносне. За такі гроші і для середніх завдань він потужний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, sobiratel said:

Ну, не всі такі ж метри комп"ютерної справи.

на жаль, ви не туди натрапили, на Борді - не метри, а - КІЛОМЕТРИ своєї справи, якщо не так - киньте в мене клавою ))) мишку - шкода, дорожче за мікрохвильовку...

Змінено користувачем Bliksss
  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому Bliksss сказав:

на жаль, ви не туди натрапили, на Борді - не метри, а - КІЛОМЕТРИ своєї справи, якщо не так - киньте в мене клавою )))

Часом, блукаючи, заходять і сантиметри. :) От є надія, що якийсь помилиться "дверима" і потрапити сюди. ;)

Змінено користувачем sobiratel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, sobiratel said:

Потужність - поняття відносне.

так і ви- не ображайтесь....бажаю - успішно продати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Bliksss said:

@sobiratel - і в якому столітьі він був - "потужним"? ну цікаво просто...

Далі, 1060 -"не майнилась", ну зараз - 100% не майнилась, а коли був актуальним I7-6700 - можливість можливо....

Щодо 1060 - повірити на слово, або купувати на Розетці нову, не потужнішу, але за ціною цілого системника. :) Щодо і7-6700, то він на 5-7% слабший і7-7700. А 7700 і зараз дасть фору багатьом "Райзенам". :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Bliksss said:

так і ви- не отображайтесь....бажаю - успішно продати

Абсолютно не ображаюсь. :) Навпаки, ви ж не обматюкали мене, а просто задаєте гострі питання і це чудово. Щоб не розслаблявся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 minutes ago, sobiratel said:

От є надія, що якийсь помилиться "дверима" і потрапить сюди.

то ви - нагібать хочете? чи як розуміти? чи просто - знайти людину, яка - не орієнтується в цінах? ну, це не світить, це - борда, або я, або ще хтось скаже - "дорого, да ну нах", борда ))
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, sobiratel said:

Щодо 1060 - повірити на слово, або купувати на Розетці нову, не потужнішу, але за ціною цілого системника.

а хто купить нову 1060? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилини тому Bliksss сказав:

 

то ви - нагібать хочете? чи як розуміти? чи просто - люди знаходять, яка - не орієнтується в ціні? ну, це не світить, це - борда, або я, або ще хтось скаже - "дорого, да ну нах", борда ))
 

Розкажу бувальщину. Мій знайомий (Socket 1366 від 1050 не відрізнить) ВИПАДКОВО потрапив сюди, побачив оголошення про продажу системника і купив його. Попередньо порадившись зі мною. 3-й рік служить йому вірою і правдою і не натішиться чоловік. :) Тут же не закрита секта? :) Далі. Ті проги і контент, що я там можу поставити, в інших (одна установка) коштує від 2000гр. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, sobiratel said:

Щодо і7-6700, то він на 5-7% слабший і7-7700.

х*й з пальцем міряєте, ці проци - вже давно на звалищі. На цьому, хотів би завершити, не бачу сенсу. Ну, реально, 10 i5 (4/8) покоління ноути по 250 баксів і ось це вот. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, sobiratel said:

Далі. Ті проги і контент, що я там можу поставити, в інших (одна установка) коштує від 2000гр. 

:0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, sobiratel said:

Ті проги і контент, що я там можу поставити, в інших (одна установка) коштує від 2000гр. 

жарт такий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Bliksss said:

х*й з пальцем міряєте, ці проці - вже давно на звалищі. На цьому, хотів би завершити, не бачу сенсу. Ну, реально, 10 i5 (4/8) покоління ноути по 250 баксів і ось це ось. 

В Cubase 12.5 PRO якщо ви робите проект на 20 доріжок, "вішаєте" плагіни VST3, то оці сучасні проци не справляться так гарно, як ці старішеякі. Ось чому мені подобаються багатоядерні XEONи. В самого такий на 14\28 ядер і 32 DDR4.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Bliksss said:

жарт такий?

Ні. Проги для роботи з музикою, наприклад коштують сотні баксів. VSTi - десятки, сотні. Я багато з них купував. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто цікаво, починаю відчувати себе- "лохом якимось", за установку ЧОГО ви 2К гривень берете?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо адміни-модератори скажуть, що оголошення суперечить правилам, або "ущемляет права" якихось меншин - видаляйте оголошення. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Bliksss said:

просто цікаво, починаю відчувати себе- "лохом якимось", за установку ЧОГО ви 2К гривень берете?

 

Стилі (сети) до KORG PA 2X PRO, Yamaha SX700,900, купував в Україні, та на сайті Камаро в Польщі. Це - від 1500гр. VST плагіни купував. :) ну, кого реально зацікавить - є ціни на сайтах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, sobiratel said:

Якщо адміни-модератори скажуть

не скажуть, ви - ТС, і всім - цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, sobiratel said:

Стилі (сети) до KORG PA 2X PRO, Yamaha SX700,900, купував в Україні, та на сайті Камаро в Польщі. Це - від 1500гр. VST плагіни купував. :) ну, кого реально зацікавить - є ціни на сайтах.

так би і сказали...тепер, не - цікаво, бажаю успіхів в продажі

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...