Перейти до змісту

[Архів] - Дешевий крутий ноутбук HP260 G4 CORE i3-5500\4\12\250\1Tb


Рекомендовані повідомлення

Продається ноутбук HP260 G4. Процесор і3, 5 покоління, 5500U. 4 ядра. 12 гігабайт оперативної пам"яті, 2 вінта: новенький SSD 240 Gb і HDD 1 Tb. Батарея знос лише 14% (на фото). Тримає біля 3 годин. Якщо навантаження менше - біля 3 з половиною годин. Єдиний недолік - 2 плямки на моніторі, які в принципі не заважають роботі. Заміна матриці ( а їх є багато навіть на олх) коштує біля 800гр. Тому така ціна , нижча від реальної. Ноут шустрий. Стоїть WIN10. Все активоване. Можу поставити програми за вашим бажанням. Прекрасний ноут для навчання і навіть роботи з аудіо і відео. Торг.

і5-1.jpg

і5-2.jpg

і5-3.jpg

і5-6.jpg

і5-7.jpg

і5-5.jpg

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, xPON said:

Може, я довблюся в очі, але торг від якої ціни?

Від нуля)
А по темі. Матриця біля штуки, якщо з доставкою то 1200-1300. Плюс заміна, в Луцьку теж проблематично як вияявилось.  Рандомний Рес Сервіс візьме мінімумі від 500 (в хороший день) Тому міняв сам, ага, сцикотно але шо робити)
P.S ноут норм, якщо ціна адекватна, я б навіть матриц. не міняв. Для роботи ютубчику піде.

Змінено користувачем AnimaNoir
  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/rozborka-hp-250-g5-zapchastini-IDRCOlt.html?reason=observed_ad   А ось і матриця. В Луцьку. І таких багато. Б\в коштують біля 500. переставити можна самому.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова ціна 3850 гр. Торг ніхто не відміняв :) Параметри дійсно непогані за таку ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 hours ago, sobiratel said:

Нова ціна 3850 гр. Торг ніхто не відміняв :) Параметри дійсно непогані за таку ціну.

Напишіть модель матриці,  розміщення конектора і тип. Так буде простіше шукати заміну.

UPD: якщо вірити огляду slim 30pin (eDP) 

 

Комплект: ноут і зарядне?

Змінено користувачем pasha1207
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, pasha1207 said:

Напишіть модель матриці,  розміщення конектора і тип. Так буде простіше шукати заміну.

UPD: якщо вірити огляду slim 30pin (eDP) 

 

Комплект: ноут і зарядне?

Ноут купувався в Дубаї. Зарядне - звичайно. Модель матриці зараз не можу написати. У вайбері, вацап, телеграм можу продемонструвати роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, за 3550 повинен продатися. 3500 на олх вже пропонували. :)

Змінено користувачем sobiratel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...