Перейти до змісту

Дороги України


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

"В странє ідьот строітєльство"...

Цікаво ділитись інфою про стан доріг де довелось побувати форумчанам. Досить глобальні проекти ведутся в Україні з будівництвом доріг. Визначення стану доріг в Україні вже не є таким однозначним.

З останніх реконструкцій доріг вразило завершене будівництво дороги від Львова у стрийському напрямку+львівська об'їздна. Реальна дорога гарної якості - в Україні все більше місць де можна покайфувати за кермом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самый "кайф" - Ровенская область. была, есть и будет.

на Волыни отличные дороги сейчас кладут. после ровенщины въежзаешь - душа радуется...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз роблять дорогу від Любомиля до Ковеля. Роботи там ще звичайно не початий край. Від Ягодина до Любомиля вже зробили, вона звичайно не ідеально рівна, але придиратись вже не будем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є плани до Євро 2012 дорогу з кордону через Ковель-Сарни і далі на Київ повністю зробити. Був весною в Сарнах то починаючи звідти відремонтована дорога, правда не знаю чи до самого Києва. Хоча навряд... Поклали нове покриття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже як мінімум 3 тижні роблять дорогу на ділянці Володимир-Волинський - Луцьк, якість дороги приємно вражає.

Я просто помітив, як автобус з*їхав на старе покриття, зразу і швидкість і комфорт руху значно знилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самый "кайф" - Ровенская область. была, есть и будет.

ні самий кайф це львівщина B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий кайф це Вишків, що в Луцьку. це не просто кайф це дорога перешкод для танків.

Коли прилітав Тимощук :dont: з кубком на аеродром Луцькій, що одразу за Вишковом, то його повезли на стадіон через Ківерці, а через Вишків постидалися, чи побоялися ламати машину.

З вишкова до стадіона максимум 5 км, З Вишкова до стадіона через Ківерці - десь 20-30 км B)

В нас не дорога, в нас напрямок :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Луцька до Рівного роботи йдуть такими швидкими темпами, що черепашка бистріше з Луцька до Рівного доповзе, ніж вони покриття зроблять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самый "кайф" - Ровенская область. была, есть и будет.

на Волыни отличные дороги сейчас кладут. после ровенщины въежзаешь - душа радуется...

Особенно кусок от Клевани до Ровно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі цей кусок трохи підшаманили, бо раніше такі ямиська були.

ІМХО найякісніша дорога для мене це Житомирська об'їздна от там рівень так рівень. Був цього літа в Криму, дороги вузькі, але їх стан мені сподобався (попав тільки в одну ямку і то навіть не зрозумів звідки вона взялась)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...