Перейти до змісту

[Архів] - Куплю Пк щоб можна було пограти


Рекомендовані повідомлення

Потрібен Пк для дитини, щоб можна було пограти
відеокарта мін 2 Gb, бюджет до 10к

Змінено користувачем Holy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romanc сказал:

Пограти краще приставку за ті гроші

Є плюси, ігри для двох людей, але мені здається, що в такому випадку мені буде мороки більше, як родичу, що розуміється в компах, а не в приставках :D наврядчи хтось там купуватиме ігри (проший, скачай, запиши)

Змінено користувачем Holy
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Holy сказал:

Є плюси, ігри для двох людей, але мені здається, що в такому випадку мені буде мороки більше, як родичу, що розуміється в компах, а не в приставках :D наврядчи хтось там купуватиме ігри (проший, скачай, запиши)

Можна xbox і підписки на ігри від 80грн на міс. Ультімейт. Мінусом для України не робить хмарний сервіс без чаклунства.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Holy сказано:

Є плюси, ігри для двох людей, але мені здається, що в такому випадку мені буде мороки більше, як родичу, що розуміється в компах, а не в приставках :D наврядчи хтось там купуватиме ігри (проший, скачай, запиши)

а на комп не доведеться ігри скачувати і встановлювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@chornoguzka там процесор древнючий 12-ти річної давності

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати ноутбук з ігровою відеокартою - Dell Latitude 5480, 14 дюймів, і7-7600, HD 1366*768, ddr4 16Gb, ssd m.2 pcie 512Gb, NVidia GeForce MX930 (2Gb DDR3)/акб73% - 10400 грн.

Furmark (бублик) видає 11-12 кадрів. Відеокарти хватає, наприклад, для Genshin Impact.

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/noutbuk-dell-latitude-5480-i7-7600-14-hd-16gb-nvme512gb-nvidia-akb73-IDPVGoI.html

Можна трохи змінити конфігурацію для попадання в бюджет (встановити акум з меншим здоров’ям або зменшити пам’ять/диск).

Луцьк

О5О-378-O3-O4

 

Fur.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.


×
×
  • Створити...