Перейти до змісту

[Архів] - Продам Back UPS 500


Рекомендовані повідомлення

Продам робочий Back UPS 500. Три розетки упсові, одна пряма. Необхідна заміна батареї. Ціна 1500грн.

т. О5О 263 2О 42

IMG_20221105_095315.jpg

IMG_20221105_095259.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.11.2022 at 12:24, Oli сказано:

Що за ціна така? Типу попит?

 

Там вихід всього 210Вт

 

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/ibp-apc-back-ups-500-IDNjTWY.html?reason=extended_search_no_results_delivery

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.11.2022 at 12:24, Oli сказано:

Що за ціна така? Типу попит?

 

Там вихід всього 210Вт

Кому - війна, а кому - мати рідна - іншого пояснення нема і бути не може. Багато хто вирішив "озолотитися" і хапанути, поки війна і біда.

Там вихід 300 Вт - написано на етикетці, але ціна все одно захмарна, бо до війни він би і 500 не коштував без батареї.

До 2000 грн. можна купити новий з гарантією, хорошого, просто не такого пафосного виробника, наприклад, FSP:

https://hotline.ua/ua/computer-istochniki-besperebojnogo-pitaniya/fsp-fp-450/

А в інеті я бачив і бариг, які АРС 500 (модель 20-річної давності!!!) продають за 5000 і пишуть, що як новий! :0130:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

@Morphius там синусоїда на виході ?

Та по ходу апроксимована, бо в мене були трошки кращі моделі - APC Back-UPS 500 AVR (з автоматичним регулюванням напруги), то вони були з апроксимованою синусоїдою. З чистою то мав би бути не лінійно-інтерактивний, а онлайновий, який повністю переробляє вхідний струм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Andrewchuy сказал:

Та по ходу апроксимована, бо в мене були трошки кращі моделі - APC Back-UPS 500 AVR (з автоматичним регулюванням напруги), то вони були з апроксимованою синусоїдою. З чистою то мав би бути не лінійно-інтерактивний, а онлайновий, який повністю переробляє вхідний струм.

Там в в smart линейке не все чистую выдают. Юзал smart 1500 , который в серверную стойку ставится, тот с чистой. Но там проблема со сбросом батареи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуючись темою, брат зараз в Києві якраз для робочого компа шукає упса, хто шарить, хоча б в яку сторону дивитись? бж на 650 чесних золотих ват (сісонік) я так розумію упса треба трохи з запасом десь в 800-900 на виході, ну і щоб тримав там хвилин 10-15 хоча б. а чи потрібна йому та чиста синусоїда, фіг його знає, там же ніби БЖ все те рівняти має. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, x9teen88 сказано:

користуючись темою, брат зараз в Києві якраз для робочого компа шукає упса, хто шарить, хоча б в яку сторону дивитись? бж на 650 чесних золотих ват (сісонік) я так розумію упса треба трохи з запасом десь в 800-900 на виході, ну і щоб тримав там хвилин 10-15 хоча б. а чи потрібна йому та чиста синусоїда, фіг його знає, там же ніби БЖ все те рівняти має. 

Такі види обладнання як електронний блок управління котла, циркуляційні насоси і допоміжна автоматика дуже чутливі до якості вхідної напруги. Для безаварійної роботи цих пристроїв потрібно чиста синусоїда, яку здатні видавати деякі моделі лінійно-інтерактивних UPS, а також ДБЖ з подвійним перетворенням енергії (онлайн-ДБЖ). Перші можуть використовуватися для підключення насосів, для яких час переходу на резерв в кілька мілісекунд не є проблемою. Для електронних компонентів і вузлів автоматики підходять тільки UPS типу Online, в яких відсутня затримка перемикання.

Модифікована синусоїда підходить для імпульсних блоків живлення: комп’ютера, телевізора, ламп розжарювання і т.д. Для них неважливо яку форму має напруга, тому що в наслідку вона все одно вирівнюється за допомогою конденсатора і перетворюється на постійну. А от для двигунів використовувати модифіковану синусоїду категорично не можна, тому що це може призвести до надмірного нагрівання обмотки і її згорання. В такому випадку потрібна чиста синусоїда.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, x9teen88 сказано:

бж на 650 чесних золотих ват (сісонік) я так розумію упса треба трохи з запасом десь в 800-900 на виході,

650 ват --  то пікова потужність БЖ,  а яке типове навантаження комп дає?,  може там запас 3-4 кратний по блоку,  як часто буває...  Йому б простого ватметра в розетку,  і заміряти скільки жре без навантаження комп,  і скільки в піку,  тоді і визначатися з потужністю ББЖ. А запас енергії (тривалість резервного живлення)  від акума залежить,  теоретично  можна зовнішній підкинути. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, x9teen88 сказано:

користуючись темою, брат зараз в Києві якраз для робочого компа шукає упса, хто шарить, хоча б в яку сторону дивитись? бж на 650 чесних золотих ват (сісонік) я так розумію упса треба трохи з запасом десь в 800-900 на виході, ну і щоб тримав там хвилин 10-15 хоча б. а чи потрібна йому та чиста синусоїда, фіг його знає, там же ніби БЖ все те рівняти має. 

Дивні у нього завдання, я зі свого боку давно перейшов на неттоп, який в навантаженні споживає ват 40, а так 10-20 ну і + споживання монітору.

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Unknown сказал:

650 ват --  то пікова потужність БЖ,  а яке типове навантаження комп дає?,  може там запас 3-4 кратний по блоку,  як часто буває...  Йому б простого ватметра в розетку,  і заміряти скільки жре без навантаження комп,  і скільки в піку,  тоді і визначатися з потужністю ББЖ. А запас енергії (тривалість резервного живлення)  від акума залежить,  теоретично  можна зовнішній підкинути. 

там ай9-10900 + 1070 + два монітора, але в планах ртх 3070, бо деколи на тому компі люблять ще й побавитись на ультрах в ААА проекти, тому бж і відеокарта там поки що тимчасові, в планах кіловат бж брати ну так чисто з запасом. конкретно зараз, так на око, споживання максимум 500 ват. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трошки не в ту стєпь розмова заходить, я мав на увазі може хто розбирається конкретно який бренд брати, на які х-ки дивитись, потужність я і сам порахую. бачу якісь поверкоми багато є. просто щоб не взяти якесь УГ по типу аерокула чи геймакса зі світу БЖ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...