Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Куплю системник або материнку з процом і пам"яттю, або тільки з процом на DDR4. Пропонуйте. Можу обмінятись з доплатою на свій ситемник DELL 5500. XEON X5660. 2TB вінт, 16 або 24 трьохканальної пам"яті , ну і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, sobiratel сказано:

Куплю системник або материнку з процом і пам"яттю, або тільки з процом на DDR4. Пропонуйте. Можу обмінятись з доплатою на свій ситемник DELL 5500. XEON X5660. 2TB вінт, 16 або 24 трьохканальної пам"яті , ну і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Dima4s сказал:

 

Дякую. Це трошки дорожче, ніж я планую. І, в пріорітеті, інтел. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, sobiratel сказано:

Куплю системник або материнку з процом і пам"яттю, або тільки з процом на DDR4. Пропонуйте. Можу обмінятись з доплатою на свій ситемник DELL 5500. XEON X5660. 2TB вінт, 16 або 24 трьохканальної пам"яті , ну і т.д.

бюджет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

бюджет?

Я розглядаю варіанти обміну на своє залізо з моєю доплатою. Або в межах 5-6 тисяч системник. Може бути щось навіть DDR3 з Xeon E5 2650v2 або потужніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був за 10000 грн з відяхою 1060 6Гб.

Тобто весь системник на 1151 сокеті за 5 000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

був за 10000 грн з відяхою 1060 6Гб.

Тобто весь системник на 1151 сокеті за 5 000 грн.

То непогана ціна. І де він зараз? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sobiratel сказано:

То непогана ціна. І де він зараз? :)

https://forum.overclockers.ua/viewtopic.php?f=26&t=260409&p=3379178#p3379178

і це не все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

О!. Дякую. Туди я ще не заходив. Більше на олх..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, з якими процами я відчую приріст в рендерінгу відео, аудіо, порівняно з моїм XEON X5660. І чи помітно буде перехід на DDR4? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, sobiratel сказано:

Порадьте, з якими процами я відчую приріст в рендерінгу відео

1) Шукай свій проц в тестах якогось Cinebench чи профільної проги

2) Шукай новий проц в тих же тестах

3) порівнюй

4) роби висновки :)

 

Я бачу переваги наступні.

Нова платформа.  Швидша пам'ять. Холодніший.

Але варто дивитися в сторону новішого покоління, типу 8-9. 

Там процесор і7 - має 6 ядер і 12 потоків.

Або, якщо на 6-7 покоління, то шукати якийсь ксеон.  Але там все дорого. Дорогий ксеон і специфічна мать, там на  звичайну мамку ксеони не стають. Їх розділили починаючи з 6-покоління.

 

 

 

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Концепція змінилась, колеги. В кого є більш менш пристойний корпус з БЖ від 500 ват?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу недорогий корпус з БЖ від 500 чесних ват.  Материнская плата Atermiter X79 с сокетом LGA 2011. З башнею над процом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.08.2022 at 23:26, sobiratel сказано:

Порадьте, з якими процами я відчую приріст в рендерінгу відео, аудіо, порівняно з моїм XEON X5660. І чи помітно буде перехід на DDR4? Дякую.

Важливо що використовує твій софт для рендеру - проц чи відяху чи і те і інше. Я бачив тести де зовсім різні проци показують однаковий резалт на рендері відео бо юзається відяха. Звісно все завжди впирається в бюджет - в залежності від нього бери Xeon E5 2696v2 або E5 2696v3 або якщо трохи дорожче - Core i3 12100F. Останній варіант геть відрізняється від зеонів але це свіжа платформа за доступний бюджет і трохи підзбиравши зможеш апгрейднутися на топчик а по зеонам то їх стеля по апгрейду. Подивись кілька відосів "Технопланета" там знайдеш розгонуту відповідь на своєзапитання. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, FWK сказал:

Важливо що використовує твій софт для рендеру - проц чи відяху чи і те і інше. Я бачив тести де зовсім різні проци показують однаковий резалт на рендері відео бо юзається відяха. Звісно все завжди впирається в бюджет - в залежності від нього бери Xeon E5 2696v2 або E5 2696v3 або якщо трохи дорожче - Core i3 12100F. Останній варіант геть відрізняється від зеонів але це свіжа платформа за доступний бюджет і трохи підзбиравши зможеш апгрейднутися на топчик а по зеонам то їх стеля по апгрейду. Подивись кілька відосів "Технопланета" там знайдеш розгонуту відповідь на своєзапитання. 

Дякую. Вже визначився. Е5-2696. Замовив ще 32 чотирьохканальної пам'яті. Хоча і DDR3, але в роботі вона не буде поступатись 4. Мені не тільки для рендерингу. Музика(написання в DAW). А там проц і ядра дуже треба. Тепер шукаю блок і корпус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, sobiratel сказано:

Дякую. Вже визначився. Е5-2696. Замовив ще 32 чотирьохканальної пам'яті. Хоча і DDR3, але в роботі вона не буде поступатись 4. Мені не тільки для рендерингу. Музика(написання в DAW). А там проц і ядра дуже треба. Тепер шукаю блок і корпус.

Ядра то добре... Але коли станеш користуватись- зрозумієш який тормоз 2696. через низьку частоту ядер і низьку швидкодію на одне ядро все на ньому довго думає. Він хороший чисто під другу машину, щоб робити на основному, а на 2696 ставити рахуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Dima4s сказал:

Ядра то добре... Але коли станеш користуватись- зрозумієш який тормоз 2696. через низьку частоту ядер і низьку швидкодію на одне ядро все на ньому довго думає. Він хороший чисто під другу машину, щоб робити на основному, а на 2696 ставити рахуватись.

Ну, в усякому разі, кращий мого XEONа Х

5660. І пам"яті більше 4-канальної і М2 SSD підтримує. В сумі має бути приріст непоганий. А ти мав такого? З чим порівнюєш, що він "тугодум"?

Змінено користувачем sobiratel
помилився
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно краще. а ще якщо взяти дві штуки)
в мене 2696v3 два шт. в одній з машин для рендеру. Так, два таких рендерять швидше за мій робочий 12700к і за старий 3900х десь на 40%. але в роботі чисто по відчуттях то тормоз.
Мені важлива продуктивність на ядро, тому працюю я на швидких процах з малою кількістю ядер, а рахую на ксеонах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dima4s сказал:

звичайно краще. а ще якщо взяти дві штуки)
в мене 2696v3 два шт. в одній з машин для рендеру. Так, два таких рендерять швидше за мій робочий 12700к і за старий 3900х десь на 40%. але в роботі чисто по відчуттях то тормоз.
Мені важлива продуктивність на ядро, тому працюю я на швидких процах з малою кількістю ядер, а рахую на ксеонах.

Дякую. Поки що спробую один і 32 оперативи. Якщо буде норм ( за такі гроші), то буду шукати двохпроцеморну мамку.  :) Ну, рендеринг - не основне. А в DAW важливо кількість ядео і кеш. Тут його вистачає :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за поради. Придбав БЖ. Корпус сам змайструю з будки трансформаторної. Адмін, закривайте тему. А я створю нову по продажі свого заліза оптом чи частинами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, sobiratel сказано:

Дякую всім за поради. Придбав БЖ. Корпус сам змайструю з будки трансформаторної. Адмін, закривайте тему. А я створю нову по продажі свого заліза оптом чи частинами :)

маю простий корпус адекватному стані. Чорний (темно сірий)

100 грн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...