Перейти до змісту

Наші Хоббі/захоплення - "очумелые ручки"


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

а сніговички і справді бомба. я з минулої зими почала їх збирати, але поки колекція нараховує тільки 3 штучки ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь
post-7403-1272032434,62_thumb.jpgpost-7403-1272032499,28_thumb.jpgpost-7403-1272032434,62_thumb.jpgА ось мені дуже подобаються радіомоделі,а особливо радіомоделювання,зараз літаю на гелікоптері Lama V4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я як малим був, то трохи музикою цікавився, на баяні навчився грати, та потім закинув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

я знов вирішила похвалитись :blush: дошила всю серію закоханих діток. з тижня забираю з багетки всі причандалки і буду оформляти :g15:

90db7acd833ft.jpg 433d7f09eba0t.jpg 9676492da663t.jpg 43397e7c51fdt.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gannusya, повага, враховуючи ручну працю - шедеври. 

Краще напевно можуть тільки компютеризовані машинки для вишивки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, дякую! але вони манюнькі - 16*16см. до шедеврів ще рости і рости (і габаритами, і майстерністю). але все одно приємно :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шию та вишиваю костюми для східних танців, або просто одяг якщо натхнення є, в"яжу спицями та гачком, плету з бісера :-)

fe3d18d2713dt.jpg

3c081c3ca4d9t.jpg

699fc9464681t.jpg

a71a168dd825t.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

от, власне, і оформила :D042dcc5cd26ft.jpg b9f5922345aet.jpg e2908f3d2a3ct.jpg

не вважайте за рекламу, але Богдан Андрійович (майстер, що виготовляє рамки, його "офіс" біля художників на Лесі Українки)- просто чарівник!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ось таке хоббі...:))

1.JPG

1.JPG

P4040663.JPG

x_d13dec5c.jpg

x_3acb7347.jpg

Ну, а кому цікаво, то заходьте в блог:))

http://maljava.blogspot.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Женя,це супер!!!))

хотілося б результат побачити не в схематичному варіанті,але я вже уявляю і мені до вподоби)

теж таке люблю,а ще більше люблю робити листівки,поєдную різні техніки - від просто наклеїти аплікацію з різних матеріалів (папір-нитка-тканина-бісер-каміння-газетний папір) до вишивки і фотоколажів. друзям подобається))

пізніше скину кілька фоток)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ще одна робота готова. за якість вибачаюсь - фотика не маю, тому доводиться сканувати :rolleyes: подарунок для майбутньої малявки, яка має з'явитись на світ в листопаді

cfd3f5d65c2et.jpg60371fe46edbt.jpg вишито по оригінальному наборі фірми Dimensions називається Teddy&Kittens, розмір готової роботи 36*30см

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сама в захваті. знала, що фірма прекрасна і результат має бути гарним. але результат навіть перевершив всі мої очікування. хочу ще набір один f4df2a296aedt.jpg Європейське бістро зветься. шкода тільки, що вже все в-во перенесли з Америки в Китай. але я все ж надіюсь, що саме американський відхвачу :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все дуже цікаво... Але може варто викласти фото вже готового виробу? Бо виходить дуже вже затянуто - знайдіть 10 відмінностей на фото :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я краще взагалі стру! Як там викладали, літака з пенопласту кожен етап різки та чим різали, то нічого???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...