Перейти до змісту

Війна в Грузії


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Саакашвілі говорить що він веливий демократ, ось і хай дасть слово народу. А референдум двічі показав думку народу. І що "великий демократор" зробив з цією думкою? Розстріляв мирних людей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 781
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Для чого Росії Україна, Білорусія, Грузія, Казахстан і т.д. Тільки маючи в тих країнах кишенькові уряди можна сміливо говорити, що Росії нічого не загрожує, адже аналогічно США, які абсолютно не були готові до 11 вересня, Росія також зможе мало що протиставити саме в оборонному плані. А так можна спокійно зберігати імідж прибамбошеної країни (яка за сєбя нє отвєчає), викрикуючи це все за спинами квазіколоній. Найлегше виступати у війні агресором, а оборона своєї території - це вже зовсім інша справа, тут вже ядерними ракетками не покидаєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саакашвілі говорить що він веливий демократ, ось і хай дасть слово народу. А референдум двічі показав думку народу. І що "великий демократор" зробив з цією думкою? Розстріляв мирних людей!

Вже пару місяців російські військові літаки порушували повітряний простір Грузії, це просто так? Потім почались легкі заворушення з перестрілками з боку Осетії, а потім Грузія взялась за війну.

Прочитай пост про війну з Фінляндією ось тобі і історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergyj, соррі, але як я розумію ту дівчину, що тебе покинула... Ти ж дохлу коняку своїм скигленням заї задовбеш. 2000 мірних жітєлєй 2000 мірних жітєлєй 2000 мірних жітєлєй рєфєрєндум рєфєрєндум рєфєрєндум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже пару місяців російські військові літаки порушували повітряний простір Грузії, це просто так? Потім почались легкі заворушення з перестрілками з боку Осетії, а потім Грузія взялась за війну.

Прочитай пост про війну з Фінляндією ось тобі і історія.

Правильно ти сказав: Грузія взялась за війну. Несподіванно, без оголошення. Взялась за війну з мирним населенням. Гаряча кавказька кров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже сумніваюся в тому, що ні з того не з всього грузини взяли і розстріляли Цхінвалі "градом". Якби там були якісь заворушення зі сторони осетинів, то було б найлогічніше і найбезпечніше ввести загони спецназу. Думаю що є якась причина, яка змусила обстрілювати місто, але у ЗМІ це не було висвітлено.

І взагалі на мою думку зараз дуже важливо аби в конфлікт не втянулися інші сторони, це може викликати ланцюгову реакцію. Із-за таких на перший погляд невеликих локальних конфліктів розгорілися світові війни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergyj, соррі, але як я розумію ту дівчину, що тебе покинула... Ти ж дохлу коняку своїм скигленням заї задовбеш. 2000 мірних жітєлєй 2000 мірних жітєлєй 2000 мірних жітєлєй рєфєрєндум рєфєрєндум рєфєрєндум

Що факти очки ріжуть? А як ці факти які я наголошую вперто ігноруються. Ну так дай відповідь на них.

Для тебе 2000 людських життів нічого не значать? Уяви якби ти себе почував, якби втратив 4-10 близьких людей. Наприклад всю свою сім"ю. Тоді б ти справді заскиглив моя сім"я, моя сім"я, моя сім"я. А це всього навсього 5-10 людей.

Навчись любити і відчувати біль інших людей.

з.і. Якщо ти спиш з дохлими коняками іди до лікаря терміново. А з дівчиною я помирився. :D

Дуже сумніваюся в тому, що ні з того не з всього грузини взяли і розстріляли Цхінвалі "градом". Якби там були якісь заворушення зі сторони осетинів, то було б найлогічніше і найбезпечніше ввести загони спецназу. Думаю що є якась причина, яка змусила обстрілювати місто, але у ЗМІ це не було висвітлено.

І взагалі на мою думку зараз дуже важливо аби в конфлікт не втянулися інші сторони, це може викликати ланцюгову реакцію. Із-за таких на перший погляд невеликих локальних конфліктів розгорілися світові війни.

Грузія якраз і хоче втягнути в цей конфлікт найбільше сторін. Це очевидно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to sergyj: Щодо "мирного населення" про яке ти так часто згадуєш, то почитай мій пост вище. А якщо ти черпаєш інформацію з "достовірних" рос. джерел, то там і не таке можуть показати, це є агітмашина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грузія якраз і хоче втягнути в цей конфлікт найбільше сторін. Це очевидно.

Єс-но хоче. Точніше у неї немає вибору. Якщо повним ходом розгорнеться війна то Росія Грузію за лічені дні в порох стре.

І взагалі я вважаю якби росія з своїми міротворцами і паспортами в осетію не лізла, то ніякого конфлікту не було б. Це є один із методів оправдано напасти на країну, розвалити її зсередини, а потім прийти наводити порядок. До речі ще Гітлер такими методами широко користувався. Так що на мою думку в даній ситуації з гітлером доречніше порівнювати не саакашвілі а парочку путін+медведев

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з дівчиною я помирився.

Повір, ненадовго. :D Вона тебе поки поюзає, як зараз це з тобою роблять ЗМІ брат"єв-слав"ян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з дівчиною я помирився.

Повір, ненадовго. :D Вона тебе поки поюзає, як зараз це з тобою роблять ЗМІ брат"єв-слав"ян.

Це ти юзаєш дохлих коняк. В тебе закінчились докази, немає що сказати по темі?

В мене враження про тебе як про маніакального вбивцю. Бо той хто підтимує вбивства, сам є вбивцею. І фантазія в тебе маніяцька, про дохлих кобил і збочення з ними. Ось і аватар в тебе відповідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти юзаєш дохлих коняк. В тебе закінчились докази, немає що сказати по темі?

Ця твоя магічна цифра - це всього лише результат воєнних дій. А про те хто їх і яким чином убив, поки що ще задуже рано говорити. Так що не спіши з висновками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

США, які абсолютно не були готові до 11 вересня

Ти ще віриш у цю брехню? :D Буш з своїми військовими надумали план як захопити і Іраку нафтові області - вот і зіграти "катастрофу", сперли все на іншу країну. Невже ти не бачив цікавого фільму на цю тему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

США, які абсолютно не були готові до 11 вересня

Ти ще віриш у цю брехню? :D Буш з своїми військовими надумали план як захопити і Іраку нафтові області - вот і зіграти "катастрофу", сперли все на іншу країну. Невже ти не бачив цікавого фільму на цю тему?

кстати, сейчас гуляет информация, что под "шумок" конфликта, готовится акция против ирана...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти юзаєш дохлих коняк. В тебе закінчились докази, немає що сказати по темі?

В мене враження про тебе як про маніакального вбивцю. Бо той хто підтимує вбивства, сам є вбивцею. І фантазія в тебе маніяцька, про дохлих кобил і збочення з ними. Ось і аватар в тебе відповідний.

Говорили-балакали... Здається, коментарі закінчились і в вас, шановний, якщо дозволяєте перейти на особистості. А взагалі, це вже нагадує звичайнісінький флейм, а дискусію про політику. І модеру вже час "прикласти свою мудру руку" до даної гілки форума.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти юзаєш дохлих коняк. В тебе закінчились докази, немає що сказати по темі?

В мене враження про тебе як про маніакального вбивцю. Бо той хто підтимує вбивства, сам є вбивцею. І фантазія в тебе маніяцька, про дохлих кобил і збочення з ними.

Які докази ? Ти особисто рахував загиблих ?

Крім того, 2000 загиблих (при умові, що це правда) для Росії - це геноцид осетинського народу, а мільйони твоїх співвітчизників (при умові, що ти українець (що судячи в твоїх постів сумнівно) померлих в роки голодомору від рук росіян - це для Росії провокація з боку України. Це як назвати ?

Референдум. Якщо більшість населення Криму проголосує за приєднання до Росії, то ти вважаєш варто так і зробити ?

І на рахунок дохлих коняк, якщо ти не знаєш народної мудрості і міського фолькльору, в силу свого вузького кругозору і зашореності, а також нелогічності та необгрунтованості твої суджень, що видає в тобі незрілого співбесідника, то ти можеш бачити збочення, навіть в іграх діток на дитячому майданчику, я помітив, що в тебе буйна фантазія на рахунок цього. Продовжуй сипати "фактами".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цим я хотiв сказати, что если человек не дальтоник, он лехко сможет отличить синие стрелки от красных.

Иллюстрация к вопросу об агрессоре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цим я хотiв сказати, что если человек не дальтоник, он лехко сможет отличить синие стрелки от красных.

Иллюстрация к вопросу об агрессоре.

Для початку -1 за хамство. Був би я модером,то мінімум би потер половину твоїх високоінтелектуальних і надзвичайно інформативних постів в цій темі потер.

І взагалі хтось в компутерні стратегії перегрався. При великому бажанні я там ще американців і ескімосів домалюю. Прям так офіційному представнику Російської Федерації на board.lutsk.ua передали цінну інформацію про розміщення власних баз російських миротворців і грузинських бойовиків.

Чувак, одним словом у тебе параноя :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цим я хотiв сказати, что если человек не дальтоник, он лехко сможет отличить синие стрелки от красных.

Цікаво. Якщо справа тільки в кольорах, то давайте поміняєм гамму позначень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, вы чего, охренели?

там люди гибнут! с чьей подачи - все равно мы хрен узнаем! (но, подозреваю, что исходя из того, что мы - кумовья по пасечнику, можем узнать совсем не то!)

акститесь! вы еще внутри нашей страны конфликт затейте...

японамать...

Facktor, ты зря минусуешь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. Чем "демократичнее", тем больше терут и банят. Тенденция давно известная. Чем "демократичнее" ресурс, тем он однороднее и пустее.

А про паранойу молчали бы, гражданин. Не велика "честь" - нахамить какому то очередному, сдались вы мне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...