Перейти до змісту

Посада: менеджера по роботі з клієнтами


kinder911

Рекомендовані повідомлення

Кого треба:

- чоловік чи жінка до 35 років;

Для чого:

- робота на посаді менеджера по роботі з клієнтами, аккаунт-менеджера в сфері реклами та зв'язків із громадськістю;

Які вимоги до кандидата:

- освіта вища, бажано профільна в сфері управління персоналом, маркетингу;

- комунікабельність, відповідальність, тактовність, навики роботи із документами, ПК, знання рекламного ринку;

- досвід роботи в сфері реклами;

Що доведеться робити:

- управління відносинами із клієнтами;

- пошук клієнтів;

- презентація послуг агенства;

- участь у ведені комплекних рекламних компаній;

- розрахунок та обслуговування замовлень клієнтів;

В яких умовах прийдеться працювати:

- повний робочий день;

На яких умовах:

- випробувальний термін - 1 місяць;

- заробітна плата - від 1500 грн.;

- премії, відсотки від проектів;

Що вітається: майстерність в переговорах, інтерес до комунікаційних технологій та інтернету, бажання навчатись, творчий підхід до роботи.

Які побажання до кандидатів: не курити, дбати про своє здоров'я :)

Резюме на е-mail: [email protected]

Бажаємо успіху!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на цю ж електронку можна скидувати всі свої претензії, якщо у вас, Barmaley, це особисте...

якщо проста провокація, то від цього не застрахований ніхто...

але скоріше за все, наші вимоги до персоналу співпали ще з чиїмись (цікаво із чиїми? в мережі щодня сотні тисяч таких оголошень з'являються)...

інакше як пояснити фонтан любязності від Barmaleyа: знову ця хрень (це наше перше оголошення, вакансія тільки з'явилась), вже маскуються, як можуть (мабуть, параноя у дописувача), ну ви знаєте про кого (хто знає? про кого? з ким розмова? з маленькими дивними чоловічками? про кого на форумі склався такий стереотип?

Barmaley: обяснись, чи що, а то позориш всю інтернетспільноту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 kinder911? а Ви скажіть будь-ласка, назву фірми, шоб ми знали з ким МОЖЛИВО будемо мати справу ;-)

2 Barmaley ги-ги, я точно знаю про кого ти говориш... але мож це хтось інший, мені (ну не мені лічно) цікава така пропозиція, але боюсь шо ти не помиляєшся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Студія "Копірайтингу та паблік рілейшенз "PR-oba"

???

Яссно... але на жаль... бо освіта в мене не така як вказано (економічна + програмування), до того ж, з.п. у Вас не дуже приваблива, і напевно з.п. залежить від виробітку, а ставки як такої - немає ;-) І шо значить "пошук клієнтів, презентація послуг"? Це шо, названювати по телефону та "проводити роботу з ПОТЕНЦІЙНО зацікавленими" клієнтами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Студія "Копірайтингу та паблік рілейшенз "PR-oba"

???

дайте телефончик стаціонарний студії ПРОБА шоб ми знали адресу, і не параноїли ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1500 - це ставка. Все що зверху - % від виконаних проектів;

- "пошук клієнтів" - звісно, починається із першого знайомства із потенційним клієнтом. Байдуже: особисто чи по тел.

- "презентація послуг" - вміння адекватно і без мугикання сформулювати пропозицію агентства залежно від профілю бізнесу клієнта. Це як кухар: сьогодні із м'яса він робить котлету, а завтра фрикадельку. Інгредієнти залишаються тими ж...

- щодо телефона, то мудрий Google дасть відповіді на всі запитання...

все ж пропоную повернутись до першого топіка, де описаний механізм і вимоги до участі у конкурсі. Триватиме він ще не більше тижня.

Ну і цікаво почути відповідь на питання стосовно: "знову ця хрень? вже маскуються як можуть... ну ви знаете про кого я..."

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і цікаво почути відповідь на питання стосовно: "знову ця хрень? вже маскуються як можуть... ну ви знаете про кого я..."

:rolleyes:

Є там одні. Я думаю Barmaley помилився. Обізнавя, так сказати. Я теж спочатку на НИХ подумав. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без наїзду, просто думки в слух: коли вже люди, тим більш піарщики, усвідомлять що маючи свій сайт, тобиш доменне ім'я, давати поштову скриньку на безплатних сервісах - дивно, особисто в мене зразу псується враження про фірму. Все розписано, все гарно, сучасно і тут бац - контакт : блаблабла@gmail.com ... добре що хоч не майл.ру ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без образ: дякую, zolexiy, за пораду, але вона суб'єктивна.

Це рішення прийняли після консультацій із розробником сайту - я йому довіряю.

Працював над цим і маркетолог: виявляється, таке формулювання поштової адреси не впливає на думку цільової аудиторії (а серед неї айтішники досить рідко зустрічаються). :)

Ну а дизайнер та копірайтер в один голос заявили, що тавтологія у візитці - погана прикмета...

:_17:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 kinder911

Стосовно e-mailа, змушений не погодитися, оскільки пересічний інтернет-користувач знає про безкоштовні сервіси, які надають поштові послуги і момент недовіри або враження "несолідності" виникає, навіть, у звичайних "юзерів", причому, вашою "електронкою" користуються не лише потенційні працівники, а й потенційні клієнти..... :) а думка і перше враження останніх є суттєвим...... (вихід з ситуації - електронка від провійдера або платна поштова скринька)

Переглянув ваш сайт.... досить багато цікавої інформації, але з присмаком суб'єктивізму...... хоча, напрям і хід думок мені подобається, оскільки сам займаюсь написанням текстів, розробкою і виготовленням рекламних роликів для радіо. Насторожує надто малий список клієнтів і занадто простенький дизайн сайту (можливо, це якийсь таємний ПР-хід???). Творчих Вам успіхів і плідного пошуку працівників! (останнє Вам не завадить, ЗП в 1500 + віртуальні відсотки для такого виду діяльності надто мало)

PS: це не критика, це лише мої думки викладені в пості..... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без образ: дякую, zolexiy, за пораду, але вона суб'єктивна.

Це рішення прийняли після консультацій із розробником сайту - я йому довіряю.

Працював над цим і маркетолог: виявляється, таке формулювання поштової адреси не впливає на думку цільової аудиторії (а серед неї айтішники досить рідко зустрічаються). :)

Ну а дизайнер та копірайтер в один голос заявили, що тавтологія у візитці - погана прикмета...

;)

та я тоже тому розробнику довіряю :) ... але все таки, раджу задуматись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я тоже тому розробнику довіряю smile.gif ... але все таки, раджу задуматись wink.gif

Поддерживаю мнение насчет бесплатного почтового ящика. Что не говори, но престиж конторы все же теряэтся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я тоже тому розробнику довіряю smile.gif ... але все таки, раджу задуматись wink.gif

Поддерживаю мнение насчет бесплатного почтового ящика. Что не говори, но престиж конторы все же теряэтся.

тим більше, коли кантора піарщики :0084:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нашов таке, а телефони якісь є?

Продам один комнатную квартиру в м.м.дубляни (Жовкивский Район) по вул.Шевченка, общей площадью 34 м.кв.

Дополнительные данные:

второй этаж пятиэтажного дома, сан.вузол совместимый, балкон, есть подвал. Центр города, зеленая зона.3

Контактные данные:

Скворец Ирина [email protected]

n/a +380667336110

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без наїзду, просто думки в слух: коли вже люди, тим більш піарщики, усвідомлять що маючи свій сайт, тобиш доменне ім'я, давати поштову скриньку на безплатних сервісах - дивно, особисто в мене зразу псується враження про фірму. Все розписано, все гарно, сучасно і тут бац - контакт : блаблабла@gmail.com ... добре що хоч не майл.ру ))

потому что даже его величество Мастерхост иногда жутко подлагивает, особенно это касается именно почты раз дойдет письмо, раз не дойдет. Так что gmail рулит однозначно  :(

Вдобавок защита надежная, там и не задосят, и не хакнут. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я з тим згідний, сам на гмайлі ... але ж хоча б для клієнтів одну нормальну скриньку зробили, для показу всім в рекламах, на сайті.... ну не так же все погано, що тільки гмайл стабільно працює :(...ну не уявляю я директора, кантора в якого має сайт, розраховує на притік багатьох клієнтів саме з Інтернету, з візиткою в якій адреса на майл.ру - і все тут :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как сказали раньше, корпоративная почта иногда глючит. А на счет общедоступных ресурсов для того, что б не светить корпоративнй имейл и защитить его от ненужного спама или информации. Так как очень часто после того как даш его в объявление - на него начинает идти спам или для того, когда, например вакансия закрыта - а письма с резюме еще идут ( что б не тратить время на разбор уже больше ненужной почты). Есть еще третий вариант когда корпоративнйй ящик еще сделали, а людей уже нужно искать :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему можна закрити - результат досягнутий.

Всім дякую за спілкування, поради, підтримку.

з.с. З квартирою вийшов прикол. Допомагав знайомій Ірині продавати квартиру, на сайті аг. нерухомості вставив свій емейл, якийсь ганіальний автоперекладач зробив із Шпак - Скворец.

Polystar, foxx77 дякую за гарний настрій з квартирою.

До зустрічі в мережі :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...