Перейти до змісту

Питання до банкірів, юристів, та людей які користувались кредитами


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

Скажімо терміном на 15 років на сьогодні найвигідніша ставка у "Фольксбанку" - ефективна ставка 15,50 %, перший внесок - від 40 %. На 20 років - Банк Москви - ефективна ставка 16,59 %, перший внесок - від 20 %

У решти банків ефективна ставка понад 17,00%

ДЯкую спробую з'ясувати чи то є актуальні ставки.

Ставки актуальні (станом на вчора).

І ЩЕ (ню-ню...b495d497c0f90fb2cc95a2d6bb93e00c.gif )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть ще одну штуку:

де і як ставати на чергу (сказали нвпроти міськради, проте толком я не зрозумів)

Коли я ще це все робила Житловий відділ був в Місьвиконкомі.

Зараз вони переїхали.

Спробую пояснити, хто зрозуміє - підправить.

Спускатись по Хмельницького. Справа (вроді Зміна, не пам'ятаю як зараз називається той кабак) трошки глибше є ще одне приміщення. 3 чи 4 поверхи. От в ньому на 3 чи 4му поверсі вони зараз і живуть))) Там є таблички-вказівники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз вони переїхали.

Проїжджала тудою, бачила, тому трошки уточню)

Якщо стати на вулиці Б.Хмельницького, щоб зліва були Мандри, то видно трьохповерхове приміщення.

Там на третьому поверсі в лівому крилі вони тепер і "живуть".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Були ми тама... Коли на людину в місці реєстрації припадає більше 6 метрів квадратних площі, то ні на яку чергу не ставлять :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були ми тама... Коли на людину в місці реєстрації припадає більше 6 метрів квадратних площі, то ні на яку чергу не ставлять :angry:

Пропиши в себе пару родичів із села, якраз будеш мати менше 6 метрів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були ми тама... Коли на людину в місці реєстрації припадає більше 6 метрів квадратних площі, то ні на яку чергу не ставлять :angry:

У ст. 3 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" вказані єдині норми санітарної (мінімальної) площі - 21 кв. м. загальної площі на одну особу та додатково 10 кв.м. на сім'ю. З 1922 року до 1992 року в Україні діяла санітарна норма в 9 кв. метрів житлової площі на людину, а норма постановки на облік до цієї пори навіть не відповідає санітарній площі вікової давності !).

Маразми житлової політики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були ми тама... Коли на людину в місці реєстрації припадає більше 6 метрів квадратних площі, то ні на яку чергу не ставлять :angry:

Пропиши в себе пару родичів із села, якраз будеш мати менше 6 метрів :)

Не канає. Після штучного погіршення житлових умов протягом кількох років не маєте права на поставлення в чергу на покращення житлових умов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не канає. Після штучного погіршення житлових умов протягом кількох років не маєте права на поставлення в чергу на покращення житлових умов.

Де то таке зафіксовано документально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То тре на Б.Хмельницького уточнювати. Я в них десь місяць назад намагався на чергу на поліпшення стати. Коли розібрались з квадратурою, то уточнив, а що буде якщо я з десяток "таджиків" пропишу. Мені сказали що це є штучне погіршення житлових умов і тому протягом кількох років я не можу претендувати на покращення вашого життя вже сьогодні житлових умов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...