Перейти до змісту

Питання до банкірів, юристів, та людей які користувались кредитами


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

Отже, зацікавило як можна взяти кредит на житло, де краще брати, які відсотки? Якщо мені наприклад потрібно буде 10-15К $, то наскільки велика переплата? В якій валюті краще брати?

Порадьте будь-ласка! З мну причетаетсо +1 :rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти за молодіжний кредит не цікавився?

На той варіант кредитування, де держава компенсує банку відсотки, а ти платиш сам кредит, навіть черги не має. В цьому місяці 4 вакантних місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

начнем с того, что чтобы взять 10-15К долларов - надо ЗП иметь не меньше 400 долларов в месяц.

продолжать?

Звичайно!..

Тільки що хочу дописати... Ситуація: на квартиру потрібно якби не повний кредит, а 10-15К із-за того, що я хочу зробити обмін 2-х кімнатної квартири на 3-х кімнатну з доплатою(яку я вирахував, буде дето 10-15К, ну наприклад) Слухаю продовження...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На той варіант кредитування, де держава компенсує банку відсотки

частично.

и не банку, а заемщику.

и с опозданием.

выигрыш там незначительный получается

значітєльний, уже три роки користуюсь і кайф получаю

А там де держава компенсує банку, то це через Державну іпотечну установу. Але там дууже хороші і дууже офіційні доходи треба. Але знаю, що зараз клієнт хоче закрити такий кредит у іншому банку, бо йому піднімають ставку на 10 пунктів, мотивуючи це тим, що банку не відшкодовують різницю.

Наразі найкращі умови по відсотках були у Ерсте і Сведбанку. Краще в доларах, він менше гуляє, ніж евро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На той варіант кредитування, де держава компенсує банку відсотки

частично.

и не банку, а заемщику.

и с опозданием.

выигрыш там незначительный получается

ця програма зараз взагалі стоЇть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що саме? Компенсація затримується? Чи молодіжний кредит призупинений?

Родичі в даний момент оформлюють, звідти знаю, що на місяць 10 чоловік, а 6 заяв, їхня 7.

Тобто даний кредин на сьогоднійшній день оформлюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всежтаки де краще брати кредит?.. Що можна сказати нарахунок Укрссиб банк? Мені радили звертатись до ОТП банку через те що менші відсотки, але оскільки почув вище сказане, то напевно вийде ще більша переплата?.. Вважаєте краще брати в SwedBank'y ??? Що нарахунок дострокового погашення кредиту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком згоден з Shura. Краще платити більші відсотки і одразу знати про це, ніж потім тобі одного разу скажуть, що в зв’язку з підняттям % ставку НБУ (до якої тобі раніше діла не було) зростає ставка по твоєму кредиту і треба тепер думати, як знайти роботу на більш високооплачуваній панщині...

Там є ще приколи з терміном розгляду справи, Swedbank вроді дуже довго з цим вовтузиться і потребує купу документів.

Щодо виплат по класичній схемі, а не ануїтету, тут ще питання. (Ануїтет - це виплата рівними сумами щомісячно).

З одного боку трохи переплата, а з іншого, знаєш, кожен місяць скільки платити. І по ідеї щорічно твої доходи мають рости (якщо в тебе є голова на плечах і недостатньо великий запас ліні), так що може бути що через 5 років в твоїх доходах ця частка буде незначна, а от по класичній схемі якраз в перший місяць (тобто ВЖЕ), тобі треба виплачувати найбільшу суму. Тим більше, що якщо в тебе різко появляться лишні грошики, то достроково гасити зараз можна практично скрізь без комісій.

Порада така: переглянь всі банки, які є в рейтингу, лінк на який дав Shura, вибери з них 5 і зайди в кожен особисто, дізнайся умови і "підводні камні". Дізнайся чи точно працюють вони з такою нерухомістю, яку ти плануєш брати, позадолбуй їх по максимуму, це краще, ніж дізнатися якийсь момент при підписанні договору. Нотаріуси там, які з ними працюють, страхові і вся фігня, можуть бути десь зариті приховані витрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не розумію... Отже, якщо наприклад:

Параметры кредита:

Валюта:Доллар США

Сумма: 15 000

Срок: 5 лет

Размер первоначального взноса: 20,00%

Стоимость кредита:

Процентная ставка: 12,49%

Одноразовая комиссия: 0,99% от суммы кредита

Ежемесячная комиссия: отсутствует

Эффективная ставка: 12,88%

Тоді: за підрахунками даного калькулятора, в класичному режимы кредиту, виходить:

Итого 12`000.00 3`928.40 0.00 15`928.40

аннуитет:

Итого 12`000.00 4`338.02 0.00 16`338.02
'

Видно різницю в 410 $, але

В першому за перший період плата: 328.80 $, а в другому 272.30 $ - стабільно кожного місяця!

Тоді виходить, що коли стабільно платити кожного місяця по 272.3 $, переплата буде меншою ніж різні суми, починаючи більшою? :) Яж наче чув вище зовсім інше? ;)

І ще, якщо УкрСиббанк бере 2% комісії - це вже багато?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставка у доларах 13.49% (фіксована) 13.99% (плаваюча)

Та ніого не понесло, просто якраз роздивлявся на черзі ОТП і привів приклад...

А з банків бачу що саме перспективно в моєму випадку SwedBank, але чому ныколи про нього нічого хорошого не чув :)

Але нарахунок питання вроді розібрався, дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще питаннячко: выдсотки для первинного і вторинного ринку однакові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підприємець взяв кредит під заставу чужого майна.Платить його вже 2 роки без прострочок.Власник майна взяв буд книгу і

приписав дитину 2 роки,про що банк не знає!!! Якщо при певних обставинах підприємець не буде виплачувати цей кредит,то чи зможе

банк відсудити заставну квартиру другої людини? Обставини невиплати є суттєвими і на шахрайство не тягнуть.(є підтвержуючі документи про кражу коштів,або незаконне заволодіння ними).

P.S.Напишіть хто дійсно знає про такі випадки і які можуть бути наслідки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зможе відсудити. Звичайно, проблемно виселяти неповнолітніх дітей. Але якщо буде доведено, що вселення було незаконне - х.з., все може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зможе відсудити. Звичайно, проблемно виселяти неповнолітніх дітей. Але якщо буде доведено, що вселення було незаконне - х.з., все може бути.

Вселення було законне,так як це дитина власників іпотеки.Власники приписали не знаючи,що це не можна робити.Кредит же не на них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зможе відсудити. Звичайно, проблемно виселяти неповнолітніх дітей. Але якщо буде доведено, що вселення було незаконне - х.з., все може бути.

Вселення було законне,так як це дитина власників іпотеки.Власники приписали не знаючи,що це не можна робити.Кредит же не на них.

Визнати право на квартиру банк зможе, і, відповідно, зможе позбавити права власності нинішніх власників. Єдине, що може бути проблемним - це виселення неповнолітньої дитини. Але виселення і позбавлення права власності - два різні поняття. Навіть якщо дитина там проживатиме - квартира буде у власності банку. І він її зможе продати кому захоче. А той, кому банк продасть квартиру - може не церемонитися з тими, хто там живе. І просто викине на вулицю - нехай вони з ним судяться.

Або продасть банк квартиру циганам. Ті заповзуть в хату, і дитина з батиьками звідти вже через півгодини сама виселиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Аби не створювати нову аналогічну тему, апну дану.

Питання до шановних досвідчених спеціалістів вказаних в назві топіка.

Нам з дружиною по 23 роки, у нас є маля до року. Тобто ми молода сім'я. Є у мене бажання надбати власне житло.

Які програми такого напрямку ще живі нині в Луцьку?

Які є можливості для нас по пільговому отриманні кредиту на житло у Луцьку?

Якщо програми не дуже живі то який банк, валюту, забудовника краще всього обрати для здійснення мрії?

Буду вдячний за будь-яку змістовну інформацію. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби не створювати нову аналогічну тему, апну дану.

Питання до шановних досвідчених спеціалістів вказаних в назві топіка.

Нам з дружиною по 23 роки, у нас є маля до року. Тобто ми молода сім'я. Є у мене бажання надбати власне житло.

Які програми такого напрямку ще живі нині в Луцьку?

Які є можливості для нас по пільговому отриманні кредиту на житло у Луцьку?

Якщо програми не дуже живі то який банк, валюту, забудовника краще всього обрати для здійснення мрії?

Буду вдячний за будь-яку змістовну інформацію. :smile-zachot:

:D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які програми такого напрямку ще живі нині в Луцьку?

Буду вдячний за будь-яку змістовну інформацію. :smile-zachot:

:D:D:D

Інформація дуууже змістовна. :0132:

Зателефонуйте в Фонд сприяння молодіжному будівництву 78 73 22, а краще заїдьте Конякіна, 2. 2пов. 14 каб.

Там все гарно розкажуть. Треба обов'язково стояти на черзі на житло.

До НР точно були кошти по програмі дежавної компенсації частини коштів (точну назву лінь шукати). За рахунок держави оплачувалось 30% вартості житла. Квартири були на Конякіна і Привокзальний р-н (не пам'ятаю вулицю). Знайома отримала квартиру по цій програмі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну добавлю троха інфи.

По молодіжному якраз встиг до НР. Взагалі 2 місяці по банкам бігав. Ощад одразу либу до вух розтягував, тіпа о ще 1-н Лох прийшов запрягатись на все життя.

Яник не підписав законопроект по кредитуванню, і тому банк зараз може роздіти до "трусів" буквально за невелику затримку платежів. Всі банки завлекають, все обіцяють, і тянуть до останнього щоб не казати клієнту що він відповідає всім.

Тільки Індекс (респект) сказав напряму і одразу, а Ерсте (непорядні) віднякувувся і не хотів казати до останнього, бо збирав інфу по всім моїм ативам.

Вирішив "проблему" напряму з Забудовником. Слава богу ЗАбудовник набагато порядніший за Банки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зателефонуйте в Фонд сприяння молодіжному будівництву 78 73 22, а краще заїдьте Конякіна, 2. 2пов. 14 каб.

Там все гарно розкажуть. Треба обов'язково стояти на черзі на житло.

До НР точно були кошти по програмі дежавної компенсації частини коштів (точну назву лінь шукати). За рахунок держави оплачувалось 30% вартості житла. Квартири були на Конякіна і Привокзальний р-н (не пам'ятаю вулицю). Знайома отримала квартиру по цій програмі.

ДЯкую. Буду турувать шлях до мрії :blush:

Не беруть трубочку у тому фонді :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D:D:D

Дякую за інформативність!

Скажімо терміном на 15 років на сьогодні найвигідніша ставка у "Фольксбанку" - ефективна ставка 15,50 %, перший внесок - від 40 %. На 20 років - Банк Москви - ефективна ставка 16,59 %, перший внесок - від 20 %

У решти банків ефективна ставка понад 17,00%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не беруть трубочку у тому фонді :(

Пробуйте цей телефон

Я дзвонила ще на той, але давно було)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не беруть трубочку у тому фонді :(

Пробуйте цей телефон

Я дзвонила ще на той, але давно було)...

Цей телефончик значно кращий) ЗАвтра йду на прийом :smile-zachot:

Поясніть ще одну штуку:

де і як ставати на чергу (сказали нвпроти міськради, проте толком я не зрозумів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажімо терміном на 15 років на сьогодні найвигідніша ставка у "Фольксбанку" - ефективна ставка 15,50 %, перший внесок - від 40 %. На 20 років - Банк Москви - ефективна ставка 16,59 %, перший внесок - від 20 %

У решти банків ефективна ставка понад 17,00%

ДЯкую спробую з'ясувати чи то є актуальні ставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...