Перейти до змісту

Alienware Area 51M чи варто продавати ?


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, маю ноутбук Alienware Area 51M і9 9900К, RTX 2080 DGFF 8 Gb, 40 Gb DDR4 2666, 3 SSD разом 2 Tb , 144 hz G-Sync 17 дюймів IPS, і хоче в мене його купити людина за 10500 злотих , я якщо чесно навіть і не задумувався за його продажу і полазивши по інтернеті в пошуках чогось подібного з десктопними сокетами як у мене, не знайшов нічого достойного. Все розпаяно на материнській платі і всього лише 2 слоти під ОЗУ... Що скажете варто продавати чи ні ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогану техніку можуть дозволити собі люди за польську мінімалку на трускавках, чи то пак втрискарках))

 

За 10500 вже можна собі файного самОхода купити))

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

Непогану техніку можуть дозволити собі люди за польську мінімалку на трускавках, чи то пак втрискарках))

 

За 10500 вже можна собі файного самОхода купити))

То капец ))) Цей ноутбук дозволив собі купити коли відклав достатньо коштів, а відкладав 2 роки. 

А за самохуд, може і так , але зараз не маю такої потреби взагалі, буде просто стояти під мешканням і пропадати )

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, Invoker said:

То капец ))) Цей ноутбук дозволив собі купити коли відклав достатньо коштів, а відкладав 2 роки. 

А за самохуд, може і так , але зараз не маю такої потреби взагалі, буде просто стояти під мешканням і пропадати )

То пан хце старого зпшедач, жеби ще лєпшого купіч?)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий ноут є сенс тримати якщо граєш в ігри, якщо чисто для ФБ і інтернета то краще продати і купити курвасамоход

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це справжній ігровий ноут

Якщо ти граєш в ігри, то немає сенсу продавати, хіба гроші дуже треба.

 

Але якщо продасиш ноут за 2000$ (пздц ... 2000$ за ноут... ) то зможеш купити якогось зламка і перепродати. Заробиш ще 500+ $

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

Я б продав, а потім купив на ebay - свіжішого та дешевше на баксів 300-500.

що з розмитненням і якістю доставки, гарантією?
Здається мені що це не найкраща ідея

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Dima4s сказано:

що з розмитненням і якістю доставки, гарантією?

прекрасна ідея в даному випадку, громадянин України замовляє доставку в Польщу, далі - вивозить з території (коли буде їхати додому) потім - назад їде як з своїм, жодного розмитнення.

Якщо замовляти зразу в Україну, тоді - так, потрібно буде розмитнювати, варто попросити продавця щоб чек дав, інакше - митниця собі "нафантазує". 

На рахунок гарантії - не дуже зрозумів, мова про б/в техніку, дивимось на рейтинг продавця, читаємо відгуки. це - не аліекспрес, тут фейки не проходять (принаймні в такій кількості)

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Dima4s сказано:

і якістю доставки

в Україну - нова пошта доставляє, жодного разу не було щоб щось розбили, навіть монітори замовляв.

Хоча, на новій пошті - можуть "збрити" за додаткове пакування, але, знову ж таки, з продавцем можна домовитись про нормальне пакування,

це ж Америка, а не китайці, легше спілкуватись.

P.S. Можна через інші контори везти, розмитнення буде дешевше, во ни по сірим схемам возять, купують від свого імені, від себе везуть, на себе розмитнюють, а тобі вже просто відправляють розмитнений товар.

"Бізнес" на таких схемах не зробиш, але, для себе - можна і варто купувати на ebay, а не на лох.уа

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Zheny@ сказано:

пздц ... 2000$ за ноут...

 

Та норм ціна за ноут. Правда купляти є сенс якщо ти ним гроші заробляєш а не "помаранчевий" ютуб дивишся. 

 

6 годин тому, alexvvv сказано:

дожили на ноут 2 роки збирають...

 

пАкращення. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, weldermaster сказал:

Продавай. За ці гроші можна купити ланоса )

Диво анус )))

 

7 часов назад, Demitron сказал:

Для чого ти його використовуєш?

Відьмак, Дум, Танки, Колда та інші ігри у вільний час, фільми, а також це монтаж відео і робота в DaVinci Resolve 17, там монтую відзняті ролики на фабриці в Польщі де і працюю, для БХП і різних івентів коли начальство просить. 

7 часов назад, yu2007 сказал:

То пан хце старого зпшедач, жеби ще лєпшого купіч?)

Ні ) просто не хочу продешевити або протупити і віддати його за безцінь. )))

7 часов назад, sanbOK сказал:

Такий ноут є сенс тримати якщо граєш в ігри, якщо чисто для ФБ і інтернета то краще продати і купити курвасамоход

Ну плюс мінус так і є )

7 часов назад, Zheny@ сказал:

Це справжній ігровий ноут

Якщо ти граєш в ігри, то немає сенсу продавати, хіба гроші дуже треба.

 

Але якщо продасиш ноут за 2000$ (пздц ... 2000$ за ноут... ) то зможеш купити якогось зламка і перепродати. Заробиш ще 500+ $

2630$ виходить , перекупом не займався, хз навіть )

7 часов назад, alexvvv сказал:

дожили на ноут 2 роки збирають...

Я не збирав суто на ноутбук 2 роки , я просто відклав певну сумму грошей і потім з неї взяв на ноутбук.

6 часов назад, Bliksss сказал:

Я б продав, а потім купив на ebay - свіжішого та дешевше на баксів 300-500.

Може і так , але цим займатись немає жодного бажання )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Invoker сказано:

Може і так , але цим займатись немає жодного бажання )

Тоді, про що тема?

P.S. Дивний якийсь "покупець", хоче на рівному місці - переплатити 500+ баксів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Bliksss сказал:

Тоді, про що тема?

P.S. Дивний якийсь "покупець", хоче на рівному місці - переплатити 500+ баксів.

Я завжди казав - то не люди, то поляки ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Invoker сказано:

Я завжди казав - то не люди, то поляки ))))

та ні, я ще не бачив щоб поляк - купив без торгу в українця, попередньо не поцікавившись чи немає десь дешевше.

за такий ноут 2630$ - я б йому ще поляну накрив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Bliksss сказал:

та ні, я ще не бачив щоб поляк - купив без торгу в українця, попередньо не поцікавившись чи немає десь дешевше.

за такий ноут 2630$ - я б йому ще поляну накрив.

Тут швидше за все все діло в тому шо він розуміє шо то за апарат і тому запитав за скільки продам, я сказав заскільки забереш, слово за слово тиждень ми на зміні говорили за нього, бо працюємо разом і дійшли до такої ціни... Він ще питав в жінки дозволу чи можна купити, бо коли посидів за ним погрався трохи то слюна аж потікла )

Але я вже хз якшо чесно , шкода чомусь мені його віддавати , приріс до нього чи шо )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Invoker сказано:

Тут швидше за все все діло в тому шо він розуміє шо то за апарат і тому запитав за скільки продам, я сказав заскільки забереш, слово за слово тиждень ми на зміні говорили за нього, бо працюємо разом і дійшли до такої ціни... Він ще питав в жінки дозволу чи можна купити, бо коли посидів за ним погрався трохи то слюна аж потікла )

Але я вже хз якшо чесно , шкода чомусь мені його віддавати , приріс до нього чи шо )

Потім ти його і за 2К не продаси.

Є клієнт - продавай.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Invoker сказано:

Але я вже хз якшо чесно , шкода чомусь мені його віддавати , приріс до нього чи шо )

та перестань, це - просто ноут, не ексклюзив ніякий, навіть не подарунок, про що шкодувати?

Але, я таки не розумію поляка, бо ціна в 2630$  за цей ноут - не скажеш що низька.

Тим більше, з того самого ebay - в рази швидше прийде в Польщу ніж в Україну, в чому прикол?

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Bliksss said:

Тим більше, з того самого ebay - в рази швидше прийде в Польщу ніж в Україну, в чому прикол?

 

А полякам не потрібно платити якесь мито чи пдв при купівлі речей з американського ібей за такі гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, yu2007 сказано:

А полякам не потрібно платити якесь мито чи пдв при купівлі речей з американського ібей за такі гроші?

мусить VAT (якщо поляк купує),  але, це буде дешевше, ніж купити в ТС.

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...