Перейти до змісту

[Куплю] Запчастини до холодильників


Рекомендовані повідомлення

Десь в Луцьку - продають запчастини до холодильників? 
Потрібно реле відтайки (таймер відтайки) до холодильника Indesit,

реле ТІМ-01.
В сервісних центрах по Луцьку - немає, тільки під замовлення, 

під замовлення - я і "сам вмію".

Мож є десь "точки" на базарах де торгують такими зч? Хай - дорожче, але - на місці?

 

P.S. Вже двічі міняв (з періодичністю 2-3 роки), знову загнулось,

викликав майстра, думав - мож що інше, хоча, ті ж самі "симптоми".

Майстер - підтвердив мій "діагноз" - сказав замінити реле і все ок, проблема даної моделі холодильника.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заміни іншим з аналогічним або близьким часовим інтервалом. 

Там же примітивний механізм,  і він майже однаковий у всіх,  або прикріпити вийшло. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю товариша, що торгує холодильниками і трохи їх обслуговує/ремонтує, можу запитати в нього чи має таке. В понеділок.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Unknown сказано:

Заміни іншим з аналогічним або близьким часовим інтервалом. 

Там же примітивний механізм,  і він майже однаковий у всіх,  або прикріпити вийшло. 

прикольно, але - це електронний, а не механічний, типу - ось

питання в тому, не чим замінити, а - де його взяти в наявності в Луцьку?

2 годин тому, SergLutsk сказано:

Маю товариша, що торгує холодильниками і трохи їх обслуговує/ремонтує, можу запитати в нього чи має таке. В понеділок.

Дякую, але, я вже писав вище - двічі з моменту покупки холодильника (7 років) замінювалась ця деталь,

один раз в сервісі - ще гарантія була, через пару років - виникла аналогічна проблема,

передзвонив майстру, сказав - "заміни сам, там не складно", так і зробив, холодильник ще роки 2 пропрацював - знову те саме.

Викликав майстра (іншого) - глянув, та сама фігня... Таймер - коштує копійки, міняти -5 хв, що майстер його замовить, що я - нема різниці,

думав, мож десь на базарі таким торгують. Хотів завтра пройтись, ні, то в інеті замовлю тай все.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Bliksss сказано:

прикольно, але - це електронний, а не механічний, типу - ось

І що там електронного? 

99.9%, що звичайна котушка яка провертає механізм навколо осі свеєї. 1 оборот це повний  цикл,  в районі 8 год., з яких хв 10--15 відтайка.  І перемикач,  який від механічного нажиму замикає правий,  або лівий контур.  Тобто умовно 7:45 замикається коло компресора,  а 15 хв. коло нагрівача. 

Не віриш,  відкрий свого зламка. 

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Unknown сказано:

Не віриш,  відкрий свого зламка. 

З яких пір, холодильник 7 років (може й нема ще) - зламком називають?

ну, якби не відкривав...

ось, про що говориш ти

863286630_taymermehanicheskiy.jpg.5663ca98533da12db763adcc74ee4c8c.jpg

 

 

Ось, про що - кажу я

1467317165_elektronnyy-taymer-ottayki.jpg.a99d28f2693ecac678dbad9ba6889654.jpg

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

З яких пір, холодильник 7 років (може й нема ще) - зламком називають?

Я ж дохлий таймер мав на увазі,  а не холодильник -- це ж логічно.  )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

@Unknown - так, зрозуміло?

Ага,  тільки бонусів особливих від суто електричної версії я не бачу.  Якщо тобі терміново,  то цілком можеш замінити на інший.  Головне,  щоб інтервал збігався з допуском +-відсотків 20.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Unknown сказано:

Ага,  тільки бонусів особливих від суто електричної версії я не бачу.

Теоретично, і я - не бачу, але, про всяк випадок - викликав майстра, заплатив за діагностику (перевірив - все, що можна). Причина - тільки в цьому.

Все що я хотів -запитати в "борди", чи можна на місці купити, не дуже маю час в будні дні цим займатись. Та й сам майстер сказав - накуя викликати, якщо можеш сам - замінити, тим більше, що я це вже робив.

Я - просто хотів трохи часу собі заощадити.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тягнути із заміною не варто,  бо обморозиш випарник, то  може пропелер об кригу човгати.

 

 Якщо так регулярно дохне твій таймер,  бери два,  щоб через 2-3 роки оперативно замінити зміг. Або купи на місці якусь механіку,  типу LG TMDE 706SC, там якраз 8 годин цикл. 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Unknown сказано:

Або купи на місці якусь механіку,  типу LG TMDE 706SC, там якраз 8 годин цикл. 

ну ось, це вже порада по суті, але, хіба можна так просто їх міняти?

 А головне - де таке на місці купити? В тому і питання, маю час завтра, щоб десь по базару пройтись...

Ні, тоді - звичайно, замовлю, він 250 грн з доставкою, якби в Луцьку на місці завтра за 300-350 трапився - купив би...

Дорожче - ні, один х*й ніхто поки не користується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

але, хіба можна так просто їх міняти?

99,99999 % що можна,  головна потенційна проблема -- це зручно закріпити. 

Принцип ідентичний.  В контурі розморожувача (електротена)  є ще термореле послідовно ( розмикається в районі +8-- +15). Таймер на розморозку дає хвилин 10 орієнтовно,  але супер точність там не важлива,  бо розморозка може тривати різний час,  залежно від того,  скільки ти вологи напустив в холодильник.  Тобто за рівний інтервал роботи може намерзати по різному,  і суто по таймеру розморожувати не вийде. 

На фото внутрянки термореле по центру,  чорне,  прижате то трубки випарника. 

Screenshot_2022-02-12-23-02-00-772_com.miui.gallery.jpg

IMG_20220212_230104.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Unknown сказано:

то чим закінчились пошуки? 

замовив універсальний таймер в інтернеті, ось такий, замінив - працює, але, виявилось що проблема не тільки в ньому,

тен - також накрився. Тут вже - хз, щось немає бажання самому колупатись, хоча, ще не дивився як воно робиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

виявилось що проблема не тільки в ньому,

тен - також накрився.

Чому ти так вирішив?, пробував стартанути коло розморозки  при кімнатній температурі, чи охолодив перед тим випарник і термореле? 

Які зараз симптоми у "хворого"?

 

 

Крім несправності тена, розглянь і термореле, про яке я згадував. Воно зазвичай замикається  в діапазоні 8-13 градусів (точніше пише на корпусі, або гуглити по маркуванні). Якщо тепліше, то коло розімкнуте, щоб тен не грів надлишково випарник після того, як лід зник.

 

Я 2 року тому "відкачував" холодильник тещі, то прокачав знання ))). Там примітивна конструкція...

 

 

Шанси, що одночасно здохло не високі, хіба з мережі щось прийшло, в момент, коли розморозка відбувалась. Тоді, мабуть, могло весь ланцюг покласти, але я не уявляю, що таке страшне там прийшло, що аж  звичайний тен спалило миттєво.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуть офтопу:

В мене теж недавно один майстер поліз морозильну камеру ремонтувати.. довелось після нього перероблювати

Спойлер

PXL_20220205_091853032.thumb.jpg.f6e79e306cccb415389bcf194d3c8ac9.jpg

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vampirich сказано:

недавно один майстер поліз морозильну камеру ремонтувати

так нєфіг допускати НЕсертифікованих майстрів...

 

цікаво, як він туди заліз?

Змінено користувачем Unknown
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Unknown сказано:

Чому ти так вирішив?, пробував стартанути коло розморозки  при кімнатній температурі, чи охолодив перед тим випарник і термореле? 

Які зараз симптоми у "хворого"?

морозить, намерзає іній, примусове включення тену - не робиться, тен - не дзвониться, опір не міряється, мав нове (запасне) термореле - підкидав, без змін.

Що ще залишається думати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Bliksss сказано:

тен - не дзвониться, опір не міряється, мав нове (запасне) термореле - підкидав, без змін.

Що ще залишається думати

Виходить, що тен, якщо дзвонив його напряму, а не послідовно з реле. Якщо послідовно з реле, то перевір нове, яке підкидав,  воно ж зняте і під рукою. Заморозь і перевір, чи дзвониться.

Я по своєму копанню пригадую, що відразу теж не міг тен продзвонити, бо він послідовно з реле якось був включений, і не було доступу напряму до контактів саме тена. По ходу вияснив, як то усе працює.

Змінено користувачем Unknown
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Unknown сказано:

Виходить, що тен, якщо дзвонив його напряму

напряму, там є доступ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

напряму, там є доступ.

тоді залишилась дрібниця -- замовити і замінити тен ))))

 

...і перевір перед фінальним монтажем, чи працює термореле, щоб іще раз не відкривати  те все ...

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Unknown сказано:

цікаво, як він туди заліз?

в цій моделі є "тунель" від задньої частини до передньої панелі, через яку заведено кабеля

І судячи з купи гамен по тому тонелю - він таки довгенько там жив, допоки не вбило струмом через ним же погризені кабеля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...