Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

12 хвилин тому, Oli сказано:

 

;)

 

В 26650 більша ємність

як-би, це логічно :) 

але питома ємність, мабуть, вигідніша у 18650 :) я взяв за півтора долари 18650 на 3400, ти - 26650 на 5..7000 за три бакси

26650 однозначно виграють тільки коли в тебе ліхтар дуже потужний, на тисячі реальних люменів

я перейшов на такі ліхтарики - https://www.aliexpress.com/item/32966976225.html

за три бакси (без акума) - поза конкуренцією, особливо розсіяне світло від COB - щось майструвати, чи до машини заглянути - бімба.

а для тривалого навантаження високими струмами - тра переходити на LiFePo...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, dogbees сказано:

як-би, це логічно :) 

але питома ємність, мабуть, вигідніша у 18650 :) я взяв за півтора долари 18650 на 3400, ти - 26650 на 5..7000 за три бакси

26650 однозначно виграють тільки коли в тебе ліхтар дуже потужний, на тисячі реальних люменів

я перейшов на такі ліхтарики - https://www.aliexpress.com/item/32966976225.html

за три бакси (без акума) - поза конкуренцією, особливо розсіяне світло від COB - щось майструвати, чи до машини заглянути - бімба.

а для тривалого навантаження високими струмами - тра переходити на LiFePo...

 

Довго світити на максимумі не вийде, гріється корпус... Тому і сів на 26650

 

-10864691202135864907.thumb.jpg.537c5d2c03dc529506df16e6b52de12c.jpg1926075280_-1087743407-257868289(1).thumb.jpg.ed6cf28ec52f710df9812c064a83d7f3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.12.2021 at 14:02, timomaas сказано:

ремонт доцільний?

 

Напиши @JOKER86

Частенько там брав, і на планшет міняв теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, dogbees сказал:

як-би, це логічно :) 

але питома ємність, мабуть, вигідніша у 18650 :) я взяв за півтора долари 18650 на 3400, ти - 26650 на 5..7000 за три бакси

26650 однозначно виграють тільки коли в тебе ліхтар дуже потужний, на тисячі реальних люменів

я перейшов на такі ліхтарики - https://www.aliexpress.com/item/32966976225.html

за три бакси (без акума) - поза конкуренцією, особливо розсіяне світло від COB - щось майструвати, чи до машини заглянути - бімба.

а для тривалого навантаження високими струмами - тра переходити на LiFePo...

«Взяв за півтора долари 18650 на 3400». А перевіряв розрядом в 1А, яка реально у нього ємність? 

До речі. Про акуми 18650 Літокала. Я взяв, і прийшлось відсилати назад. Реальна ємність не відповідає заявленій. Брав 4 шт. Оригінали.

Змінено користувачем Miro
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Miro сказано:

А перевіряв розрядом в 1А, яка реально у нього ємність? 

я їх ще в руках не тримав, як мав перевіряти? )))

 

27 хвилин тому, Miro сказано:

До речі. Про акуми 18650 Літокала. Я взяв, і прийшлось відсилати назад. Реальна ємність не відповідає заявленій. Брав 4 шт. Оригінали.

на скільки відсотків не відповідала? чим міряв, як не секрет? "оригінали" брав на алі в магазину з тисячами продаж таких акумів, чи де?

я свої (які раніше приходили, народні "шоколадки") по 3000мАг перевіряв вибірково на зарядці Lii-500 - +/-100мАг відповідало номіналу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Miro сказано:

До речі. Про акуми 18650 Літокала. Я взяв, і прийшлось відсилати назад. Реальна ємність не відповідає заявленій. Брав 4 шт. Оригінали.

скільки вийшло при 1а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, dogbees сказано:

я свої (які раніше приходили, народні "шоколадки") по 3000мАг перевіряв вибірково на зарядці Lii-500 - +/-100мАг відповідало номіналу

вона точно розряджає при 1А? бо щось не віриться.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, alexvvv сказано:

вона точно розряджає при 1А? бо щось не віриться

точнішого прилада в мене немає :) з відгуків знаю, що завищують ємність десь на 10%, тому і запитав 

54 хвилин тому, dogbees сказано:

чим міряв, як не секрет?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.12.2021 at 17:37, alexvvv сказано:

вона точно розряджає при 1А? бо щось не віриться.   

LI500 розряджає або 0,25 або 0,5 ампера,  залежно від вибраного режиму. Про це пише в інструкції. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.12.2021 at 16:54, dogbees сказано:

я взяв за півтора долари 18650 на 3400,

Де і коли брав?  Лінк в студію,  може і я кілька куплю. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Unknown сказано:

LI500 розряджає або 0,25 або 0,5 ампера,  залежно від вибраного режиму. Про це пише в інструкції. 

Чим менший ампераж тим точніше дані, я вірно розумію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, NeoN сказано:

Чим менший ампераж тим точніше дані, я вірно розумію?

Та ні. Чим вищий ампераж,  тим менше в сумі віддасть акум,  бо ростуть внутрішні втрати,  і ростуть вони не лінійно,  а по експоненті.  Тому,  якщо ти плануєш юзати акум на 1 - 1,5 амперах,  а тестуєш на 0,5, то це не зовсім точно,  хоча між такими параметрами в типового акума на 2,5-3 аh різниця мала.  А от між 1 а і 4-5 а різниця буде помітна. 

В деяких акумах буває,  що на зовсім малих навантаженнях віддають в сумі трішечки менше,  ніж на основних робочих. (У високострумових ніби я таке бачив у datasheets). 

Для точнішого розуміння реальних цифр загугли кілька графіків із datasheets брендових акумів,  там є тестування на різних навантаженнях. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Unknown сказано:

  Тому,  якщо ти плануєш юзати акум на 1 - 1,5 амперах,  а тестуєш на 0,5, то це не зовсім точно,  хоча між такими параметрами в типового акума на 2,5-3 аh різниця мала.  А от між 1 а і 4-5 а різниця буде помітна. 

Ну але ж повинен бути стандарт, при якому і вказуються ,наприклад ,3400 маН. Він явно не залежить від нашого планового використання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, NeoN сказано:

Ну але ж повинен бути стандарт, при якому і вказуються ,наприклад ,3400 маН. Він явно не залежить від нашого планового використання.

Погугли реальні datasheets, то розкриється тобі тема.  За стандартом, не  конкретне значення міліампер для тесту юзають,  а с прив'язкою до ємності "С", тобто 1С,  2С,  0,5С.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Unknown сказано:

LI500 розряджає або 0,25 або 0,5 ампера,  залежно від вибраного режиму. Про це пише в інструкції. 

так, заряджаю таким свої 18650, то коли їх розряджати на 1А, залишається 2500 із 3400 в кращому випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Unknown сказано:

Де і коли брав?  Лінк в студію,  може і я кілька куплю. 

брав 11.11, зараз ціна трохи вища, без купона $9.45 за 5шт, тут: https://www.aliexpress.com/item/32820520007.html

(лот з ламелями, але на момент покупки з ламелями були дешевші, ніж без :) )

Змінено користувачем dogbees
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, dogbees сказано:

брав 11.11, зараз ціна трохи вища, без купона $9.45 за 5шт, тут: https://www.aliexpress.com/item/32820520007.html

(лот з ламелями, але на момент покупки з ламелями були дешевші, ніж без :) )

ти на які потреби брав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, NeoN сказано:

Чим менший ампераж тим точніше дані, я вірно розумію?

 

2 годин тому, NeoN сказано:

Ну але ж повинен бути стандарт, при якому і вказуються ,наприклад ,3400 маН. Він явно не залежить від нашого планового використання.

"стандарти", але вони різні))

загалом - чим менший ампераж розряду, тим більше міліампергодин ти "витягнеш" з акумулятора, за інших рівних умов. 

можна почитати про тести тут: https://www.kirich.blog/stati/zametki-na-polyah/689-resursnyy-test-kitayskogo-akkumulyatora-v-pochti-realnom-vremeni.html 

(це я сподіваюсь, що літокала й варікоре - з одного заводу, тільки з різними написами на термоусадці)))

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, alexvvv сказано:

ти на які потреби брав?

ці брав на павербанк і ліхтарики 

 

On 06.12.2021 at 16:54, dogbees сказано:

 

на заміну в шурупокрут брав "шоколадки" від Літокали (рекомендую), і один раз рожеві https://www.aliexpress.com/item/32966561237.html

(по рожевих враження неоднозначні, але недостатньо об'єктивні... після перепаковки, при пробному запуску, пішов дим - одна з ламелей перегоріла :) мінус ситації в тому, що в роботі ці Liitokala 30Q 18650 3000mah перевірити не вдалось, але певні плюси також провились - сили струму було достатньо щоб перегоріла ламель ))) потім до того "шурика" в мене руки не доходили, і батарейки рік пролежали в неопалюваному гаражі; через ріки - на всіх 5 акумах було 4.1В (+/-0.1В), потім один чи два акум я брав під низькі струми - то нюансів ніяких ніби не було, ніби нормально вони пережили ті кілька секунд навантаження зависокими струмами.

а потім купив такого шурика https://www.aliexpress.com/item/32374899666.html

у версії 25В, зі всіма знижками і купонами, з доставкою зі складу в Україні обійшовся біля $22 - вже ніби і немає сенсу перепаковувати батарею в старому

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, alexvvv сказано:

то коли їх розряджати на 1А, залишається 2500 із 3400 в кращому випадку.

Чим розряджаєш одним ампером і тестуєш? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Unknown сказано:

Чим розряджаєш одним ампером і тестуєш? 

таким навантажував через павербанк для одного акб 18650 + usb тестер , але треба перетестувати бо давно було

1105400719_w640_h640_1105400719.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

таким навантажував через павербанк для одного акб 18650 + usb тестер , але треба перетестувати бо давно було

1105400719_w640_h640_1105400719.jpg

То аналогічно можна і через lii-500 зробити, там же теж юзб А порт для розрядки акумуляторів є, 2А якщо не помиляюся. Ніколи не задумувався про такий спосіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, NeoN сказано:

То аналогічно можна і через lii-500 зробити, там же теж юзб А порт для розрядки акумуляторів є,

хз, треба перевіряти чи воно рахує через usb

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, NeoN сказано:

То аналогічно можна і через lii-500 зробити, там же теж юзб А порт для розрядки акумуляторів є, 2А якщо не помиляюся. Ніколи не задумувався про такий спосіб.

це в інструкції так написано, чи то недокументовані можливості? ))))))))

там усб-вихід бо Ліі-500 вміє функцію павербанка.

а павербанк, якщо так широко поміркувати, - то він таки призначений для розрядки акумів :) 

тіко халепа в тому, що в цьому режимі "лічильник" - "вимкнений" :(

принаймні, в мене так було. можливо, тобі вдалось зламати прошивку? (по аналогії з дорожчими "родичами" - Опусами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, dogbees сказано:

версії 25В, зі всіма знижками і купонами, з доставкою зі складу в Україні обійшовся біля $22 - вже ніби і немає сенсу перепаковувати батарею в старому

 

Який там мотор, 775? 

6 акумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.
×
×
  • Створити...