Перейти до змісту

Реєстрація на сайті Coinlist


Рекомендовані повідомлення

Оплачую 300 грн. за проходження верифікації на Coinlist.

Оплата відразу після перевірки, як coinlist все верифікував і показав "галки" в обліковому записі!

Оплата на картку будь-якого банку.

Навіщо нам це потрібно?

Ми часто беремо участь у лотереї на цьому сайті та намагаємося виграти можливість на покупку.

Оскільки це лотерея, ми хочемо математично збільшити можливість виграшу за рахунок більшої кількості акаунтів.

Ця процедура передбачає введення своїх паспортних даних виключно для підтвердження того, що людина є реальною.

ВАЖЛИВО!

 

Ми не займаємося шахрайством, наші цілі дуже прозорі та описані вище.

Нам не потрібні ваші фінансові дані, нам потрібно лише створити обліковий запис згідно з нашими інструкціями.

Аккаунт на COINLIST не має юридичної сили.
На вас не зможуть взяти кредит або використовувати дані для нездорових операцій.
Працюю лише за цією схемою:
Ви скидаєте Ім'я Прізвище  дату народження – я скидаю посилання для проходження верифікації на Coinlist.
За посиланням сервіс запросить сфотографувати паспорт (закордонний , або права), а потім покрутити обличчям перед камерою/селфі.

писати на телеграм @vetaltacik

Змінено користувачем PACAMAXA2
  • -1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Vikvik Mawr сказано:

може ще ключі дати від квартири....:D:D:D:D

до чого це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, PACAMAXA2 сказано:

Ви скидаєте Ім'я Прізвище  дату народження – я скидаю посилання для проходження верифікації на Coinlist.


За посиланням сервіс запросить сфотографувати паспорт, а потім покрутити обличчям перед камерою/селфі.

особливо покрутити обличчям.....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, weldermaster сказано:

Можна спочатку гроші? І 300грн це мало!!! Хоча б 1000

макс 500 і то що ти тут перший написав  ,  250 грн можу зразу скинути

1 хвилина тому, Cherman сказано:

А чимось другим крутити на камеру не треба, чи то я сайти переплутав?

це сайт американська крипто биржа 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, weldermaster сказано:

Щось про вас отзиви в інтернеті не ахті..

ахаха) де про мене відгуки? про що саме?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, PACAMAXA2 сказано:

ахаха) 

по цьому одному "слову" можна одразу впізнати зумера

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vampirich сказано:

по цьому одному "слову" можна одразу впізнати зумера

як про мене можуть бути відгуки якщо це біржа де зареєстпровано 5 мільйонів  людей,  і я шукаю людей які ще не зареєстровані щоб для СЕБЕ створити більше акаунтів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, PACAMAXA2 сказано:

СЕБЕ створити більше акаунтів

а хто каже що для когось іншого? Таки да, кредитів ніхто брати не буде, але, "харе залівать" про лотереї ))

Тема стара як світ, ти просто шукаєш дропів на яких можна зареєструвати акаунти, далі - можна перепродати акаунти - реальна вартість набагато вища ніж 500 грн.

Використовуються такі акаунти по-різному, як мінімум щоб обійти ліміти на поповнення/виведення коштів - це дійсно, нічим не загрожує для дропа.

Або ж, можна легалізовувати брудні кошти, в такому випадку, доказати що ти не верблюд - буде дуже складно.

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є хитровишпекані, які те ж само іще дешевше хочуть поверифікувати акаунти

на ютесті бачив завдання - типу потестувати систему розпізнавання фейс айді з документом в руках.

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, Bliksss сказано:

а хто каже що для когось іншого? Таки да, кредитів ніхто брати не буде, але, "харе залівать" про лотереї ))

Тема стара як світ, ти просто шукаєш дропів на яких можна зареєструвати акаунти, далі - можна перепродати акаунти - реальна вартість набагато вища ніж 500 грн.

Використовуються такі акаунти по-різному, як мінімум щоб обійти ліміти на поповнення/виведення коштів - це дійсно, нічим не загрожує для дропа.

Або ж, можна легалізовувати брудні кошти, в такому випадку, доказати що ти не верблюд - буде дуже складно.

 

 

по перше не факт що ти пройдеш верифікацію, а за 3 хвилини свого часу отримати 500 грн я думаю ще це легкі гроші. 
більше 500 чі менше тобі то яка різниця ? це вже моя справа скільки я пропоную  ,  якщо хтось боїться але має закордонний паспорт старий пишіть також реєструю 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в не такі далекі часи завозили авто на "верблюдів", зараз декому вже штрафи приходять....

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, PACAMAXA2 сказано:

це вже моя справа скільки я пропоную  ,

справа не в сумі, справа в наслідках )) і не треба лапшити тут на рахунок лотереї ))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Vikvik Mawr сказано:

в не такі далекі часи завозили авто на "верблюдів", зараз декому вже штрафи приходять....

 

штраф за закордонный паспорт?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, PACAMAXA2 сказано:

штраф за закордонный паспорт?

 

не будь упоротим....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не раджу передавати свої дані, 300 грн це мізер з тим з чим можна мати потім геморняк.

Такі акаунти на те пішло коштують значно дорожче чим 300 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...