Перейти до змісту

Потрібен кольоровий лазерний принтер


Рекомендовані повідомлення

ВІдразу прошу вибачення, якщо не в тій темі написав. Цікавить кольоровий лазерний принтер. Для використання вдома, але хочеться щоб якість друку була хороша. В тому числі фото, оскільки інколи хочеться друкнути фото)

 

Хочу отримати або пропозицію, або консультацію. Також вимога - щоб точно заправлявся (наскільки знаю, не всі можна заправити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно обирали принтер вчителю, я хотів лазерний, але врешті решт 

порадившись зі спеціалістами обрали струйний принтер, https://hotline.ua/computer-printery-kopiry-mfu/epson-l132-c11ce58403/  з системою подачі чорнил від виробника, за 4350 грн, даний новий принтер надрукує 3000-4000 тисячі сторінок, чого орієнтовно вистачить на рік, потім його треба буде заправити чорнилами, що вартує близько 1000 грн, це знову дасть нам 3-4 тисячі сторінок, серед недоліків принтера є те, що ним потрібно користуватись хочаб раз в 2-3 тижні, щоб не засохли дюзи (пори через які він друкує), на літо бажано його забирати додому, якщо ж таке станеться, тоді сервіс зможе це виправити, але це буде 300-800 грн.

тут снпч від виробника, порівнянно проста заправка і хороша якість друку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дам пораду із власного досвіду (15 років друкував малі тиражі на струйному принтері):

Epson це підставка під взуття, скриня для дрібних грошей, що завгодно але не принтер. Друкує повільно, погано, кольори не відповідають самим сміливим очікуванням, чистити головку доведеться часто і папір бере через раз. А epson l300 це самий яскравий представник цього непотрібства, мав таких 3 шт. 3-4 к сторінок на ньому віддрукувати треба мати стальні нерви, особисто я не зміг.

А тепер по ділу, лазерний принтер це не про якість аж ніяк ( ну хіба ви готові 100 000 заплатити). Для фото не підійде точно. Картриджі дорогі, самі заправите - якість віддруку впаде ще вдвічі. Я взагалі не розумію для чого існують дешеві кольорові лазерні принтери.

Струйник безальтернативне рішення, рекомендую Canon. Якщо об'єм друку невеликий не запарюйтесь за СНПЧ взагалі.  

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, kot сказано:

Друкує повільно, погано, кольори не відповідають самим сміливим очікуванням, чистити головку доведеться часто

 

Т59 маю...  Поки руки не прикладеш нормально не надрукує, головку не лише по декілька раз на очистці проганяю але і відмочую частенько. 

 

 

https://resetters.ru/index.php?s=974e57a5bcec3b62e2a69a8cc7f6792f&showforum=132

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.11.2021 at 14:43, lonli сказано:

оскільки інколи хочеться друкнути фото

Тоді простіше занести на друк 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо треба друкувати і не думати про вартість, а просто друкувати причому ще й фото, то тільки струменевий. Бажано Epson з рідними Снпч. Фото на лазерному це не фото, гарна картинка, але не фото, роздільна здатність не та, відтінки гірше пропрацьовуються. Лазерний настільний це той ще гемор. Вартість витратних може бути дорожче ніж принтер, особливо це стосуватися Samsung. Я працюю на Konica Minolta, Ricoh це такі конкретні тумбочки в них теж все недешеве, але якщо порівняти до вартості копії і вартості апарату то ще нічого. А ще лазерний якщо багато друкувати смердить і викидає в повітря частинки тонер. Струменевий тільки водяну пару. Щодо прочистки головок - це така собі страшилка для діток, іноді включаєш через місяць і більше, та друкувати. Головне щоб не закінчувалося чорнило, ніколи. Але навіть в такому випадку на допомогу приходить серветка з чистячою рідиною під головку або нашатирний спирт і друкуєте далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.11.2021 at 14:43, lonli сказано:

Цікавить кольоровий лазерний принтер. Для використання вдома, але хочеться щоб якість друку була хороша. В тому числі фото, оскільки інколи хочеться друкнути фото)

Про фото - забудьте зразу, якщо, як вже писали вище - не готові викласти 100 000 і то, якість буде гірше від тієї, яку може видати якісний струменевий принтер.

Взагалі, друк фотографій вдома - зовсім нерентабельно. А кольорові лазерні принтери, які коштують в межах 1-5к у.о. взагалі розраховані на друк діаграм, та іншої бізнес-графіки в кольорі ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 hours ago, kot said:

А epson l300 це самий яскравий представник цього непотрібства, мав таких 3 шт.

цікаво чому мали 3 штуки, якщо він такий поганий?

 

17 hours ago, kot said:

кольори не відповідають самим сміливим очікуванням

якщо не розбиратися в профілях друку і чорнилах , то все може бути

по конкретному пристрою, є відгуки на розетці звичайних користувачів https://rozetka.com.ua/ua/epson_c11ce58403/p12656107/comments/

і так, жоден принтер не буде безпроблемним, всюди треба докласти зусиль, щоб мати якість і прийнятну ціну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Revolver сказано:

якщо не розбиратися в профілях друку і чорнилах , то все може бути

 

Чорнила треба норм брати не економити, вже сам переконався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.11.2021 at 18:51, Revolver сказано:

цікаво чому мали 3 штуки, якщо він такий поганий?

 

якщо не розбиратися в профілях друку і чорнилах , то все може бути

по конкретному пристрою, є відгуки на розетці звичайних користувачів https://rozetka.com.ua/ua/epson_c11ce58403/p12656107/comments/

і так, жоден принтер не буде безпроблемним, всюди треба докласти зусиль, щоб мати якість і прийнятну ціну

3 штуки купив відразу, я використовував багато принтерів одночасно.

 

Про профілі мені не треба розповідати, я поліграфією займався професійно і не в першому поколінні. Розкажіть краще epsony. Оригінальні чорнила справи ніяк не вирішують.

 

Я згоден ідеальних принтерів не існує, але в порівнянні (а мені є з чим порівняти, я використовував багато недешевих принтерів) epson поки лідер найгірших.

Папір приймає погано (товстий майже не бере), друкує довго, якість на 3-, і постійно сохне, головка забивається навіть під час друку.

 

Якщо ви маєте досвід порадьте людині гідний варіант і непевно без налаштувань профілів, чомусь мені здається що не для кольоропроб береться принтер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@kot не претендую на істину, може і ваша правда, маю тільки досвід з епсон r270, і я спочатку наполягав на лазерному принтері для вчительки, уся надія, що l132 краще за ваші l130, хоч тепер і сумніваюсь.

мій дсвід з r270, полягає в прийнятній якості, але постійних прочистках і проблемах з снпч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене були L300 тому,напевно, L132 буде не кращим.

Зараз залишив собі в користування l800, і навіть його не буду рекомендувати, йому притаманні всі вищеперечислені проблеми тільки в меншій мірі. Мій досвід показує, що epson не вміє робити принтери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...